USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

«Треба діяти на випередження», – Кадиров заявив, що на місці Путіна вже ввів би війська в Україну

24 Січня 2022 17:32
Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що Сполучені Штати не хочуть нічого доброго для України, а намагаються лише диктувати свої умови Росії. На його думку, Росія має в такій ситуації «вживати заходи» та діяти на випередження.

Про це заявив Кадиров під час прямого ефіру в Instagram, пише «Політика країни».

«Якби я був президентом, я давно забрав би Україну, направив туди війська, навів би порядок. Якщо божевільні, продажні люди стоять на чолі держави і загрожують нашій безпеці, ми повинні мовчати чи що? Якби в Сирії не зупинили, це перейшло б все до нас, у Росію. Так само і з України все перейде до нас, треба вживати запобіжні заходи.

Я служу своєму народу, я піхотинець Путіна, не жартуйте з нами! Росія була і є великою державою. Навіть якщо весь світ буде проти, я буду з президентом, я буду з Володимиром Володимировичем, бо я йому тричі життям зобов'язаний», – заявив Кадиров.

Раніше Кадиров заявив, що якщо український президент Володимир Зеленський продовжить свою антиросійську політику, то Україну слід приєднати до Росії.

«Якби мені доручили, я б давно вирішив це питання. Або приєднав би Чеченську Республіку до України, або давно забрав би, вирішив би питання там», – говорив у грудні 2021 року він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
здивований Показати IP 24 Січня 2022 17:44
Пупок розв"яжеться...
Анонім до здивований Показати IP 24 Січня 2022 18:17
Він надіється що після того як він придушить пуйлана, за це скавінчання на Україну його оберуть на президентство. Але разом з пуйланом і його задушать як шавку.
скептик Показати IP 24 Січня 2022 17:45
скажений бобік пармезан кадаркович рветься з ланцюга.
Анонім до скептик Показати IP 24 Січня 2022 19:19
Це цепна собака пуйла, що пуйло накаже, те й цей пес і робить. От і з сьогоднішнім тявканням це ж саме.
Лучанин Показати IP 24 Січня 2022 17:52
Смішний
Мешканка Показати IP 24 Січня 2022 18:17
Бидло чеченське. Ти тут яким боком. До росії кричи там тобі заткнуть швидко пику.
ботоксШМЯК Показати IP 24 Січня 2022 18:18
Дешевий понт розумово неповноцінного.
Ром Показати IP 24 Січня 2022 18:20
Це просто хвора на всю макитру лудина. Не ображайтесь на психічно хворого
Анонім Показати IP 24 Січня 2022 18:20
Це хто?Яке відношення має до України?Живемо своїм життям і тут хтось, звідкись хоче забрати нашу країну,це нормально?
Мама Данилова Показати IP 24 Січня 2022 18:27
А че Зелебобик и К^ сами не скажут, а через ботов "здивований скептик Лучанин" общаются? А потому, что знают, что есть люди, отвечающие за базар. А за гнилой базар спросят.
Твой_папа_ до Мама Данилова Показати IP 24 Січня 2022 18:57
О, "марамойка прі панятіях" відписала ?! Так ми й спитаємо в цього рижобородого манкурта, прийде в Україну, куля в голову його.
скептик до Мама Данилова Показати IP 24 Січня 2022 19:38
ой спросят з кадарковича ...
здивований до Мама Данилова Показати IP 24 Січня 2022 20:16
Як казав Гена Москаль..-".Ти що довбо*об?"
Александр -1 Показати IP 24 Січня 2022 18:37
Зондируют почву. Как простой народ отнесётся.. Киселевы-соловьевы в свое время также готовили людей - вливали им дерьмо в головы , перед анексией Крыма.
Внук Показати IP 24 Січня 2022 19:04
Кадиров, дирка, іди сюди до нас, опудало!
Віккторія до внука Показати IP 24 Січня 2022 19:30
Не слинь йолопе
??? до Віккторія до внука Показати IP 24 Січня 2022 20:11
Віка ти знову готова? Йди додому, бо знову на круг підеш, ги.
Внук до Віккторія до внука Показати IP 24 Січня 2022 22:12
Чорнильниця
Правда Показати IP 25 Січня 2022 07:57
Киш,пасти овець,"завоеватель"чумазий...
Я Показати IP 25 Січня 2022 09:51
Я думаю патріоти Чечні в Україні чекають його.
любомир Показати IP 26 Січня 2022 00:26
ти НАГОРНИЙ ІШАК вам на московії нулів на табло в обмінниках не вистачить.