USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

У Гірку Полонку і Липини пустять маршрутку з Луцька

16 Грудня 2019 09:29
Приміський маршрут №236 «Гірка Полонка–Липини» знову курсуватиме. Про це повідомляє ідділ інформаційної політики Волинської облдержадміністрації.

З вівторка, 17 грудня 2019 року, на виконання доручення голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка відновлюють автобусне сполучення №236, що курсуватиме за маршрутом «Гірка Полонка – Липини».

Через відмову встановлювати на своїх маршрутах валідатори Луцька міська рада розірвала договори із частиною перевізників. У цьому числі були маршрут №19, який сполучав Гірку Полонку із Луцьком, та № 9, що сполучав Луцьк та с.Липини.

До слова, маршрут №19 забезпечував 90 % перевезень пасажирів між Луцьком та Гіркою Полонкою, багато жителів якої працюють саме в обласному центрі.

Відтак, голова ОДА Юрій Погуляйком прийняв рішення про поновлення маршруту №236 «Гірка Полонка – Липини», що курсуватиме кожні 10-15 хв. Здійснюватиме перевезення на приміському маршруті - Луцьке АТП 10701.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Лучанин Показати IP 16 Грудня 2019 09:47
От Луцьке АТП 10701 і обійшло вимогу про валідатори... Таке враження, що так і було задумано..
Знайка Показати IP 16 Грудня 2019 09:47
АТП-10701 відмовився встановлювати валідатори на міському маршруті, тому почне працювати на приміському, без готівки вони не можуть(
Їван Показати IP 16 Грудня 2019 09:53
А на Оздів буде заїжджати? Бо раніше їздив 2 раза в день, зранку і вечером. Було б класно
Лучанин Показати IP 16 Грудня 2019 09:57
З однієї сторони АТП гарно взулo мicькраду, Тепер хід з іншої сторони - найняти гарних перевізників та знизити ціни для людей щоб 236 виявився збитковим. Таке можливо?
Їван до Лучанин Показати IP 16 Грудня 2019 11:27
А де їх взяти, отих перевізників? Більше тижня нікого знайти не можуть
Андрій до Їван Показати IP 16 Грудня 2019 13:08
Як а іногородні??? я чув по аверсу що один дядько їх обіцяв????
Їван до Андрій Показати IP 16 Грудня 2019 13:28
Тож обіцяв. Але кому легше від його обіцянок?
Луцьк Показати IP 16 Грудня 2019 09:58
Не може місто - вирішить область! А Дьомін - вилетів з міста назавжди!
Віктор до Луцьк Показати IP 16 Грудня 2019 11:15
Мені здається, що конкртетно у цьому випадку, він навпаки у виграші
К.лучанин Показати IP 16 Грудня 2019 11:21
Треба щоб Погуляйко прийняв рішення відносно дій міськради і того "реформатора" Степанова , який пудрить мізки лучанам. За такі дії його до суду треба!!! Бо це знущання над людьми. Україна і так знаходиться у важкому стані, люди знервовані, охоплені болячками, інфарктами , інсультами а ці реформатори із міськради ніби підливають масла у вогонь!!! Оплата е-картками це є гарне , зручне рішення, але треба було час на підготовку до впровадження. Могли ж спочатку закупити тролейбуси , оті обіцяні 30од. весною, а потім спокійно впровадити оплату е-картками , щоб люди не потерпали від незручостей. Могли, але не хотіли - ніхто лучан не слухав. Ламали через коліно своє рішення!
& до К.лучанин Показати IP 16 Грудня 2019 15:33
Адекватний коментар +++.
Василь Показати IP 16 Грудня 2019 11:25
Міською владою заборонити курсування маршруту через центральні вулиці - через Рованці.
Луцьк до Василь Показати IP 16 Грудня 2019 12:07
Рученята в них короткі - не їх юрисдикція..
Жмеринка до Луцьк Показати IP 16 Грудня 2019 12:36
Так які проблеми, хай собі їздить. Гірка Полонка - АС 2 - АС 1 - Липини. Альтернативи переходу на нормальні цивілізовані схеми роботи і оплати немає. Як би хто не жалівся на життя тяжкеє.
К.лучанин до Жмеринка Показати IP 16 Грудня 2019 13:05
Альтернативи завжди Є!!! Треба мізками працювати, а не по -- совдеповськи.итання лежить в площині порядності відносин перевізника до людей,перевізника і влади ( і навпаки). До порядності відносин наше суспільство на жаль не доросло, і невідомо коли доросте. Вчепились до тих е-карток, як до безальтернативного варіанту. Чому , питається в Італії є оплата і картками, і готівкою і проїздними. і ніхто там не робить з цього проблеми. Роблять з УКраїни посміховисько. В європі давно знають що робиться в Україні.
Альо до Василь Показати IP 16 Грудня 2019 12:52
Складається враження, що ви - зацікавлена в цьому питанні особа, скоріше всього перевізник. Чи не так?
Василь до Альо Показати IP 16 Грудня 2019 13:39
Ні. А по нормальному працювати не можна. Чи треба шукати схеми щоб не платити податки?
Анатоль до Василь Показати IP 16 Грудня 2019 13:12
так а гірка полонка заборонить рух для міських по горохівській трасі... а гараджа ховати міських ... а брище вивозити сміття.... ото заживемо .... МІЗКИ Є ? чи ви дуже хочете федерелізацію?
Василь до Анатоль Показати IP 16 Грудня 2019 13:37
Я не проти людей, я проти хитро*опих перевізників...
# до Василь Показати IP 16 Грудня 2019 15:36
То ходи ніжками і нескігли.
Ірина до Анатоль Показати IP 16 Грудня 2019 19:10
Дурень повний!
101 до Василь Показати IP 16 Грудня 2019 15:50
Краще б тобі дихати заборонили!