USD 39.35 39.65
  • USD 39.35 39.65
  • EUR 39.57 39.70
  • PLN 9.80 10.00

Тариф на електроенергію зростатиме, незабаром буде рішення, – регулятор

21 Липня 2021 16:23
Уряду України доведеться зрівняти тариф на електроенергію для населення і промисловості.

Про це заявив голова Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Валерій Тарасюк, повідомляє «Економічна правда».

За словами Тарасюка, на цей момент обговорюються різні сценарії підвищення тарифів.

«У нас немає іншого майбутнього, окрім поступового вирівнювання тарифів для промисловості та населення. Це великий самообман, коли ми вважаємо, що людина, яка платить за електроенергію менше, дійсно отримує від цього якусь користь», – заявив Тарасюк.

Він також додав, що НКРЕКП підтримує приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня для всіх споживачів поряд з наданням адресної допомоги споживачам, які цього потребують.

«Я не можу оприлюднити всі варіанти підвищення цін. Який варіант буде прийнятий і чи буде прийнятий з 1 серпня, ми сказати не можемо, тому що це політичне рішення Кабміну. Гадаю, чекати залишилося зовсім небагато», – заявив глава НКРЕКП.

Міненерго розраховує запустити нову модель спецобов’язань (ПСО) щодо забезпечення електроенергією населення з 1 серпня. Як зазначив міністр енергетики Герман Галущенко, у міністерстві наполягають на диференційованому підході: для вразливих споживачів буде одна ціна, для тих, які споживають більше, – інша.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Це розплата Показати IP 21 Липня 2021 16:54
Душіть їх як тараканів, душіть тих халявщиків.
Анонім Показати IP 21 Липня 2021 17:09
Нарешті ці покращення почалися. Думаю осінню взагалі покращає всім і вся, аж позеленіє в очах.
додік Показати IP 21 Липня 2021 17:17
ЗЕвиборці в захваті. - Продовжуйте в тому ж темпі. На черзі підвищення цін на тепло, холодну і гарячу воду, газ. "А какаяразніца? - Хоть паржом!"
Да до додік Показати IP 21 Липня 2021 17:30
Всьо папріколу ...
турбо режим до Да Показати IP 21 Липня 2021 18:21
какая разніца. ми прішлі на долго! 73% с намі.
ЗЕленобобік до додік Показати IP 21 Липня 2021 19:39
А зараз ЗЕвиборця і не знайдеш...
Дід Панас Показати IP 21 Липня 2021 17:51
Промисловість профукали, трубу теж. Землю. Ще й атомку профукають. Європі конкуренти не треба. І будемо в них електрику купувати. Боже, дай жителям-"європейцям" цієї країни олії в мізки, бо вони не бачать що їх перетворюють в холопів.
ABC до Дід Панас Показати IP 21 Липня 2021 17:59
Дайте вгадаю: винні Путін, Європа і МВФ. Правильно?
Дідо до ABC Показати IP 21 Липня 2021 18:11
Ні, Путін не винен, я його поважаю і люблю.
Дід Панас до ABC Показати IP 21 Липня 2021 18:14
Перевороти винні, і той факт що ви претесь туди де вас не чекають.
Ха ха ха до Дід Панас Показати IP 21 Липня 2021 20:08
Шо ти мелеш, консерва? Перевороти з мааацковскіх методичок? Не позорся старий...
73% до Дід Панас Показати IP 21 Липня 2021 18:10
Наш, можливо найвеличніший лідер Європи все поряшає. 500 т. робочих місць, з/п 4 т. доларів, кінець епохи бідності, да й взагалі походу наближається триндець ... наголосували ...
Ахмет хан Показати IP 21 Липня 2021 19:36
Неверные должны страдать. Пока не станут правоверными.
Отакої Показати IP 22 Липня 2021 07:18
"Майдан требует от власти снижение тарифов на 30 процентов"- 27.01.13.
Анонім Показати IP 22 Липня 2021 12:11
почали в рази піднімати комуналку ще за Яценюка. забули як по тв про субсидії співав? людоньки не переживайте матимете субсидію. порох якби переміг знову то газ по 12 грн давно був би. так шо це напевно просто не відворотне. і хто б не переміг на виборах було б те саме.
Дідо до Анонім Показати IP 22 Липня 2021 12:57
Не було б асоціації з Євросоюзом, не були б такі ціни, це точно.
Анонім Показати IP 22 Липня 2021 17:18
і я так думаю. 100 % .а так їжте не обляпайтесь. і це ще не кінець