USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.70 39.90
  • PLN 9.75 9.90

У луцькій маршрутці прокурорка вдарила по голові жінку похилого віку, - соцмережі

30 Грудня 2017 17:12
У маршрутці луцької фірми Експрес «Київ-Луцьк», яка наразі рухається з Києва до Луцька і прибуває приблизно о 17:30 до РАЦСу, щойно стався прикрий випадок.

Дві працівниці Київської прокуратури на зауваження про те, що зупинка закінчилася і все в автобусі чекають тільки їх, почали нецензурно лаятися і ображати всіх присутніх зі словами «Ви всі смердючі поліщуки, «нарветесь» на Київську прокуратуру і буде всім вам п...ц».

Жінка похилого віку, яка вступила з ними у суперечку, отримала від однієї з молодих жінок по голові.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала очевидиця події Yana Murray.

«Шановні Лучани, маршрутка прибуває до ЗагСу приблизно о 17:30. Якщо хтось має бажання зустріти представників Київської прокуратури, зробити фото на память та поширити його у соцмережах, уелкам! Нехай їм та Волинь так засмердить, щоб більше сюди не їздили», - йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 30 Грудня 2017 17:17
гнида прохе"орська.
Пилип Показати IP 30 Грудня 2017 17:28
Що таке "прокурорка" ?
хвілолог до Пилип Показати IP 30 Грудня 2017 18:50
Фемінітив
Носатий дядько до Пилип Показати IP 30 Грудня 2017 20:13
недопалок жіночого роду (такі да, фемінітив)
ну і де Показати IP 30 Грудня 2017 17:48
майдан.стадо
Пилип Показати IP 30 Грудня 2017 18:08
Немає слова "прокурорка". Прокурор вдарила.
хвілолог до Пилип Показати IP 30 Грудня 2017 18:51
Хтось каже немає, а хтось каже є. Мова - живе створіння. Якщо раніше слова на кшталт “водійка”, “редакторка”, “авторка” “різали вухо” і здавалися незвичними, то сьогодні вже стають звичайною практикою. https://persona.top/2017/12/01/feminitivi-v-ukrayins-kij-movi-za-ta-proti/
Анонім Показати IP 30 Грудня 2017 19:01
Власнику маршрутки прізвища прокурорів і відео в Генеральну прокуратуру
Franz Vonsovich Показати IP 30 Грудня 2017 19:02
Звичайно це працівниці київської прокуратури. Вони там підлоги миють, доріжки пилососять в кабінетах і квіти поливають.
Надія Показати IP 30 Грудня 2017 19:30
Потрібно зробити відомими цих столичних панянок. Навіть якщо вони працюють в прокуратурі тех працівницями.
дічь Показати IP 30 Грудня 2017 19:52
і чого ці дві неземні пруться на Новий рік до цих полішуків? видно за родіною скучили столичні)
Читачка Показати IP 30 Грудня 2017 23:17
Полішуків і в Києві не терплять...гарну славу собі зробили)
Anonymous Показати IP 31 Грудня 2017 01:25
Якщо було так, як пишуть - то воно так, не дуже добре, але ото на відео чути шикарний зворот - "ти до мого віку не доживеш", і, здається, обіцянка окуляри побити - за таку мову потиличник "гостроязикій" - саме те, що лікар прописав... І взагалі з відео нічого не зрозуміло - де це? (Новоград-Волинський, де зупинка), причини їх затримки на зупинці (ну от припустимо - в туалет, даруйте, приперло), яким чином "вступала в конфлікт" вищезгадана пані з гострим язиком? Питань багато... І не факт, хто там більше неправий.
Тихий до Anonymous Показати IP 31 Грудня 2017 10:47
По формулюванню зауваження, чи не прокурор то захищається?))))))
Віталій Показати IP 31 Грудня 2017 10:37
Водій маршрутки мав би втрутитися і ситуацію розрулити. Але вони в основному до дітей і інвалідів признати вміють. А тут всрався.
олександр до Віталій Показати IP 1 Січня 2018 14:24
сам ти в **ався .водій не психолог щоб второпувати мізги ослам.
Юзік Показати IP 1 Січня 2018 22:18
Нормальніе девченки !!!