USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У Луцькому СІЗО впіймали адвокатку, яка намагалася пронести наркотики

20 Січня 2021 15:38
У Луцькому СІЗО затримали адвокатку, яка намагалася пронести наркотики, повідомляє ІА ВолиньPost.

Інцидент стався вчора, 19 січня.

Зазначається, що адвокатка намагалася пронести у СІЗО амфетамін та канабіс.

У секторі комунікації поліції Волині підтвердили, що зафіксували факт затримання на території СІЗО мешканки Ківерців.

У неї вилучили пакет із канабісом та амфетаміном. Речовини направили на дослідження.

Відомості внесли до ЄРДР за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України.

У виданні зазначають, що йдеться про адвокатку із Ківерців Ольгу Юнчик.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Всезнайко Показати IP 20 Січня 2021 15:55
Деньги не пахнут.
Ахаха до Всезнайко Показати IP 20 Січня 2021 16:17
за виключенням тих які ховали в ср*ці )))
К. лучанин до Ахаха Показати IP 20 Січня 2021 16:23
Кому як не тобі це знати.
Адвокат до Всезнайко Показати IP 20 Січня 2021 16:23
Підстава чистої води. Все закінчиться нічим.
Іван до Адвокат Показати IP 20 Січня 2021 18:35
Та ніяка це не підстава, немає чого дурниць писати. Займалась дурницями от і попалась
Тиск Показати IP 20 Січня 2021 16:24
Тупо тиск на адвокатку. Тупо і примітивно підкинули.
Юля Показати IP 20 Січня 2021 16:27
Так вела вона з колегою Олександром мою справу ще тільки починала свою адвокатську діяльність.Забрала 3000 грн в 2012 році і на тому крапка. P.S. Олю, воно ж вертається... Людей багато а Бог один
123 до Юля Показати IP 20 Січня 2021 20:10
Це не адвокати, а заробітчани. Толкових і чесних адвокатів залишилося мало, і то більшість із старої гвардії. А молоді тільки вміють гроші виманювати та оголошення в інтернеті писати які вони хороші. Колись оцінювали по результатах роботи, а зараз який дорожчий. В кінці справи всерівно скаже, що він правий, але інша сторона дала грошей для судді більше. Совість наближається із сторони мінуса десь до нуля.
дідо Показати IP 20 Січня 2021 17:58
Добра адвокатка, знає свою справа. Це скоріше підстава.... У нашому СІЗО можна купити будь-що, і
сон за гроші Показати IP 20 Січня 2021 19:52
сірожа не втрачає хватку
Баян Показати IP 21 Січня 2021 10:36
Ви жартуєте!? Яка нафіг підстава? Вона проносила наркотики у своїх речах. Юнчик не адвокат, а психічно хвора людина. Її через це і не посадять. Дивно коли Руденко виступила і сказала що без санкції суду обшукали адвоката. Вона закон забула? Це режимний об'єкт і особистому обшуку підлягають усі, хто туди проходить . В Борисполі теж буде Руденко кричати що її обшукали без ухвали суду? Я б на місці адвокатів забрав у Юнчик посвідчення, адже таким людям плювати на кодекс адвокатської етики.
Анонім Показати IP 21 Січня 2021 11:35
Підстава. Хто її знає особисто, знає її принциповість і з впевненістю сказати що хто-хто, а вона точно не могла то зробити. Вірю що все виясниться і обвинувачення будуть зняті
сон за гроші Показати IP 21 Січня 2021 11:38
в сізо тргують тільки ті хто платить войцехівському мито а це................. перелік буде пізніше це не підстава але що вона \юнчик \ погодилась то про це знали даже ворони які щоденно пролітають над сізо
прокурор Показати IP 21 Січня 2021 16:55
Думаю, що її таки підставили. Там не завжди усіх адвокатів оглядають, а нас взагалі ніколи. Тут явно киреєв знав,може й сам бичка канабісу який недокурив і підкинув їй. Думаю,що його як мінімум за це виженуть з роботи,а то й посадять.
111 до прокурор Показати IP 22 Січня 2021 21:02
Або "вели".