У лікарнях Маріуполя через брак медикаментів помирає кожен четвертий пацієнт
Задля облаштування «нормальних» умов для російських військових людей розміщують по коридорах. Через брак персоналу – фактично кидають на самоті, звідти і надвисока смертність.
Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передає Укрінформ.
«Медицина. Фактично в лікарнях помирає кожен четвертий пацієнт. Ліків не вистачає, цинічно пропонують «купити» в аптеках, які частково належать наближеним до пушиліна (денис пушилін – ватажок «днр») фірмам», - написав Андрющенко.
За його словами, задля облаштування «нормальних» умов для російських військових людей розміщують по коридорах. Через брак персоналу – фактично кидають на самоті, звідти і надвисока смертність.
Радник мера зазначив, що інсулінозалежні хворі в найгіршому стані в Маріуполі. Привезений з росії ендокринолог приймає лише один раз на тиждень в четвер в одній лікарні.
«Він і «роздає» інсулін в шприцах. Тому щастить не всім. Ситуацію сумісності, підбору інсуліну взагалі ніхто не контролює. Просто медицини в місті немає. Жодної, окрім ілюзорної», - констатував Андрющенко.
Він оприлюднив відео з лікарні, де в жахливих умовах знаходяться хворі пацієнти.
Як повідомлялося, агресія росії спричинила в Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Місто практично повністю зруйноване наслідок ворожих обстрілів.
Маріуполь наразі без нормального постачання електрики, води, газу. З початку російського вторгнення у місті загинули близько 22 тис. мирних жителів.
Понад 50 тис. були депортовані в росію і на тимчасово захоплені території Донецької області.
Маріуполю загрожують екологічна катастрофа та спалах інфекційних захворювань.
Колаборанта Костянтина Іващенка російські загарбники оголосили «мером» Маріуполя і створюють картинку «відновлення життя міста».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передає Укрінформ.
«Медицина. Фактично в лікарнях помирає кожен четвертий пацієнт. Ліків не вистачає, цинічно пропонують «купити» в аптеках, які частково належать наближеним до пушиліна (денис пушилін – ватажок «днр») фірмам», - написав Андрющенко.
За його словами, задля облаштування «нормальних» умов для російських військових людей розміщують по коридорах. Через брак персоналу – фактично кидають на самоті, звідти і надвисока смертність.
Радник мера зазначив, що інсулінозалежні хворі в найгіршому стані в Маріуполі. Привезений з росії ендокринолог приймає лише один раз на тиждень в четвер в одній лікарні.
«Він і «роздає» інсулін в шприцах. Тому щастить не всім. Ситуацію сумісності, підбору інсуліну взагалі ніхто не контролює. Просто медицини в місті немає. Жодної, окрім ілюзорної», - констатував Андрющенко.
Він оприлюднив відео з лікарні, де в жахливих умовах знаходяться хворі пацієнти.
Як повідомлялося, агресія росії спричинила в Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Місто практично повністю зруйноване наслідок ворожих обстрілів.
Маріуполь наразі без нормального постачання електрики, води, газу. З початку російського вторгнення у місті загинули близько 22 тис. мирних жителів.
Понад 50 тис. були депортовані в росію і на тимчасово захоплені території Донецької області.
Маріуполю загрожують екологічна катастрофа та спалах інфекційних захворювань.
Колаборанта Костянтина Іващенка російські загарбники оголосили «мером» Маріуполя і створюють картинку «відновлення життя міста».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Нашестя сарани в Одесі виявилося нашестям коників, – вчені
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34
Назвали кількість сну, яка потрібна людям у різному віці
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
23 червня: свята, події, факти. Міжнародний день вдів та Всесвітній день інформаторів
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Франції через рекордну спеку закривають школи та пропонують «кліматичну» відпустку
22 Червня 2026 23:40
22 Червня 2026 23:40
13-й Чілдрен Кінофест оголосив переможців
22 Червня 2026 23:20
22 Червня 2026 23:20
Рекрутинг, військова частина чи «Армія+»: у Міноборони пояснили, як можна повернутися із СЗЧ
22 Червня 2026 23:00
22 Червня 2026 23:00
Назвали регіони-лідери з реєстрацій електромобілів. Волинь – у переліку
22 Червня 2026 22:41
22 Червня 2026 22:41
За кермом автівок та на електросамокаті: за вихідні спіймали 20 п'яних водіїв
22 Червня 2026 22:22
22 Червня 2026 22:22
На Любешівщині попрощалися з Героєм Василем Душенком
22 Червня 2026 22:01
22 Червня 2026 22:01
Білоруська опозиція передала Україні тривожну доповідь: до чого готується Лукашенко
22 Червня 2026 21:42
22 Червня 2026 21:42
Гордість ліцею: випускники з Луцька склали НМТ з математики на 200 балів
22 Червня 2026 21:23
22 Червня 2026 21:23

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.