USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Порошенку обрали запобіжний захід

19 Січня 2022 14:24
Суд призначив Порошенку запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Відповідне рішення ухвалив слідчий суддя Печерського районного суду Олексій Соколов.

Згідно з рішенням суду, Порошенкові необхідно буде здати паспорти для виїзду за кордон.

Сторона звинувачення наполягала на утриманні п’ятого президента під вартою з альтернативою застави у мільярд гривень.

Натомість йому обрали особисте зобов’язання (ст. 179 КПК) – це найм’якший запобіжний захід, суть якого полягає у покладенні на підозрюваного, обвинуваченого зобов’язання виконувати покладені на нього слідчим суддею, судом обов’язки, передбачені ст. 194 КПК.

Петра Порошенка звинувачують у державній зраді та сприянні тероризму. Йдеться про закупівлю вугілля у так званих «ЛНР» та «ДНР». У цьому ж підозрюють і нардепа Віктора Медведчука. За версією слідства, дії Порошенка та Медведчука призвели до ситуації, коли «Центренерго» могло імпортувати вугілля лише з підприємств ОРДЛО.

Читати ще: «Вугільна справа»: які ролі Медведчук і Порошенко зіграли в ній за версією правоохоронців

Петро Порошенко відкидає усі звинувачення на свою адресу. Каже, що постачання мали врятувати Україну від енергетичної кризи. І готовий у суді відстоювати цю позицію. Два інших фігуранти справи – Віктор Медведчук та бізнесмен Сергій Кузяра, який відповідав за постачання – перебувають нині під домашнім арештом.

Колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина, який проходить у справі про контрабандне постачання вугілля із окупованих територій сходу України та сприяння так званим «ДНР» та «ЛНР», оголосили у міжнародний розшук. Він єдиний, хто ще не встиг поспілкуватися із правоохоронцями.

17 січня Порошенко повернувся до України із закордонного дипломатичного турне. Цього ж дня у Печерському райсуді Києва йому обирали запобіжний захід.

17 грудня колишній президент Петро Порошенко на очах у всієї країни спочатку втік від повістки ДБР, а потім – і з країни. Перед приїздом нардеп Порошенко збирав масовку до свого приїзду: погрожуючи працівникам своїх підприємств звільненням, їм наказали прибути в Київ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 44
Ігор Показати IP 19 Січня 2022 14:32
І цього забагато ... Справа всмоктана з нічого !
дідо Показати IP 19 Січня 2022 14:32
забоявся Зелепугін....народу перелякався...
Внук Показати IP 19 Січня 2022 14:34
Ось так зепрохфесіонали програли війну відразу після її початку
ботоксШМЯК до Внук Показати IP 19 Січня 2022 16:18
Да ви почекайте трохи, зараз зелеботи почнуть задвигати версії, що єрмак і Порошенко в змові, і то все вистава, що б Порошенка привести в президенти. Почекайте, то хоч поржете.
Анонім до ботоксШМЯК Показати IP 19 Січня 2022 18:18
ага.весело уже 2.5 роки.по приколу і так ржемо.а скоро будемо ржати як коні.
Пенс Показати IP 19 Січня 2022 14:34
Взяв сам себе на поруки!
Петро Олексійович до Пенс Показати IP 19 Січня 2022 16:44
А тобі в кишеню нас*яв, щоб на мене не патякав!
Зе! до Петро Олексійович Показати IP 19 Січня 2022 17:11
Хто в нас презедент вже третій рік? Хто пенсам пенсію не платить нормальну? Забули?
Пенс до Петро Олексійович Показати IP 19 Січня 2022 18:49
Петро Олексійович,не дихай на мене бо в тебе з рота г@вном смертить.
50 до Пенс Показати IP 19 Січня 2022 20:34
Ви подивіться на його лице, очі, мішки під очима ладно я бухаю вже 19 днів , так в мене не таке спите, як в нього.
Петро Олексійович до Пенс Показати IP 20 Січня 2022 06:12
Добре, пенс убогий! В тебе там від злості та розчарування загострення хвороби простати не відбулося? Дуже за тебе переживаю, ннтямущого
скептик Показати IP 19 Січня 2022 14:50
справа - мильна бульбашка, яка гучно лусне і вдарить по рейтингу любителя гри на роялі
Реаліст до скептик Показати IP 19 Січня 2022 17:12
Ні по чому вона не вдарить. Рейтингу у зе вже немає.
Іван Показати IP 19 Січня 2022 15:06
Не полінувався і прочитав усі 32 сторінки цього трешу який ДБР та генпрокуратура називають звинуваченням - абсолютно безглуздий документ. Уже зрозуміло що влада Зеленського, яка націлилася на руйнування демократії, свободи слова та боротьбу з опозицією, скоро посипиться і слід очікувати позачергових виборів. Подальше президенство непрофесійної влади Зеленського це шлях до втрати державності та незалежності і свободи!
Побачим Показати IP 19 Січня 2022 15:08
Мильна бульбашка, чи бульбашка з носа - все з часом стане відомо. Те, що Петьо ще той махінатор, то факт... Сніг зійде - все повилазить...
369 до Побачим Показати IP 19 Січня 2022 17:13
Хоч якийсь доказ маєш, помийка?
Цікавий Показати IP 19 Січня 2022 15:27
а паспорт "Інкогнито" забрали?
юрій миколайович Показати IP 19 Січня 2022 15:30
На Нари злодюгу.Або на вила.
Аут до юрій миколайович Показати IP 19 Січня 2022 16:19
Фейк чистої води, як про вбитого брата, в Молдові, в 90х. Фейк.
Пенс до Аут Показати IP 19 Січня 2022 18:58
Про....
Хряк до юрій миколайович Показати IP 19 Січня 2022 17:38
На свинокола!
Александр - 1 Показати IP 19 Січня 2022 15:31
Борітеся - поборете!
Кума Показати IP 19 Січня 2022 15:38
Так ви мене куме хотіли, як я вас боялась !
Прівєт Банк Показати IP 19 Січня 2022 15:40
А тре було Порошенку рахунки в Приватбанку заблокувати ! Шоб знав !
Василь Показати IP 19 Січня 2022 16:30
Шоумен зробив шоу.Суддя відповідно виніс рішення-щось треба було приймати.І тихенько справа заглохне.Зате рейтинг обвалиться.
Агалтєлий Зелєбобік Показати IP 19 Січня 2022 16:42
Ну як же ж так!!! 1!!
1312 Показати IP 19 Січня 2022 16:45
гонтарева натворила делов з валютой і дала дьору іловайскьий і дебальцівський котел ніхто невіноват свинарчуки тож не петені справи ротердам + то не петя ато за 2 неділі буде це не його слова то полюбом зебобікі при справах РS/ жму руку обнімаю
ботоксШМЯК до 1312 Показати IP 19 Січня 2022 17:14
Викинь ту методичку і перестань бухати ванюшька!
1+1 Показати IP 19 Січня 2022 17:24
Мало шоу,не допрацювали
Та Показати IP 19 Січня 2022 17:30
«Рука руку миє» і «ворон ворону око не виклює»Ніфіга не буде ні цьому ні всім іншим попереднім, теперішнім і ще й найближчим майбутнім. Бо всі вони там заодно і пов’язані одним ланцюжком, головна ціль - набити найтугіше власні кишені, а над так званим електоратом втиху ржуть і рахують за би..ло. Це ж очевидно.
Ага? до Та Показати IP 19 Січня 2022 18:51
То анівсєадінакавиє, і какаяразністсца? Ми вас ботоферма зрозуміли.
Це до Ага? Показати IP 19 Січня 2022 20:01
Ти з ферми , тому тобі може і«какаяразніца» А мені є різниця, бо ця вся ср..нь вже 30 років руйнує, грабує і розбазарює мою батьківщину. Перетворили країну у якої були всі ресурси - промислові, природні, людські, наукова база,ядерна зброя, армія, флот,вигідне місцерозташування на злиденну руїну.Всіх ,починаючи від старого п...на Кравчука і до останнього, під суд, а не довічне не хіле таке державне забезпечення пожиттєве, крім того, що вони й так собі нагребли. Кому так хочеться і приємно то продовжуйте цілувати в ж...пу свого чергового улюбленого керманича, але не вимагайте цього від усіх.
Хаха до Це Показати IP 20 Січня 2022 06:16
Тебе просто до корита не взяли, ось і усі справи. Набридло їй, то думай та голосуй розумно, а не поприколу
Лучанин Показати IP 19 Січня 2022 17:34
Ось що Блінкен животворящий робить. Показав зешелупоні їх місце
Клава Показати IP 19 Січня 2022 17:36
Ну що друзі ... Не було держави і судячи з усього цього цирку мабуть і не буде ... Слава Україні !!!
Карл до Клава Показати IP 19 Січня 2022 18:50
Порошенко Слава!!! Їдемо, Клава, в ДНРу?
пиняботокс до Клава Показати IP 19 Січня 2022 18:51
Клава, з якого ти прутня зірвалась? Що ти мелеш?
читач Показати IP 19 Січня 2022 17:43
Водять за носа людей далі.Що педро,що зелений-один ч...т.То як яника не вибрали після кучми,а потім вибрали після юща.Ще українцям,європі,америці не дійшло,що то за зараза.
Аут до читач Показати IP 19 Січня 2022 18:52
У зелені латентна істерика.
бувалий Показати IP 19 Січня 2022 18:06
читач ти прав що одного що другого ми обирали
Пенс Показати IP 19 Січня 2022 18:56
Про брата не знаю,а от під Іловайськом багато патріотів положив пока парад проводив і з путіним *цілую,обнімаю*.
Пенс Показати IP 19 Січня 2022 19:04
Шось замовкли,свідки Шоколадного Педро,видно 250 гр.за дві години під Печерським не виплатив.
Зелена скумбрія Показати IP 19 Січня 2022 19:35
А нас ratь!
Висновок Показати IP 20 Січня 2022 10:30
Читаючи коменти, аналізуючий людині робиться зрозуміло. Нам тихо приходить гаплик. Бо ми того варті.