USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.90

У Луцькраді розповіли лучанам, як обійтись без громадського транспорту

18 Березня 2020 12:13
Рішенням виконавчого комітету міської ради прийнято рішення про повне призупинення роботи громадського транспорту в місті Луцьку з завтрашнього дня. У зв’язку з цим радник Луцького міського голови Ігор Поліщук дав кілька рекомендацій, як обійтися без маршруток і транспорту тим, хто змушений добиратися на роботу.

Про це він написав у фейсбуці:

«Цей жорсткий вимушений крок ми зробили для недопущення розповсюдження коронавірусу в нашому місті.

Довіз до місця роботи медиків та працівників підприємств, установ та організацій, що забезпечують щоденну життєділяьність міста міська рада бере на себе.

Для потреб людей з інвалідністю та всіх, хто гостро потребує допомоги при міській раді буде організовано волонтерський центр, про деталі роботи якого буде повідомлено додатково.

Є декілька практичних порад, як пережити цей складний період в плані логістики й мінімізувати негативні наслідки:

1. Керівники мають, по можливості, змістити робочий графік для своїх працівників з урахуванням необхідності більшої кількості часу для доїзду на місце роботи та повернення додому.

2. Працівникам середніх і великих підприємств, установ та організацій треба об’єднатися в групи у вайбері по підвозу один одного до місця роботи, й тим, хто має власні авто допомагати колегам у доїзді до роботи.

3. Власників аптек, невеликих продуктових магазинів, керівників банків, інших установ обслуговування та торгівлі, яким сьогодні дозволено працювати просимо забезпечити доїзд та підвіз працівників на роботу власним транспортом, службовим транспортом або за допомогою таксі/перевізників за кошти підприємства, установи, організації.

4. Власників та керівників великих підприємств, установ та організацій просимо укласти договори з перевізниками для організованого довозу працівників до місця роботи.

5. Сусідам, що проживають в одному під’їзді/будинку варто зкооперуватися та підвозити сусідів на роботу, те ж стосується тих, хто проживає за містом, а працює в місті.

Милосердя, турбота про ближнього, увага до потреб інших людей допоможе нам пережити цей складний час».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Олена Показати IP 18 Березня 2020 12:40
Об'єднатись в групи? Де логіка? В чому тоді полягає карантин?
1 до Олена Показати IP 18 Березня 2020 12:46
Логіка в паніці і відволіканні уваги від результатів господарювання влади.
Джек до Олена Показати IP 18 Березня 2020 12:51
Це просто цирк абсурду)))
pattern Показати IP 18 Березня 2020 12:40
Як завжди, хто ж попіклується про громадян, якшо не самі громадяни.
Наталія Показати IP 18 Березня 2020 12:44
А суди, правоохоронні органи, на вашу думку, забезпечують щоденну життєдіяьність міста? Чи нехай злочинність далі набирає обертів?
Хмм Показати IP 18 Березня 2020 12:46
До сраки карантин Коли кажете один одного підвозити Малолі та людина приїхала з закордону і не сидить на самоізоляції. Ви в першу чергу організуйте жорсткий контроль тих хто приїхав закордону. А то приїхали і вони шляються містом
Анонім Показати IP 18 Березня 2020 12:51
Ось з себе і почни милосердно розвозити всіх по роботах!!!
Лучанин Показати IP 18 Березня 2020 12:57
А тепер залишилося розповісти як обходитися без грошей, без їжі і не дихати взагалі.
Лучанин Показати IP 18 Березня 2020 13:32
Куди звертатись, якщо приїзджають з відпочинку і на другий день виходять на роботу???
Лучанин Показати IP 18 Березня 2020 13:45
Шановні Лучани! так як у Луцьку виникнув транспортний колапс, пропоную Вам , допомагати один одному. Це стосується тих людей, які мають авто(водії) Підвезу Луцьк у вайбер: https://invite.viber.com/?g2=AQBrgn5YHCfVBkq9D64Achaa1xTK019JDGAvIqYgEu%2BS3uSSeHCRHmIFM0%2BPGayd Група в телеграм: t.me/pidvezu_lutsk
Іван до Лучанин Показати IP 18 Березня 2020 16:44
Який тоді смисл, якщо півгодини назад в цьому ж авто їхав хворий ?
Цікавий Показати IP 18 Березня 2020 14:33
Службові автомобілі керівників міста та області можуть забезпечити перевезення половини лучан?
ОКСАНА Показати IP 18 Березня 2020 14:51
Це робота заради роботи, не краще було би змусити працедавців видати працівникам посвідчення певного зразака, а перевізникам брати людей в автобус лише пасажирів з цим самим посвідченням.
Лучанин до ОКСАНА Показати IP 18 Березня 2020 18:23
Так достатньо підприємствам подати перелік існуючих в працівників карток Сітікард (карта або додаток), а інші треба деактивувати на період карантину і нехай водії контролюють - от вам відразу і посвідчення і оплата. Якщо зробили систему то нехай працює.
Анонім Показати IP 18 Березня 2020 15:08
вже всі один одного підвозять. Хто візьме до себе в салон невідомо кого? Щоб потім біду до хати принести? Я пас
свг Показати IP 18 Березня 2020 15:17
дуже хочу подачити тих двох клоунів на зупитці з піднятою рукою. підвізіть люди добрі.
Повний маразм Показати IP 18 Березня 2020 15:34
Від перестановки доданків... Ніби не можна заразитись у тих же таксі чи у машині сусіда...Ну дибілізму такого ще у світі не бачила. Чи вже зробіть повний карантин і перестаньте знущатись над людьми.
Стомленийвідбрехунів Показати IP 18 Березня 2020 16:16
Думаю, на чергових виборах містяни належним чином оцінять "турботу" міської влади...
Іван Показати IP 18 Березня 2020 16:17
Немаю слів. Все кинули на "плечі" мешканців міста. Особливо тішить вислів " Працівникам середніх і великих підприємств". Ці підприємства у місті можна на пальцях порахувати. Як, я можу щодня забезпечувати проїзд працівникам невеликого магазину у районі ДПЗ, якщо працівники проживають у районах 33-го та 40-го кварталу? Чому не оптимізувати апарат міської влади ? Дуже цікаві доленосні рішення на вулиці Богдана Хмельницького народжуються у боротьбі з викликами часу.
Поліщукам Показати IP 18 Березня 2020 16:38
..з урахуванням необхідності більшої кількості часу для доїзду на місце роботи та повернення додому." Якого ДОЇЗДУ? Тим хто живе, наприклад, на Дубнівській, а працює на Карбишева, пішки йти по 8 км в одну сторону?
Лучанин Показати IP 18 Березня 2020 17:23
Працівників тролейбусного депо заставляють писати заяви про відпустку без збереження заробітної плати. Цікаво чи працівники ЦНАПу , міської ради чи обласної ради теж.
Чо... Показати IP 19 Березня 2020 08:37
Вєлік - наше всьо...