USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

У луцькому парку побили чоловіка та вкрали телефон за 15 тисяч

2 Травня 2020 20:41
У парку 900-річчя Луцька побили чоловіка та вкрали в нього мобільний телефон за 15 тисяч гривень.

Про це стало відомо з ухвали Луцького міськрайонного суду Волинької області.

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що 2 квітня близько 23 години 30 хвилин у парку 900-річчя чоловіка побили ногами та вкрали у нього мобільний телефон «One Plus 3». Вартість ґаджета становить 15 тисяч гривень.

Відзначимо, що злочинця спіймати не вдалося.

Наразі слідчий подав клопотання, аби йому надали доступ до медичної картки потерпілого, щоб встановити тяжкість тілесних ушкоджень.

Нагадаємо, з ініціативи нардепа від Луцька Ігоря Палиці з обласного бюджету спрямовано 4,3 мільйона гривень на міську програму «Безпечне місто» для встановлення відеоспостереження на усіх виїздах та в'їздах з міста, а також на облаштування відеоспостереження в інших місцях.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Гоцул Показати IP 2 Травня 2020 22:47
Мало дали. Нема чого вештатися о 23.30 по парках.
Дідо до Гоцул Показати IP 3 Травня 2020 00:39
З такими як ви і сидітиме дома. Трясеться за своє життя.
Анонім до Гоцул Показати IP 3 Травня 2020 08:40
Просто слідуючим будеш ти, не обов'язково "в парку" і пізньої пори. (ніколи не кажи кому і що робити, тобі не скажуть КУДИ йти!)
Хехе Показати IP 2 Травня 2020 23:43
OnePlus 3 коштує зараз в районі 3-4 тисяч гривень. Це в якомусь 2016 році він коштував 15тищ
Хохо до Хехе Показати IP 3 Травня 2020 09:38
В натурі
Микола Крук Показати IP 3 Травня 2020 07:10
Ціна телефону максимум 3000гр.
МВА Показати IP 3 Травня 2020 07:18
Точно Карантин же!!! А то лазять в день і в ночі.
Екс Показати IP 3 Травня 2020 12:28
Там діє декілька груп, які час від часу б`ють людей ради прикола, слабо заслати живця ? Нема розуму камери поставити з AI визначенням ? Це все повторюється рік за роком, якщо нема розуму то йдіть на іншу роботу чи на пенсію за віком, ваша бездіяльність є ШКОДОЮ для людей.
Кіт Показати IP 4 Травня 2020 14:14
Якого милого лазити в парку в ту пору, він що, неадекват?