Трамп розповів Конгресу, що отримав листа від Зеленського про готовність до переговорів
Дональд Трамп заявив, що отримав від Володимира Зеленського «важливого листа» про намір підписати угоду щодо копалин, а також про готовність сісти за стіл переговорів, аби наблизити міцний довготривалий мир.
Про це президент США заявив під час звернення до обох палат Конгресу, передає власний кореспондент Укрінформу.
«Сьогодні я отримав важливого листа від Президента України Зеленського. У листі йдеться, що Україна готова якомога швидше сісти за стіл переговорів, щоб наблизити міцний мир», – заявив президент глава Білого дому.
За його словами, в листі було зазначено, що ніхто не хоче миру більше, ніж українці.
У цьому контексті Трамп розповів, що Президент України висловив готовність працювати для досягнення довготривалого миру, а також висловив вдячність за те, що Америка зробила, аби допомогти Україні зберегти її суверенітет і незалежність.
Читати ще: Найдовша промова в історії виступів президентів США: про що Трамп говорив у Конгресі
Президент США також повідомив, що українська сторона висловила готовність підписати угоду щодо спільної розробки корисних копалин у будь-який зручний час.
«Я ціную, що він (Володимир Зеленський – ред.) надіслав цього листа», – наголосив Трамп.
Посол України у США Оксана Маркарова прокоментувала повідомлення президента США Дональда Трампа під час виступу у Конгресі про те, що він отримав листа від президента Володимира Зеленського про готовність України до переговорів.
«В дуже складній ситуації все ж рухаємося вперед, розбудовуємо стосунки та просуваємо наші пріоритети. Допис нашого президента Володимир Зеленський зачитав у своєму зверненні до нації президент Дональд Трамп і сказав «Я ціную, що він написав цей лист», – сказала вона.
Прессекретар Зеленського Сергій Никифоров у коментарі LIGA.net підтвердив, що жодного «листа» від українського президента не було і Трамп говорив саме про пост у соцмережі.
Водночас глава Білого дому розповів, що його адміністрація веде серйозні дискусії з російською стороною. Він підкреслив, що отримав «потужні сигнали, що вони (росіяни – ред.) готові до миру».
«Хіба це не було б гарно?» – сказав президент США.
У цьому контексті він вкотре заявив, що настав час припинити божевілля та вбивства у «безглуздій війні». Трамп додав: «Якщо ви хочете покласти край війні, ви повинні говорити з обома сторонами».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це президент США заявив під час звернення до обох палат Конгресу, передає власний кореспондент Укрінформу.
«Сьогодні я отримав важливого листа від Президента України Зеленського. У листі йдеться, що Україна готова якомога швидше сісти за стіл переговорів, щоб наблизити міцний мир», – заявив президент глава Білого дому.
За його словами, в листі було зазначено, що ніхто не хоче миру більше, ніж українці.
У цьому контексті Трамп розповів, що Президент України висловив готовність працювати для досягнення довготривалого миру, а також висловив вдячність за те, що Америка зробила, аби допомогти Україні зберегти її суверенітет і незалежність.
Читати ще: Найдовша промова в історії виступів президентів США: про що Трамп говорив у Конгресі
Президент США також повідомив, що українська сторона висловила готовність підписати угоду щодо спільної розробки корисних копалин у будь-який зручний час.
«Я ціную, що він (Володимир Зеленський – ред.) надіслав цього листа», – наголосив Трамп.
Посол України у США Оксана Маркарова прокоментувала повідомлення президента США Дональда Трампа під час виступу у Конгресі про те, що він отримав листа від президента Володимира Зеленського про готовність України до переговорів.
«В дуже складній ситуації все ж рухаємося вперед, розбудовуємо стосунки та просуваємо наші пріоритети. Допис нашого президента Володимир Зеленський зачитав у своєму зверненні до нації президент Дональд Трамп і сказав «Я ціную, що він написав цей лист», – сказала вона.
Прессекретар Зеленського Сергій Никифоров у коментарі LIGA.net підтвердив, що жодного «листа» від українського президента не було і Трамп говорив саме про пост у соцмережі.
Водночас глава Білого дому розповів, що його адміністрація веде серйозні дискусії з російською стороною. Він підкреслив, що отримав «потужні сигнали, що вони (росіяни – ред.) готові до миру».
«Хіба це не було б гарно?» – сказав президент США.
У цьому контексті він вкотре заявив, що настав час припинити божевілля та вбивства у «безглуздій війні». Трамп додав: «Якщо ви хочете покласти край війні, ви повинні говорити з обома сторонами».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Анонім
Показати IP
5 Березня 2025 14:12
От же клоун Трамп. Бреше і не червоніє.
На Волині викрили директора навчального закладу, який фіктивно працевлаштовував військовозобов’язаних
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
Омбудсмен Лубінець назвав Волинь регіоном із найкритичнішою ситуацією щодо порушень під час мобілізації
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.