USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

Тимошенко звинуватила Порошенка у фінансуванні тероризму. Відео

28 Січня 2022 08:15
Юлія Тимошенко звинуватила Петра Порошенка у фінансуванні тероризму, фактично погодившись із аргументами слідства у справі про «вугільну держзраду».

Свою позицію Тимошенко озвучила під час телешоу «Народ проти з Наташею Влащенко» на телеканалі Україна24, повідомляють у Телеграм-каналі «Политика страны».

«Я вважаю, що категорично не можна його кидати в тюрму, під домашній арешт. Він приїхав, він готовий спокійно відповідати на питання... Очевидно, коли розпал війни був, коли постачалося це вугілля з окупованих територій, то тут сумнівів не має, що коли Україна майже на 3 млрд закуповувала це вугілля, що це фінансування тероризму. Тут немає сумнівів ніяких», – заявила вона.

«Бажано зробити абсолютно відкритий спокійний процес, і відкрито перед суспільством показати, хто реально за цим стояв, хто реально це вугілля по контракту на 3 млрд гривень брав з окупованих територій, практично віддаючи гроші цим терористам», – додала Тимошенко.

Читати ще: «Вугільна справа»: які ролі Медведчук і Порошенко зіграли в ній за версією правоохоронців

«Якщо це було би добре, то хай весь світ веде торгівлю з окупованими територіями і дає їм гроші. Весь світ це блокує. Це дивно, коли Україна, яка є постраждалою стороною, не блокує торгівлю, а фінансує, по суті, існування цього окупаційного режиму. Тому це є злочин», – резюмувала політикиня.
Нагадаємо, що колишньому президенту України інкримінують державну зраду у зв’язку з тим, що в 2015 році Україна купувала вугілля з окупованих Росією територій. За версією слідства, Порошенко в 2014 році вступив у змову з Віктором Медведчуком і низкою інших осіб для реалізації схеми з постачання вугілля з ОРДЛО.

6 січня Печерський райсуд Києва наклав арешт на майно та активи Порошенка.

19 січня суд обрав Порошенку запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, хоча прокурор просив взяти екс-президента під варту з альтернативою близько 1 млрд грн застави.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
! Показати IP 28 Січня 2022 08:28
Свята знайшлась ...
!! до ! Показати IP 28 Січня 2022 09:10
Ну вона так країну не здавала - різницю дій відчуйте!
! до !! Показати IP 28 Січня 2022 09:24
Ага, буде інакше- здасть з потрохами у вишиванку вбрана!
?! до ! Показати IP 28 Січня 2022 09:37
Да твій Порох не у вишиванці :)))
! до ?! Показати IP 28 Січня 2022 09:54
Він не мій.
?! до ! Показати IP 28 Січня 2022 11:40
Ну помилився - ваш :)))
Лучанин до !! Показати IP 28 Січня 2022 10:00
Порошенко Україну спас від гібридного захоплення.
Оксана Показати IP 28 Січня 2022 08:56
Баба юля почала передвиборну компанію
Лучанин до Оксана Показати IP 28 Січня 2022 09:31
Їй до Пороха, як до неба рачки
ЙуліАН до Лучанин Показати IP 28 Січня 2022 11:41
Ну звісно, бо Порох так рванув, що вже мабуть ніхто не здожине з такою брехнею і барижним крадівництвом :)))
ботоксШМЯК до ЙуліАН Показати IP 28 Січня 2022 14:54
З крадівництвом ? Може з великим крадівництвом ? Так то ж не Порох, ха ха ха...
Пу в останню пуууть до Оксана Показати IP 28 Січня 2022 09:57
А шо, відпочила місяць в еміратах, і знову мусить за нарід думати. Ахахаха.
ТЮБля Показати IP 28 Січня 2022 09:10
Давай Йуля - "зажігай" :)))
Бабі Юлі Показати IP 28 Січня 2022 09:26
А так ти верещала разом з Порошенком на вашому майдауні ющенко, ющенко. Де ваш ющенко ? Там і тобі місце
псих Показати IP 28 Січня 2022 11:02
нам українцям не вгодиш і той не такий інший нетой кого вибрати за клавіатурою ми всі енштейни але час від часу пісяїм поза унітазом
психУУ до псих Показати IP 28 Січня 2022 11:42
Правий на 100% !!!
Александр - 1 Показати IP 28 Січня 2022 11:31
Завидки берут..
Всім Показати IP 28 Січня 2022 18:52
А хто така тимошенко ???
Володимир Показати IP 31 Січня 2022 13:54
Порошенко зрадник! Йому варто відповісти на всі питання, як пропонує Тимошенко, і покарання відповідне зробити! Абсолютно з нею солідарний