USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку 27 серпня в більшій частині міста не буде води

26 Серпня 2020 19:48
У четвер, 27 серпня, у Луцьку будуть проводитись аварійно-відновлювальні роботи на водопровідних мережах.

У зв’язку із цим, починаючи з 9.00 і до 19.00 в більшій частині міста, що охоплює майже всі великі райони, буде відсутнє водопостачання, повідомляє Луцькводоканал.

Подача води не припинятиметься лише в районах ЛПЗ, вулиць Володимирської, Львівської, Шевченка і Ковельської.

«Наголошуємо на необхідності завчасно запастись питною водою. Перепрошуємо за тимчасові незручності», – йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Хаха Показати IP 25 Серпня 2020 11:59
Ну ну, з 09-00 до 19-00, ми вже це проходили. Смішно. Невже не можна об‘явити відключення відразу з запасом, на два-три дні?!
скептик Показати IP 25 Серпня 2020 12:46
це як місьцями короткочасні дощі. фіг його знає, де впаде. водокАНАЛ вже зовсім обурів
гепезенянин Показати IP 25 Серпня 2020 15:05
хто живе на ГПЗ - тому в жизні повезе!!!
реаліст Показати IP 25 Серпня 2020 16:32
А чому б це не зробити, наприклад, з 21 год. до 07 години ранку?
Оо Показати IP 26 Серпня 2020 10:42
Знущаєтесь? Я набрав води і всіх попередив. Далі виливати?
Анонім до Оо Показати IP 26 Серпня 2020 20:57
вези в центр продавати
лінивець Показати IP 26 Серпня 2020 21:24
в євросоюзі та америці такі роботи роблять в ночі поки люди сплять а у нас спочатку покладуть асфальт,потім починають копати труби відключаючи воду в ті часи коли вона саме потрібна людям.
Лучанка Показати IP 26 Серпня 2020 22:35
Називається: мийте частіше руки, щоб запобігти короновірусу. Не всі читають новини в інтернеті. На будинках об'яв немає. Відповідно не всі наберуть води і не всім буде елементарно чим руки помити після вулиці і транспорту.