USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцькому районі п'яний чоловік зґвалтував 14-річну дівчину

27 Липня 2022 18:33
У Луцькому районі вночі п'яний 29-річний чоловік зґвалтував дівчину-підлітка. Йому повідомили про підозру.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури у Волинській області.

Слідство вважає, що уночі 24 липня 2022 року нетверезий чоловік поглумився над 14-річною дівчиною.

Йому повідомлено про підозру у вчиненні цього злочину і прокурори наполягатимуть на обранні підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Зауважимо, що санкцією ч. 3 ст. 152 КК України за такий злочин передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Гоцул Показати IP 27 Липня 2022 19:03
Зараз йому на нарах будуть хором димохід прочищати ...
Віктор до Гоцул Показати IP 27 Липня 2022 19:15
А ви, бачу, розбираєтесь у цих питаннях
Mich до Віктор Показати IP 28 Липня 2022 18:18
У вас також є шанс. Якщо цікавитесь.
Уася до Віктор Показати IP 29 Липня 2022 04:57
У нас валянків навколо які вірять у якісь там "поняття" і їм не зрозуміти що той же злочинець їх де є в темряві обере. Сподівайтеся дурні на справедливість на зоні. Ги.
фермер Показати IP 27 Липня 2022 19:50
А чому 14-річна дівчина вночі була з пяним чоловіком?! Можна не відповідати. Зараз такі 14-річні, що знають і спробували більше за пятидесятирічних. Гвалтівника не виправдовую, а жінки, починаючи з дитинства, мають дотримуватись певного "жіночого" кодексу.
ABC до фермер Показати IP 27 Липня 2022 22:21
Ми не знаємо всіх деталей інциденту. Тому давайте обійдемося без припущень і безпідставних обвинувачень.
Ваня циплінський Показати IP 27 Липня 2022 20:14
Це сталося у селі Садів Луцького району !
Лучанин до Ваня циплінський Показати IP 27 Липня 2022 20:37
І що ж там сталось?
777 Показати IP 27 Липня 2022 20:34
в военное время за такое можно и к стенке прислонить...
Віка Показати IP 27 Липня 2022 21:09
Це у селі омельне
Лучанка Показати IP 27 Липня 2022 22:39
Гидко читати такий коментар, а ще гидкіше бачити, скільки цю "гидоту" підтримало. Таке враження, що це коментар батька цього 29 нелюда, який виправдовує свого вилупка. Ще й якийсь "жіночий" кодекс приплів. "Жінки, починаючи з дитинства......". Так може написати тільки збочиний педофіл, який в дитині бачить жінку і всвоїй уяві дофантазовує таке, що аж заздрить 14 річним дітям за їх уявний досвід
Петро до Лучанка Показати IP 28 Липня 2022 10:03
Не дивуйтися, бцдь ласка, в нас дуже багато бидла в народі, таке виховання! І чомусь вони вирішили тут відписатися. Не погодитеся, що звинувачувати, що 14 річну дівчину згвалтували з її вини, можуть лише тупенькі людди з невеликим моральним багажем? Тіж кончені будуть вам казати, що Україна сама винувата в тому, що вбивають кацапи українців. Зрозумійте, вони такі не лише від своїх ницих батьків, тут ще деградація повпливала, замість еволюції. Маралю тут й не пахне! до кого гукати, до бидла?
Куні до Петро Показати IP 28 Липня 2022 17:03
Мова йде про те, що дівчина і такому віці має бути з батьками вдома. Але всі ж деталі не відомо.
Петро до Куні Показати IP 29 Липня 2022 08:03
А може в неї батько такий алкаш, що сім'ї життя не дає? Не знаєш деталей, то херню не пиши.
Олег до Петро Показати IP 17 Серпня 2022 21:21
За 'бидло',якщо скажеш в очі-получиш по писку) А судячи з вашої ввічливості,то Чикотило теж був ввічливим і любив діток...