USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

У Луцьку Mercedes на швидкості врізався в бетонну опору

15 Липня 2018 14:04
У неділю, 15 липня, у Луцьку сталася дорожньо-транспортна пригода.

Автопригода сталася в мікрорайоні ЛПЗ на вулиці Боженка.

За попередньою інформацією, ДТП сталася через недотримання правил дорожнього руху. Зокрема автомобіль Ford, який рухався позаду, в’їхав у Mercedes, який на швидкості протаранив бетонну опору.

На місці події працюють медики, рятувальники. Також прибули співробітники патрульної поліції.

В результаті зіткнення автомобілі зазнали значних механічних ушкоджень, зокрема у Mercedes розбита перепдня частина, у Ford вирвало колесо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
скептик Показати IP 15 Липня 2018 14:58
вах-вах-вах !!!! права купіль, машіну купіль, єздіть нє купіль !!!!
скептик Показати IP 15 Липня 2018 15:01
так вони в лобову стукнулись !!!!!!! у мерина розбитий правий бік, у форда - лівий
Вова до скептик Показати IP 16 Липня 2018 08:37
Мабуть по правій Форд летів, Мерс зловив гаву або мертва зона і не бачив того дурня який по првій крайній почав обгон.
ігор луцький Показати IP 15 Липня 2018 15:15
Модні номерні знаки не допомогли.
Вуйко Показати IP 15 Липня 2018 15:18
От варяти взєли і стовп сі зломили...
БОС Показати IP 15 Липня 2018 15:36
Добре що хоч не єврономери і звичайно без жертв. Буває і з укрномерами халепа.
Андрій Показати IP 15 Липня 2018 16:40
Причои тут номерні знаки,бовдуре?!
111 до Андрій Показати IP 15 Липня 2018 17:10
А при тому що ти смороду нечуєш коли єврономери в ДТП. А тут нашими бляхами смердить.Подумай хто бовдур. Якщо зрозумієш, то ще не все втрачено, а якщо ні, то пора терміново до лікарів.
11 Показати IP 15 Липня 2018 17:39
"Зокрема автомобіль Ford, який рухався позаду, в’їхав у Mercedes, який на швидкості протаранив бетонну опору." - ви для чого цю несенітницю пишите? Я не спеціаліст, але по розташуванню машин і пошкодженням видно, що Форд повертав ліворуч у поворот, а Мерс обганяв по зустрічній його і в момент повороту б'є правим крилом в ліву передню частину Форда, а сам свояком летить у стовб Краплі мастила на зустрічці показують місце удару.
До 111від Андрій Показати IP 15 Липня 2018 18:49
Не за єврономери малось на увазі,а за "модні,немодні"...твоїх рекомендацій мені не потрібно...совєтчік й...пта