У Любомлі відкрили пам’ятну дошку загиблому атовцю
У Любомлі відкрили пам’ятну меморіальну дошку Анатолію Федчишину, який 2014 року загинув в зоні АТО, пише газета Волинь-нова.
«Пам’ятаємо, шануємо, сумуємо», - цих слів немає на пам’ятнику Анатолію Федчишину, офіційно відкритого минулого четверга на території лісопереробного комплексу Любомльського лісгоспу, але про це родині героя сказали вчора усі працівники підприємства.
На нижній склад працювати Анатолій Федчишин прийшов у 2002 році, закінчивши Шацький лісний технікум та відслуживши у війську. Спочатку трудився майстром, а згодом кранівником ККС. До роботи ставився завжди відповідально, а ще був дуже привітним, веселим та дружелюбним. Його поважав весь колектив та цінувало керівництво. Підтримували під час подій Революції Гідності, активним учасником яких він був та гордилися, що їх колега одним із перших став на захист країни в лавах добровольчого батальйону «Дніпро-2».
Тими, ще не так далекими серпневими днями 2014 року, Анатолія чекали вдома. Не дочекалися. 10 серпня куля снайпера обірвала його життя поблизу міста Іловайськ на Донеччині.
Меморіальну дошку на нижньому складі збиралися встановити давно, але все відкладали, шукали відповідного моменту. Та й місця відповідного не було.
Тому й збудували маленький постамент на який прикріпили гранітну плиту.
«Це символічно, що відкриваємо пам’ятник Анатолію Федчишину саме сьогодні – в Міжнародний день пам’яток та історичних місць, - говорить Володимир Туревич, директор ДП «Любомльське ЛГ». - Для нас це дійсно пам'ять і шана нашого колеги, який щодня приходив сюди на роботу, ходив цими алейками. Тепер щодня ми будемо проходити повз нього і, вітаючись, низько вклонятися йому».
Перед початком урочистості настоятель Свято-Михалівської церкви Любомля о.Віктор Возняк провів коротку панахиду, по завершенню якої освятив пам’ятну стелу.
Зі сльозами на очах поклали живі квіти до підніжжя пам’ятника дружина Галина та маленькі донечки героя Вікторія і Даринка, а його рідна сестра Ольга подякувала від імені родини всім присутнім за турботу та підтримку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Пам’ятаємо, шануємо, сумуємо», - цих слів немає на пам’ятнику Анатолію Федчишину, офіційно відкритого минулого четверга на території лісопереробного комплексу Любомльського лісгоспу, але про це родині героя сказали вчора усі працівники підприємства.
На нижній склад працювати Анатолій Федчишин прийшов у 2002 році, закінчивши Шацький лісний технікум та відслуживши у війську. Спочатку трудився майстром, а згодом кранівником ККС. До роботи ставився завжди відповідально, а ще був дуже привітним, веселим та дружелюбним. Його поважав весь колектив та цінувало керівництво. Підтримували під час подій Революції Гідності, активним учасником яких він був та гордилися, що їх колега одним із перших став на захист країни в лавах добровольчого батальйону «Дніпро-2».
Тими, ще не так далекими серпневими днями 2014 року, Анатолія чекали вдома. Не дочекалися. 10 серпня куля снайпера обірвала його життя поблизу міста Іловайськ на Донеччині.
Меморіальну дошку на нижньому складі збиралися встановити давно, але все відкладали, шукали відповідного моменту. Та й місця відповідного не було.
Тому й збудували маленький постамент на який прикріпили гранітну плиту.
«Це символічно, що відкриваємо пам’ятник Анатолію Федчишину саме сьогодні – в Міжнародний день пам’яток та історичних місць, - говорить Володимир Туревич, директор ДП «Любомльське ЛГ». - Для нас це дійсно пам'ять і шана нашого колеги, який щодня приходив сюди на роботу, ходив цими алейками. Тепер щодня ми будемо проходити повз нього і, вітаючись, низько вклонятися йому».
Перед початком урочистості настоятель Свято-Михалівської церкви Любомля о.Віктор Возняк провів коротку панахиду, по завершенню якої освятив пам’ятну стелу.
Зі сльозами на очах поклали живі квіти до підніжжя пам’ятника дружина Галина та маленькі донечки героя Вікторія і Даринка, а його рідна сестра Ольга подякувала від імені родини всім присутнім за турботу та підтримку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Норвегія обмежила використання генеративного ШІ у школах
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
22 червня: свята, події, факти. День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У США троє туристів померли від спеки під час прогулянки Великим каньйоном
21 Червня 2026 23:31
21 Червня 2026 23:31
Ніколи не отримував права: у Луцьку затримали п'яного юнака за кермом ВАЗа
21 Червня 2026 23:02
21 Червня 2026 23:02
Трамп показав подарований Катаром літак, що стане президентським бортом
21 Червня 2026 22:33
21 Червня 2026 22:33
На Волині – займання на трьох торфовищах, два продовжують горіти
21 Червня 2026 22:05
21 Червня 2026 22:05
На Волині молодик заплатить кілька тисяч, бо вночі ловив раків
21 Червня 2026 21:36
21 Червня 2026 21:36
«Найкращий подарунок дітям – обрати хорошого тата»: історія батька-ветерана з Волині
21 Червня 2026 21:08
21 Червня 2026 21:08
Новий сервіс у «Дії» для спілкування з владою тестуватимуть на Волині
21 Червня 2026 20:40
21 Червня 2026 20:40
Допомагав іншому водієві: судили волинянку, яка збила чоловіка на узбіччі
21 Червня 2026 20:12
21 Червня 2026 20:12

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.