USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Горохові на заправці вбили волинянина, який повертався з матчу збірної, – соцмережі

8 Червня 2019 15:12
На заправці у Горохові під час суперечки двох приятелів, які поверталися з матчу Україна-Сербія, один з них завдав іншому удар в голову, в результаті чого той помер.

Про це йдеться у коментарях під постом в групі «Підслухано Горохів» у фейсбуці.

Як зауважують користувачі, нещастя трапилося о четвертій годині ранку. Сам померлий родом з Рава-Руської, проживав у Луцьку.

Зазначається, що чоловіки поверталися зі Львова з футболу і між двома приятелями стався конфлікт Один вдарив у голову іншого, в результаті чого наступила смерть, чоловікові був 31 рік, у нього було двоє дітей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Лучанка Показати IP 8 Червня 2019 15:19
Співчуття родині((( реально він був дуже хорошою Людиною, люблячим чоловіком та татком для своїх прекрасних діточок!!! Співчуваю
АНАТОЛЬ_ Показати IP 8 Червня 2019 15:28
Настоящі болільники!
! до АНАТОЛЬ_ Показати IP 8 Червня 2019 16:25
Закрило б ти пику! А РОДИНІ І БЛИЗЬКИМ СПІВЧУТТЯ.
Ірина до АНАТОЛЬ_ Показати IP 8 Червня 2019 17:41
Як Вам не соромно!!! В одну хвилину двоє маленьких сердечок лишилися напівсиротами, а любляча дружина молодою вдовою!!!((((( Бажаю Вам, щоб Вашу родину ніколи не спіткало таке горе, яке ввірвалися серед глибокої ночі в цю хорошу сім'ю!!!! Мудрості Вам у цьому жорстокому світі...
Клава Показати IP 8 Червня 2019 18:24
Матч завершився після 18.00 - що вони робили до 04.00 ранку наступної доби ??? Основна причина трагедії або алкоголь не в міру або наркотики ... А зараз благайте що хочете - яким він класним "парнем был".
Olden до Клава Показати IP 8 Червня 2019 19:49
Після 18:00 - а саме о 23:30. От Клава...
Ігор до Olden Показати IP 8 Червня 2019 22:47
Чуєш ти КЛАВА, який матч закінчився о 18:00 ?? Не розумієшся у футболі, і про який матч саме іде мова, рота тут не відкривай!!!Йдеться мова про гру УКРАЇНА СЕРБІЯ!!! А ТЕПЕР ПОРАХУЙ: ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК У ЛЬВОВІ ПРОЛУНАВ БЛИЗЬКО 24:00 ЗА КИЇВСЬКИМ ЧАСОМ, ПОКИ ЛЮДИ ВИЙШЛИ З СТАДІОНУ, ПОКИ ВОНИ ДОБИРАЛИСЯ ТРАНСПОТРОМ У МІСТО ЛУЦЬК... ТО ЯКА МАЛА Б БУТИ ГОДИНА??? Але я бачу що ти КЛАВА ніколи не була на грі НАЦІОНАЛЬНОЇ збірної УКРАЇНИ на сучасному стадіоні, і незнаєш скільки потрібно часу, щоб добратися До ДОМУ!!!І на рахунок загиблого чоловіка я скажу таке - він у своєму житті не хотів взагалі чути слово "НАРКОТИКИ"!!!
Клава до Ігор Показати IP 8 Червня 2019 23:28
Я почула, але це не змінює суті та підсумку того що трапилось.
Лучанин Показати IP 8 Червня 2019 22:37
А прикиньте, те гі.но, що вдарило, вийде на волю через три роки, або взагалі умовне дістане. Наші судді уб..юдки і с...ки. Му..ори разом з ними.
Ігор Показати IP 8 Червня 2019 22:52
І доречі про померлого, він не є з міста РАВИ РУСЬКОЇ , а з найменшого містечка нашої УКРАЇНИ, місто УГНІВ, Сокальського району!
Ірина до Клава Показати IP 9 Червня 2019 00:47
В крові загиблого алкоголю не виявлено, а наркотиків тим більше!!!! Загиблий насправді був коханим чоловіком для своєї дружини, люблячим татом, хорошим сином, кумом, товаришем та справжньою людиною!!!
Оксана Показати IP 9 Червня 2019 22:03
Люди про що ви говорите!Стьопа мій кум!Це людина дуже добра і завжди посміхається,порядний сім'янин та люблячий батько!!Які наркотики?Про що ви?Для Оксани-дружини померлого страшний шок.Я навіть уявити не можу як вона це переживе!Не пишіть дурниць!!Усі ми ходим по цій землі і не знаєм що може трапитись з нами завтра!!