USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку маршрутка задом в'їхала у BMW

7 Вересня 2018 14:17
У Луцьку маршрутка № 17а, здаючи назад, в'їхала у чорне BMW на іноземних номерах.

Аварія трапилась обідньої пори 7 вересня на Київському майдані.

Зі слів очевидців, несправна маршрутка стояла зі знаком аварійної зупинки ще з самого ранку.

А прес-служба патрульних у коментарі Інформаційне агентство Волинські Новини, що маршрутне таксі, здаючи назад, в'їхало у чорне BMW. Водії розійшлися за європротоколом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
127 Показати IP 7 Вересня 2018 14:28
Маршрутку с помойки подобрали ?
Сем Показати IP 7 Вересня 2018 14:29
А маршрутка - просто клас!
5644 Показати IP 7 Вересня 2018 15:24
я хоч і сам на бляхах катаюсь, але БМВ - то діагноз... І не важливо на якій реєстрації
4465 до 5644 Показати IP 7 Вересня 2018 16:51
Діагноз в тому, що в нього маршрутка заїхала?
Віктор Показати IP 7 Вересня 2018 15:40
Власнику маршрутки треба дати запит на кому зареєстроване БМВ ( а воно висить у повітрі і пригнане або лівим поляком або білорусом). І бляхар лишиться нізчим, а водій сплатить штраф за порушення ПДР.
ангст до Віктор Показати IP 7 Вересня 2018 16:02
Ага і після такого, на місці власника БМВ, я би зустрів маршрутчика десь випадково з битою.
Таки Да до ангст Показати IP 7 Вересня 2018 16:16
скажи в памперсі зустрів би,ато з битою.То тобі не по клаві випадково хлапати.
valik до Віктор Показати IP 7 Вересня 2018 16:41
яка різниця на кого зареєстроване авто? воно має легально сплачену українську автоцивілку при тому не дешеву,а все решта значення немає...зробив дтп то плати...
Очевидець Показати IP 7 Вересня 2018 15:54
Ця маршрутка стоїть ще з вчорашнього вечора
Лучанин Показати IP 7 Вересня 2018 22:13
Дивно. А є відео того як ця маршрутка в'їхала в БМВ? Я зранку їхав на роботу, то бампер був цілим. Ще сам розглядав як таке іржаве корито може на маршруті бути.