USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У луцькому ТРЦ затримали психічно хворого чоловіка, обвішаного зброєю

1 Червня 2019 21:49
На проспекті Соборності 1 червня патрульні помітили підозрілу особу, яка зайшла всередину торгово-розважального центру, інформує патрульна поліція Волині.

Збоку чоловік мав причеплену медаль з георгіївською стрічкою. Також при ньому виявили цілий арсенал: предмет, схожий на пневматичний пістолет, пенал до автомата Калашникова, газовий балончик, ніж тощо.

Поліцейські встановили, що особа перебуває на обліку в психіатричній лікарні, має групу інвалідності, відповідно, все це носити не може, оскільки може загрожувати іншим.

Речі вилучила слідчо-оперативна група.

Патрульні ж склали на громадянина протокол за ст. 173-3 КУпАП (виготовлення та пропаганда георгіївської (гвардійської) стрічки), який направлять на розгляд суду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
дідо Показати IP 1 Червня 2019 21:58
йшов в Рпц біля Порту... у них там штаб.
угу до дідо Показати IP 1 Червня 2019 23:06
фото агента кремля на фоні церкви кремля.
Je suis votre pays до дідо Показати IP 2 Червня 2019 08:19
Не дійшов, всеодно б вигнали, в нього щей он вишиванка і друшлак на голові.
Je suis votre pays Показати IP 1 Червня 2019 22:03
На обвішаного зброєю психічно-хворого чоловіка склали протокол за... носіння георгіївської стрічки... і просто вилучили предмети, які він носити не може. Тобто, якщо завтра в торговому центрі розгулюватиме чоловік, обвішаний ножами і пістолетом і виявиться, що він не стоїть на обліку в психушці, при цьому на ньому не буде георгіївської стрічки, то все норм? А допитати, де він це все "добро" взяв? Чи не можна, бо він в психушці на обліку?
такот до Je suis votre pays Показати IP 2 Червня 2019 09:24
То "дідо" таких вербує і відправляє по місту гуляти :)
Ти паморок до Je suis votre pays Показати IP 3 Червня 2019 17:07
Це все можна з легкістю купити в магазині, на пневмат дозвіл не треба!
Ййй Показати IP 1 Червня 2019 22:10
Як вони його замістили серед натовпу? Медалі патрульним)))
сбу Показати IP 1 Червня 2019 22:30
Ну і гади ці копи! Це ж наш клієнт! Пішов би за кума чи за свата путіна! Ми б на нього цілу сепар ячейку повісили - а це підвищення квартири бакси!!!!!!!!!!!!! Це ж цілий департамент з штатом чоловік 100 міг би його катати з пів року о той рік !!!!!!!! В нього полюбе ще дома 10 пластмасових гранат!! айяяй -ойойойой!!! хто їх придумав-ідіотів!!! Мав бути ЗАМАХ - а вийшов ПРОМАХ!!!!!!!!
Ірина Показати IP 1 Червня 2019 22:45
Якби особа не перебувала на обліку в психіатричній лікарні,то все це могла б носити по ТРЦ?
123 Показати IP 1 Червня 2019 22:52
"Збоку чоловік мав причеплену медаль з георгіївською стрічкою." А чого не пишете, що він був у вишиванці? На фото це видно
Ахахаха Показати IP 1 Червня 2019 23:01
а що це таке на останньому фото приховане за допомогою ефекту розмиття? фалоімітатор?
угу до Ахахаха Показати IP 1 Червня 2019 23:10
Ні, це службове спорядження. Випадково потрапило до кадру.
Упс! до Ахахаха Показати IP 2 Червня 2019 09:31
Насправді то замулили "сніданок " ковбоя у вишиванці...як зголодніє ,то й "поснідає"
Ахтивіст Показати IP 2 Червня 2019 07:11
Георгіївський хрест не заборонений! Це була перевірена здатність поліції реагувати на звернення свідомих?
Не дивно Показати IP 2 Червня 2019 09:28
Тю ,скіко їх таких мавпенят зараз по країні вештається...розумом скривджених хероїв...а гроші на лікування успішно розкрадені й упаковані в калитках бариг ...
Одна особа Показати IP 2 Червня 2019 09:59
Щоб ви собі зрозусіли, ця особа є моїм судідом, неодноразово до нього викликали поліцію по факту погроз життю, він ходить з мечете(а на фото меч) по вулиці голий в одних трусах або інколи замотується рушничком маленьким. Ходив по вулиці і через забори оприскував дерева, огороди якоюсь хімією, зняв в сусіда ковра з забору який висохав після прання і прибив гвоздями до землі а потім став кидатись в забор сирими яйцями. Був свідком випадку коли він сидів в одних трусах і пістолетом на вулиці і розказував щось маленькій дівчинці (дло 10 років). І як ви поняли поліція нічого зробити не може, він вчора повертався після цього випадку спокійно додому.
Natali до Одна особа Показати IP 4 Червня 2019 15:46
Це жах!! Співчуваю вам з сусідом ((така людина небезпечна для оточення, тим паче для дітей!!!!!
Попо Показати IP 2 Червня 2019 10:02
Він забув ватованці на голову надіти