USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Ця біда проникає у школи». У Луцьку посилять боротьбу з розповсюдженням закладок­ із наркотиками

21 Грудня 2020 13:44
У Луцьку посилять боротьбу з розповсюдженням закладок із наркотиками.

Про це йшлося 21 грудня під час позачергового засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.

Під час розгляду проєкту Програми забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності на 2021–2023 роки Луцький міський голова Ігор Поліщук дав доручення т. в. о. керівнику Луцького відділу поліції ГУ НП у Волинській області Сергію Рудницькому щодо посилення роботи з метою виявлення закладок і причетних до їх розповсюдження осіб.

«Необхідно посилити роботу Луцького відділу поліції у співпраці з патрульною поліцією. Йдеться про закладки. Ми бачимо, що діється в місті, як працюють ці закладчики. Це насправді дуже серйозна проблема на сьогодні, якій потрібно приділити особливу увагу. Ми бачимо, що ця біда проникає сьогодні навіть у школи», – сказав Ігор Поліщук.

Він повідомив, що найближчим часом буде зібрано відповідну нараду: «У нас є комплексний підхід до цієї проблеми. Прошу Луцький відділ поліції також напрацювати своє бачення щодо того, як міська рада може допомогти в протидії розповсюдженню наркотиків».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Психопланетарій, Лип Показати IP 21 Грудня 2020 14:07
Розповсюдження по Україні та вживання наркотиків, це нормальне європейське явище у суспільстві. Ми повинні це також пережити. А які регіони України і кого вже охопить наркота, покаже час. Алкоголь був та процвітав при Радянському Союзові, а ось наркотики в такій кількості, як вони зараз розповсюджуються по країні та вживаються молодими українцями такого не було ще ніколи. Ну що поробиш, дякуємо відкриттю кордонів, дякуємо свідомості підростаючого покоління та відсутності заборони цього явища дорослими дядечками і чиновниками.
Лучанин до Психопланетарій, Лип Показати IP 21 Грудня 2020 17:44
Алкоголь і зараз процвітає)
!!! до Психопланетарій, Лип Показати IP 22 Грудня 2020 08:36
А коли це кордони зупиняли наркотики?
90 до Психопланетарій, Лип Показати IP 22 Грудня 2020 10:59
Не було ще ніколи? Тобі скільки років? 15? Забув, що в 90-х робилось?
Лучанка до Психопланетарій, Лип Показати IP 22 Грудня 2020 12:55
Не кордони,а переселенці тим промишляють!От і став наш регіон такий як в них!
8796 Показати IP 21 Грудня 2020 14:10
Ловіть тих закладчиків та *п*з*іть поки шевеляться!
Надя до 8796 Показати IP 21 Грудня 2020 14:23
Два таких брата-акробата проживають по вул. Володимирській 107, на першому поверсі. Неодноразово бачила, як роблять закладки в парку ім. Лесі України та район Балки. Ховають свої запаси по сусідніх підвалах, на випадок як поліція нагряне. Сусіди це бачать, знають, та мовчать, бо бояться.
лучанка до 8796 Показати IP 21 Грудня 2020 15:09
поліція все знає,треба оперативніше працювати. Колись міліція всіх кришувала наркобаронів, циганів і т.д. потім вбили начальника міліції м.Луцька
Надя Показати IP 21 Грудня 2020 14:23
Ой, перепрошую у 110 му будинку.
П до Надя Показати IP 21 Грудня 2020 21:32
Пізно))
Канабіс Показати IP 21 Грудня 2020 23:45
Ви краще щоб пі***ти на дітей своїх увагу частіше звертайте,і виховуйте як слід,тому що проблема не в наркотиках,а у вихованні яке було раніше,ато балуєте своїх діток,жалієте. Сховай від нього наркоту то він сп.ється горілкою.
Багато таких є Показати IP 22 Грудня 2020 19:25
Саша вознюк такий також розповсюджує наркотики через своїх наркобариг
Галина Показати IP 23 Грудня 2020 06:46
Правильним шляхом ідете пане,Ігор.Удачі вам і натхнення на добрі справи.
Галина Показати IP 23 Грудня 2020 06:47
Правильним шляхом ідете,пане Ігор.Удачі вам і натхнення на добрі справи.
Wirus Показати IP 24 Грудня 2020 10:54
Необхідно створити все українське ОПГ по знищенню та ліквідації нарко угрупувань, відпиз......ти одного закладчика та оприлюднивши його дані, дасть змогу задуматись майбутнім закладчикам, які і так пізніше потрапляють у статистику МВС, однак організатори, які працюють над знищенням української нації, почувають себе захищеними. Чому не блокують сайт-площадку для продажів "легалайз", а розказують нам про заблоковані телеграм канали, які за пару днів появляються знову.