«Треба приїжджати та звільнятися»: окупант з Бурятії пояснює мамі причини відсутності «патріотизму» в армії
У телефонній розмові, яку перехопили працівники Головного управління розвідки Міністерства оборони України, російський окупант з Бурятії (2-га десантно-штурмова бригада, зараз дислокується у Херсонській області) намагається пояснити здивованій мамі причини відсутності «патріотизму» в армії РФ.
«Чого вони здаватися будуть, ми ж на їхній Батьківщині. Мені ця Україна взагалі не цікава. Треба приїжджати та звільнятися… Зараз на контракт сюди ніхто не піде. Кого не спитай, у кого контракт закінчується – не горить бажанням», – каже він.
На питання матері, чому не спрацьовує «патріотизм», відповідає: «Командир моєї батареї другого взводу сам собі в ногу вистрелив, щоб звалити звідси! Ще на самому початку. Про що говорити можна? Він строкову в Чечні служив».
Читати ще: «Засипають пісок у танки, аби не йти в атаку»: окупанти вигадують лайфхаки, щоб не померти на війні в Україні
Мама яскраво змальовує можливий «наступ Заходу на Росію»: «Якщо захід почне наступ на Росію, нас просто всіх повбивають. Буде четверта світова війна і Росія в ній програє».
Відповідь сина проста і логічна: «Тоді Путін, може, схаменеться. Він же розуміє, що ми тут отримуємо жорстко. Боєприпасів та людей немає… Згідно з уставом, якщо від бригади менш як 50% залишилось, її виводять або прикомандировують до іншої бригади. А ми своєю бригадою так і воюємо. Тільки народу менше стає… У нас люди самі зникають. Хтось безвісти зник, хтось в полоні, хтось ховається, хтось вже в Росії».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Чого вони здаватися будуть, ми ж на їхній Батьківщині. Мені ця Україна взагалі не цікава. Треба приїжджати та звільнятися… Зараз на контракт сюди ніхто не піде. Кого не спитай, у кого контракт закінчується – не горить бажанням», – каже він.
На питання матері, чому не спрацьовує «патріотизм», відповідає: «Командир моєї батареї другого взводу сам собі в ногу вистрелив, щоб звалити звідси! Ще на самому початку. Про що говорити можна? Він строкову в Чечні служив».
Читати ще: «Засипають пісок у танки, аби не йти в атаку»: окупанти вигадують лайфхаки, щоб не померти на війні в Україні
Мама яскраво змальовує можливий «наступ Заходу на Росію»: «Якщо захід почне наступ на Росію, нас просто всіх повбивають. Буде четверта світова війна і Росія в ній програє».
Відповідь сина проста і логічна: «Тоді Путін, може, схаменеться. Він же розуміє, що ми тут отримуємо жорстко. Боєприпасів та людей немає… Згідно з уставом, якщо від бригади менш як 50% залишилось, її виводять або прикомандировують до іншої бригади. А ми своєю бригадою так і воюємо. Тільки народу менше стає… У нас люди самі зникають. Хтось безвісти зник, хтось в полоні, хтось ховається, хтось вже в Росії».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Працівник ТЦК за $4000 мав зняти з розшуку і знайти бронювання чоловікові: судили в Луцьку 
Сьогодні 12:07
Сьогодні 12:07
Вчора у двох містах на Волині ліквідували пожежі трави
Сьогодні 11:38
Сьогодні 11:38
«Не шукав слави, а робив те, що вважав правильним»: на Волині попрощалися з легендарним розвідником Віктором Зенцом
Сьогодні 11:10
Сьогодні 11:10
На Запоріжжі загинув майор з Волині Сергій Коломієць
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Швидка мода витісняє ремонт: волинський майстер понад чверть століття повертає взуттю друге життя
Сьогодні 08:36
Сьогодні 08:36
Через спеку Луцька міська рада тимчасово змінює режим роботи
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
На Волині судили жінку, бо 14-річний син зняв інтимне відео
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.