У столиці розпочався «Марш Слави Героїв»
У суботу ввечері в Києві почався марш правих сил, приурочений до Дня захисника та 75-ї річниці створення Української повстанської армії.
Серед організаторів - партії "Свобода", "Правий сектор", "Національний корпуст" та інші націоналістичні організації, повідомляє BBC - Україна.
Марш пройде від бульвару Шевченка через Хрещатик, Майдан Незалежності та Володимирський узвіз до Контрактової площі.
Перед початком ходи в парку Шевченка зібралися 2-3 тисячі людей, повідомляли ЗМІ.
Організатори провели мітинг, а далі учасники почали формувати колони.
Біля початку колони перебуває загін кінної поліції.
Учасники скандують гасла на кшталт "Україна понад усе". Також в колоні є автомобілі, з яких лунає патріотична музика.
На Майдані учасники, як очікують, запалять смолоскипи. А на Контрактовій площі по завершенні маршу відбудеться концерт за участі гурту "Кому Вниз".
У центрі Києва присутня велика кількість силовиків.
Раніше в "Національному корпусі" прогнозували, що в акції візьмуть участь понад 20 тис. людей.
"Щороку ЗМІ говорять про марш як про стихійне лихо, але це найбільше національне свято у році. Якщо ви питаєте, чи будуть сьогодні якесь практичні дії, то ми, націоналісти, не плутаємо святі речі з політичними. Для нас сьогодні сакральне свято, ми згадуємо наших предків-захисників і побратимів, які загинули на фронті", - наголосив пан Білецький перед маршем.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Серед організаторів - партії "Свобода", "Правий сектор", "Національний корпуст" та інші націоналістичні організації, повідомляє BBC - Україна.
Марш пройде від бульвару Шевченка через Хрещатик, Майдан Незалежності та Володимирський узвіз до Контрактової площі.
Перед початком ходи в парку Шевченка зібралися 2-3 тисячі людей, повідомляли ЗМІ.
Організатори провели мітинг, а далі учасники почали формувати колони.
Біля початку колони перебуває загін кінної поліції.
Учасники скандують гасла на кшталт "Україна понад усе". Також в колоні є автомобілі, з яких лунає патріотична музика.
На Майдані учасники, як очікують, запалять смолоскипи. А на Контрактовій площі по завершенні маршу відбудеться концерт за участі гурту "Кому Вниз".
У центрі Києва присутня велика кількість силовиків.
Раніше в "Національному корпусі" прогнозували, що в акції візьмуть участь понад 20 тис. людей.
"Щороку ЗМІ говорять про марш як про стихійне лихо, але це найбільше національне свято у році. Якщо ви питаєте, чи будуть сьогодні якесь практичні дії, то ми, націоналісти, не плутаємо святі речі з політичними. Для нас сьогодні сакральне свято, ми згадуємо наших предків-захисників і побратимів, які загинули на фронті", - наголосив пан Білецький перед маршем.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
123
Показати IP
14 Жовтня 2017 18:20
А чого хлопці в масках?
123 до 123
Показати IP
14 Жовтня 2017 18:59
І чому маски не Гая Фокса?
Степан(Крымчанин) до 123
Показати IP
14 Жовтня 2017 23:04
Всё очень просто. Поменяется власть, а вдруг новые партии начнут с активистами "разбираться". Вспомните, хотя бы Сашка Билого. А таких уже немало.
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35












Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.