USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Ковелі бус насмерть збив дівчину

12 Вересня 2017 14:53
Смертельна аварія трапилася у Ковелі на вулиці Грушевського, поблизу магазину «Віола». Загинула дівчина. Про це у мережі написав Віктор Зубарєв.

"Фатальне ДТП у Ковелі на вулиці Грушевського біля "Віоли". Водій Volkswagen на єврономерах насмерть збив дівчину", - йдеться у дописі.

На фото видно, що авто в'їхало в бетонну огорожу.

На місці аварії працюють правоохоронці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Кіндрат Панасович Показати IP 12 Вересня 2017 15:07
шо то за при?урок в броніжилеті на останньому фото дивиться в камеру?
111 Показати IP 12 Вересня 2017 15:15
знову євробляхи!!! скільки ви ще маєте вбити та покалічити людей, щоб до вас дойшло. хоча , якщо ви не по законам країни живете, то і не по законам моралі!!! до вас ніколи не дійде! заробив на малині 500 євро, купив і їздить п"яний. більше заробити клепки не має, а машину хоче. кофіскувати усі нелегально ввезені авто на євробляхах, хай ходять пішки, як їздити не вміють.
222 до 111 Показати IP 12 Вересня 2017 15:31
ага, хай краще п'яні мажори літають на українських номерах. справа не в номерах а в головах людей
111 до 222 Показати IP 12 Вересня 2017 16:53
от саме в головах людей! якщо вони ТАК мислять, то і поводяться ТАК. халяви їм хочеться. євробляхи -це діагноз
Кіндрат Панасович до 111 Показати IP 12 Вересня 2017 15:42
Іди десь походи. Десь там твій гнилий мозок валяється. Загубив видно.
))) до 111 Показати IP 12 Вересня 2017 15:43
це не в євро реєстрації проблема!!!!....а водіях!!!....безліч дтп відбуваються і на наших номерах
111 до ))) Показати IP 12 Вересня 2017 16:57
безліч,але чомусь смерті, наркотики, неадекватні стани фігурують лише у новинах з єврономерами. совпадєніє? -не думаю.
))) до 111 Показати IP 12 Вересня 2017 17:30
на львівській бабульку насмерть збив...там само пяний в'їхав в припарковані авто...через день на т5 збив двох дівчат і старшу жінку...на рівненській також таврія на капот підняла перехожого...взяв авто на автосервісі і розбив...в автобус біля ЛНТУ нетверезий вїхав...на смарті розбився і дурь викидував і це все на нашій реєстрації....згоден що і на євро номерах є багато дтп....але що на наших ..що на євро номерах ...за кермом сидять УКРАЇНЦІ...і що він за 2000євро купить пасата на євро номері і буде з комфортом їздити і бухати за кермом ..або за тіж кошти вбитого ланоса і так само буде їздити і бухати..тільки без комфорту)))....якщо розуму нема то всерівно яка реєстрація !!!
11 до 111 Показати IP 12 Вересня 2017 17:52
Саме головне що цього водія знайдуть і посадять . Бо він її купив за перед останні кошти . А той хто на укр номерах і при пагонах тому і нічого не буде . Так що тут бляхи не вині . Якщо ти крутелик то тобі всерівно на яких в тебе номерах авто . Що вони депутатам зроблять на хвіст солі насиплять . Хай дівчина спочиває з миром
Коля Показати IP 12 Вересня 2017 15:47
Коли вже депутати ВР ч премер Міністр чи Президент України щось почне робити? Чому люди мають гинути?! Негайно прийматиміри!!!!!!!!!!!!!1
))) Показати IP 12 Вересня 2017 16:11
за нетверезе водіння потрібно не штрафувати а відразу в тюрму!!!...на років з 5..і конфіскат майна в користь постраждалої сторони....посадять пару і решта висновок зробить....а то заберуть права і що ?..наше МРЕО за певні гроши ще надрукує...30тис штрафу ?для декого це невеликі кошти
Світлана до ))) Показати IP 13 Вересня 2017 17:48
Водій не п'яний був!У нього стався епідептичний приступ,який проявився уперше(доказано у медекспертизі)Тому хвороба може виявитись гіршим ворогом ніж п'яний за кермом(
Гость Показати IP 12 Вересня 2017 16:55
Не судіть людей, водію стало погано , і він був тверезий, це спокійна і адекватна людина!
123 до Гость Показати IP 12 Вересня 2017 17:00
якщо він хворіє, то НЕ ТРЕБА сідати за кермо! авто -це потенційна зброя, а якщо тобі теоретично може стати погано, то не бери сьогодні зброю в руки. Із-за його "поганого стану" не стало людини. він -вбивця!
Лучанин до Гость Показати IP 12 Вересня 2017 17:18
Таких під?рів не варто пускати за кермо. Хай вдома хворіє.
Kapitan Показати IP 12 Вересня 2017 18:27
Часто сам рухаюсь велосипедом по тій дорозі Небезпечний відрізок . Пряма з двох сторін і крутий поворот . На швидкості можна не впоратись ! Так і є - Течик пішов прямо на правому повороті ( передній привід ! ) На шляху збив велосипедистку . Шалапай за кермом був ! А бляхи тут не при чому !!!
Анонім Показати IP 12 Вересня 2017 20:13
ЄВРОБЛЯХИ ЦЕ УКРАЇНСЬКА ЖАБА ЯКА ДУШИТЬ ЛЮДЕЙ!