USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Ковелі затримали водія, вміст алкоголю в організмі якого перевищував норму 18 разів

19 Червня 2018 16:45
Побив рекорд: у Ковелі патрульні спіймали водія у стані алкогольного сп'яніння. Про це інформує патрульна поліція Волині.

«Водій Citroën може перебувати в стані алкогольного сп’яніння», - таке повідомлення отримали сьогодні патрульні в Ковелі.

У лічені хвилини автомобіль виявили та зупинили на вулиці Червоного Хреста. 3, 65 проміле – стільки алкоголю мав 45-річний чоловік в організмі - це у понад 18 разів вище допустимої норми!

На водія охоронці порядку склали відповідні адмінматеріали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Сем Показати IP 19 Червня 2018 16:50
Що то є для здорового чоловіка. От якби зовсім не міг випити, треба було б на картку Привата скидатись на лікування.
АНАТОЛЬ_ Показати IP 19 Червня 2018 16:52
То козачина справжнiй
граната Показати IP 19 Червня 2018 16:55
хто це?хтось його знає?
Вік Показати IP 19 Червня 2018 17:09
Дехто пяний краще їздить ніж тверезі
Ох до АНАТОЛЬ_ Показати IP 19 Червня 2018 17:12
Це не козак. З такими промілями це неадекват, який зіб'є людину і не буде пам'ятати. Штрафи по максимуму, щоб не було за що пити.
Їван Показати IP 19 Червня 2018 18:59
Та з такими показниками не те шо на Волинь можна виходити,а і на Україні в призах гарантоване місце. А мо і з москалями міг би чоловік на рівні потягатися ! Достойний місця в кунсткамері !
Назар Показати IP 20 Червня 2018 08:30
от ур*д. посадити його треба.