USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У госпіталі в Боголюбах спростували інформацію ЗМІ про те, що чверть ковідних пацієнтів – вакциновані

26 Листопада 2021 16:10
З початку осені в Боголюбському шпиталі для хворих на коронавірус на лікуванні перебувало 44 пацієнти, які були вакциновані. Це становить 4,7% від усіх хворих, яких пролікували з 1 вересня, а не чверть від кількості, як про це повідомляло видання «Конкурент».

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини медична директора ковідного шпиталю Наталія Скальська.

Зі слів лікарки, інформацію, оприлюднену у виданні «Конкурент» про те, що чверть пацієнтів, які лікуються у госпіталі – вакциновані, не відповідає дійсності. Вакцинованими, наголосила вона, вважаються ті особи, хто отримав дві дози щеплення. Ті, хто отримав лише одну дозу, вважаються такими, хто розпочав вакцинацію.

«Я спеціально перераховувала. Всіх хворих, що поступили на лікування з 1 вересня по сьогоднішній день, було 931. З них мали вакцинацію 44 особи. Вакциновані – це ті, хто отримав дві дози. Ті, що отримали одну дозу, не рахуються вакцинованим, вони тільки почали вакцинацію. 44 особи – це 4,7 % від всіх пацієнтів, які поступили за весь період. До нас вакциновані поступають вкрай рідко, це одиничні випадки і ми їх всі знаємо. Це офіційні цифри станом на 15.00 25 листопада», – поінформувала вона.

Зауважимо, автори сюжету послалися на інформацію, оприлюднену журналістом Андрієм Гнатюком, який висвітлює, зокрема, роботу обласної клінічної лікарні і ковідного госпіталю в Боголюбах. З його слів, 23 листопада в ковідному госпіталі Волинської обласної клінічної лікарні перебував 171 пацієнт, під високими потоками кисню – 144, 8 з них один у реанімації, під апаратом ШВЛ.

«Серед усіх госпіталізованих 34 у важкому стані, 41 вакцинований: однією дозою – 27, двома дозами – 14», – повідомляв він.

Юлія МАЛЄЄВА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Онаній Показати IP 26 Листопада 2021 16:44
Н?у так 14 ж є і толку тоді з Вашої шановні вакцини
! до Онаній Показати IP 26 Листопада 2021 16:55
Для темноти це не аргумент, правда,Ананій ? Не щеплюйся , природний відбір своє зробить.
пиняботокс до ! Показати IP 26 Листопада 2021 17:16
Так біда в тому, що ці от інтернетні антивакші всі в чергах на вакцинацію стоять, всі вакцинуються. Біда в тому, що знаходяться ідіоти, що їм вірять... і саме на таких ідіотів і полюють СПОЧАТКУ АНТИВАКШІ, ПОТІМ КОВІД, А ПОТІМ ЧЕРВИ В ГАРАДЖІ.
Айболит до ! Показати IP 26 Листопада 2021 17:16
Готуйтесь до кращого.....З файзером вже укладено контракт на 50млн.доз за 2роки, не рахуючи всіх інших,,2-3 рази на рік ваш мінімум,...
Рукоблудій Показати IP 26 Листопада 2021 17:05
Є чіткі темники, що вакциновані не хворіють, а якщо хворіють, то не вмирають, а якщо вмирають, то від тяжких тривалих хвороб. Як колись члени Політбюро ЦК КПРС. Чуть не безсмертні.
гнилий ботокс до Рукоблудій Показати IP 26 Листопада 2021 18:52
А скільки смертей на твоій совісті, антивакша?
Аут до Рукоблудій Показати IP 26 Листопада 2021 18:54
Так це статистика, офіційна статистика. Якщо вона інша, то даведіть це! Засудіть тих хто нібито каже "таку неправду" за поширення недостовірної інформації! Чекаємо, бо поки що від вас один брєд и словесний понос.
Він Показати IP 26 Листопада 2021 17:11
Давайте щодня самі статистику, навіщо вам Гнатюк, пане Дудар?
Цифри річ незаперечн Показати IP 26 Листопада 2021 20:57
41 вакцинований, розділити на 171 хворий, дорівнює 23,97%. Отже серед усіх хворих 23,97% вакцинованих і не треба брехати!!! Проста арифметика: 41:171=23,97% До речі і стільки ж вакциновано дорослого населення в області!
Житель до Цифри річ незаперечн Показати IP 27 Листопада 2021 21:48
Шановний Ви деб!л 141 хворий це на сьогодняшній день, що ти чучало рахувало, з початку 1 вересня 931 людина захворіла, з них 44 вакцинованих. Ти що в очі є@шся! .
Ісса Ндойє Показати IP 26 Листопада 2021 21:33
Волинь - темні люди ...