USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

З понеділка у Луцьку – карантин

23 Січня 2016 19:09
У Луцьку оглосили тижневий карантин.

Про це у Фейсбуці повідомив міський голова Микола Романюк.

«З метою недопущення поширення епідемії грипу та ГРВІ мною прийнято рішення про введення з 25 по 31 січня карантину в школах міста», – написав мер.

Також з понеділка, 25 січня, карантин оголосили і в Ковелі. Відповідний наказ підписав начальник управління освіти Віктор Бичковський.

Нещодавно Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що грип забрав життя волинянина, але про епідемію – не говорять.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
дідо Показати IP 23 Січня 2016 19:35
де посилання ? лажа знов?
Ананімус до дідо Показати IP 27 Січня 2016 15:23
Можливо у Вашій школі так,але знаючи ситуацію в інших школах,то Ви так не говорили б!!! вже карантин до 5 лютого
Педагог Показати IP 23 Січня 2016 19:49
Новий вид відмивання грошей: за рахунок харчування учнів початкових класів!Хай тиждень діти посидять вдома-місцева влада зекономить по 7грн. на дитині, а на малозабезпечених категоріях-і всі 10.40грн. А з 1 лютого (після "помічного" карантину!) будьте добрі, батьки, поповнюйте бюджет, доплачуйте по 7грн. На рівному місці! Збентежена, бо після канікул у моєму класі була відсутня лише 1 дитина і ніхто не кашляв, не жалівся на нежить чи недомагання. У колег ситуація така ж. Дякуємо місцевій владі за наше бездарне майбутнє!!!
Анонім до Педагог Показати IP 23 Січня 2016 21:14
Можливо у Вашій школі так,але знаючи ситуацію в інших школах,то Ви так не говорили б!!!
Читач до Педагог Показати IP 23 Січня 2016 21:17
Ти не педагог
анонім до Педагог Показати IP 23 Січня 2016 21:31
А з якої ви школи? Пожалійтеся Романюку, щоб вашу школу відкрили і РАДІЙТЕ!!!
Батьки до Педагог Показати IP 23 Січня 2016 22:50
Якісь нісенітниці пишите. По-перше, на харчуванні зекономлять саме батьки, по-друге, карантин - це правильно, і не на тиждень, а мінімум на два! Це найкраще, що міська влада зробила на даному етапі для лучан!
до педагога до Педагог Показати IP 23 Січня 2016 23:32
А які це у вас такі розрахунки по харчуванню цікаві??? В січні по 7 грн. зекономлять,бо діти не ходитимуть до школи, але ж влітку вони то й тиждень програму наздоженуть, то вже їх тоді годувати не будуть????
мама до Педагог Показати IP 24 Січня 2016 12:02
краще по 7 гривень доплатити,ніж лікувати дітей
волинянка Показати IP 23 Січня 2016 20:23
Жах! Були місяць канікули, а тапер ще продовжили! Хворі діти повинні лікуватися, а здорові - у школу!!! А ще хочемо у Європу! Ех ви!
Корінний лучанин до волинянка Показати IP 23 Січня 2016 22:56
А скажіть це ВІРУСУ H1N1 хай не літає! Здорові що, в ізоляції від вірусу будуть і застраховані від нього? Не домішуйте сюди ЄВРОПУ, там ще спалах може бути попереду, у лютому-березні.
Оксана до волинянка Показати IP 24 Січня 2016 09:52
Хто хоче Європі. Забембали. То Росі то Європа. Ми що самостійні не можемо бути?
Зоя Показати IP 23 Січня 2016 20:35
Дякую правильно діти хворіють
Руслан Показати IP 23 Січня 2016 20:36
дякую!!!!!!
катя Показати IP 23 Січня 2016 20:42
А як з садочками? вони теж закриваються на карантин?
вчителька Показати IP 23 Січня 2016 20:44
діти у школах хворіють, в п"ятницю масово йшли до дому з температурою. доречно зробити карантин зараз, ніж через тиждень , коли всі захворіють.
правильно! Показати IP 23 Січня 2016 21:00
І правильно, що зробили карантин!!! А що чекати ??? Поки 20% дітей захворіє і заразить ще 20%!!?? Чи чекати поки будуть смертельні випадки?Тоді вже буде пізно.
Мама Показати IP 23 Січня 2016 21:01
Я в шоці кругом така біда-грип, а ви за гроші думаєте. Хай діти пересидять вдома, щоб уникнути інфекціі.. Не вгодиш людям..... Праввильно зробили
мама Показати IP 23 Січня 2016 21:24
Дякую меру за мудре рішення.
до волинянки Показати IP 23 Січня 2016 21:26
Зимові канікули були дві неділі,а не місяць.
Лучанка Показати IP 23 Січня 2016 21:27
Головне, щоб під час карантину діти вдома сиділи, а то почнуть гуляти по розважальних закладах, роздягнені по вулиці гонитись, то якраз після карантину принесуть сюрпризи до школи. Треба бути відповідальними і вміти від чогось відмовлятись задля збереження здоров'я! А це робота батьків! Хай би краще до школи здорових приймали, а хворі доліковуються. А ще після карантину пороблять по 9-10 уроків і діти з ніг попадають...
Анонім до Лучанка Показати IP 24 Січня 2016 06:58
Вірус передаеться в скупченнях людей, тобто в громадських місцях, а не на свіжому повітрі!!!
учні Показати IP 23 Січня 2016 21:56
урааааааааааааа канікули
мама Показати IP 23 Січня 2016 22:00
А як бути з садочками? У нашій групі з 20 діток 10 хворих, своїх не водимо, бо краще дома хай побудуть.
мама Показати IP 23 Січня 2016 22:18
Правильно! В мене самої в пятницю подзвонила виховатилька- "Забирайте динину, бо темпиратура". а тепер лікарняний- темпиратура- 39 градусів, головний біль, ручки ніжки ломить- лікар сказала грип у сестри такі ж самі симптоми!!! і це не масове поширення вірусу???
мама Показати IP 23 Січня 2016 22:51
Це правильне рішення! Головне здоров'я дітей, адже хворобу краще попередити. Але що на рахунок дитячих садочків?
студенти Показати IP 23 Січня 2016 22:55
А в коледжах будуть канікули теж??!
Ліцеїст Показати IP 23 Січня 2016 23:01
А як з ліцеями ?
Вероніка Показати IP 23 Січня 2016 23:15
Чого карантин
abc Показати IP 24 Січня 2016 00:04
Коля Романюк-ну, наконец то-шаришь, мододец!
Мама Показати IP 24 Січня 2016 00:08
Школам, міським управлінням освіти, міністерству освіти і науки разом із міністерством охорони здоров"я , нашій владі потрібно працювати на випередження епідемії. а не на її замовчуванння. Дітей не на карантин потрібно відправляти і школи дит садки зачиняти, а навчитись організувати навчальний процес через місцеве ТВ, Інтернет , і т.д. , а саме головне робити це ЗАВЧАСНО! А не гнати потім навчальну програму по 8-9 уроків і по суботам.Від цього імунітет дітей та підлітків не покращає. А на даний момент зачиняйте школи і бережіть наше майбутнє- НАШИХ ДІТЕЙ! Будбте всі здорові!
Микола Показати IP 24 Січня 2016 01:21
Також міський голова Микола Романюк повідомив у фейсбуці що бажаючі можуть не ходити на роботу за власним бажанням.
серг Показати IP 24 Січня 2016 02:38
А як з садочками? вони теж закриваються на карантин?
Ліцеїст Показати IP 24 Січня 2016 09:00
А в ліцеї теж???
Я Показати IP 24 Січня 2016 09:11
Сказали: Романюк-мер!,- і всі проголосували. Сказали: В Луцьку - грип!, - і всі сидимо по хатах. Вітаю, зомбована націє! Через якесь десятліття Ваші діти (які "так" відвідують школу) будуть Вас лікувати, навчати, працювати у сферах обслуговування, воювати з нашими противниками (боронь Боже!) і т.д. ... Страшно таке уявити!!!
до я до Я Показати IP 24 Січня 2016 11:26
в 90 роках теж були карантини, тож якщо від цього залежить здоровя дітей то це необхідність, а навчання і освіта залежить від виховання у сімї, бажання батьків і дітей.
Юра Показати IP 24 Січня 2016 10:14
А якби хтось помер ,не дай Бог, щоб ви тоді говорили? Правильно зробили карантин і головне що вчасно, ане тягнули поки половина класу захворіє.
Учень Показати IP 24 Січня 2016 10:19
А Луцький район?Найближчі села вчаться?
учениця до Учень Показати IP 24 Січня 2016 16:00
да
учень Показати IP 24 Січня 2016 18:37
Ліцеї вчаться, а шкода. Точно чекають поки не буде кому на уроки ходити.
Ліцеїст Показати IP 24 Січня 2016 20:05
Військовий ліцей вчиться?
Ліцеїст Показати IP 24 Січня 2016 22:11
Вчаться
Kr@suni@ Показати IP 25 Січня 2016 13:00
Чому карантин обявили в усіх школах та ліцеях окрім військового ? Я переживаю за свою дитину а вона тільки що зробила вакцинацію
ліля Показати IP 26 Січня 2016 12:32
Карантин це правильно . Хворим- пролікуватись, здоровим - не заразитись. Але головне ,щоб потім не зробиЛи "покращені умови" - по 9-10 уроків і суботи робочі. Ще вони можуть і неділі . "Діти - ви ж відпочили ,ви "коні" - Тяніть ". Треба з розумом до всього підходити, особливо до дітей .
едуард до ліля Показати IP 7 Лютого 2016 11:31
правилно
катя Показати IP 29 Січня 2016 10:22
Зробіть ше на1тиждень карантин .