USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку біля історичного факультету автівка на смерть збила юнака. Оновлено

27 Березня 2023 08:45
Моторошна ДТП сталася близько 24 години у Луцьку на проспекті Перемоги.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Так, поблизу корпусу історичного факультету ВНУ автівка наїхала на хлопця. Постраждалий загинув на місці події.

Як повідомив у коментарі директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Шмаль, юнак отримав травми несумісні з життям.

У поліції Волині повідомили подробиці аварії. Водійка автомобіля «Рено» скоїла наїзд на 19-річного хлопця. Згідно з попередньою інформацією, сталося це на нерегульованому пішохідному переході.

Правоохоронці поінформували, що водійка була тверезою. Відомості за фактом ДТП внесуть до ЄРДР за ч.2 ст.286 ККУ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Додік Показати IP 27 Березня 2023 09:40
Там реально "смертельний" перехід. Світлофор там установити не можна - поряд кільце. Значить перехід потрібно перенести трохи далі (в напрямку 5 школи) і зробити регульованим. Скільки разів там переходив - а тобі їдуть длбйб або "по п'ятах", або "по носаках"...
Лучанин до Додік Показати IP 27 Березня 2023 20:46
Це не варіант, будуть переходити в тому ж місці тільки вже без перехода. Є інші методи, наприклад зробити хороше освітлення + періодично ставити патруль щоб знали що можуть бути наказані.
Макс Показати IP 27 Березня 2023 09:52
Відкупиться , це ж Україна...
Дідо до Макс Показати IP 27 Березня 2023 10:39
Про розслідування ДТП в Княгинініку, де Алфьорова збила на смерть людину на пішоходному переході пару років тому, щось відомо ? Підозрюю, що справу закрили.
Анонім до Дідо Показати IP 27 Березня 2023 13:28
бабло перемогло зло: її справу закрили в кінці березня 2022 року.
2022 Показати IP 27 Березня 2023 10:24
Куди воно сліпе летіло в 12 ночі...чорний проспект...
Лучанин до 2022 Показати IP 27 Березня 2023 20:50
Так, воно летіло, за 150, не менше. Хлопця розірвало на шматки. Шкода що гинуть якраз саме хороші люди, а він був саме хорошою людиною, 2 метри до дому не дійшов через якесь...
911 Показати IP 27 Березня 2023 10:39
швидкість рузу у містах України встановлена 50км на годин у європі від 30 до 40км як яка країна.перевищення максимально від швидкості котра вказана на дорожньому знаку в європі не більше 5 км на годину а в нас долбики поставили +20км до того що на знаку тобто якщо 50 то ти можеш їхати і 70. чи не йолоп це увів або неадекват взагалі далекий гомосапіенс від знання правил дорожнього руху. Навіть всі краштести на нових автомобілях прохоять зі швидкістью від 30 до 60 км на годину все що більшевважається неправильним.
влад до 911 Показати IP 27 Березня 2023 14:13
+20 - це порушення ПДР яке не караеться, в цьому випадку водійка буде відповідальність за низку порушень в т.ч. перевищення швидкості... А хлопець загинув за "пішоходний перехід у той світ" ...нажаль. Тупішого нерегульованого переходу годі й шукати, треба його перенести
скептик Показати IP 27 Березня 2023 12:11
Влада хоча б "сплячих поліцейських" встановила у таких місцях
Бачу Показати IP 27 Березня 2023 12:16
911 ти в якійсь іншій Європі бував, в Європі теж 50 км по місту і похибка 10 км год допускається, а в приватних секторах стоять знаки що 30 км год, а якщо немає то 50 км год, такщо не треба тут розказувати казки, як в Європі добре а в нас погано, просто там культура водіння інша , ну і ти з таким знанням правил теж бачу далеко не заїдеш, повтори будь ласка правила
Анонім до Бачу Показати IP 27 Березня 2023 13:29
20 is plenty, mate!
скептик до Бачу Показати IP 27 Березня 2023 14:35
у еуропі також "культурних" водіїв вистачає. але в населених пунктах встановлені "лежачі поліцейські" через які і з швидкістю 30км/год проблематично переїхати
До Влад... Показати IP 27 Березня 2023 20:23
Тупіший перехід НА в'їзді(з Винниченка) на кільце біля Променя!!!