USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку біля магазину вбили чоловіка. Оновлено

3 Квітня 2023 17:24
Сьогодні до поліції надійшло повідомлення про виявлення на вулиці Шота Руставелі поблизу магазину «Домашній» чоловіка з ножовим пораненням. 44-річний лучанин помер в кареті швидкої допомоги.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили в поліції.

Поліцейські за гарячими слідами встановили зловмисника, який може бути причетним до смерті потерпілого. Підозрюваним є 54-річний лучанин.

Читати ще: Завдав удар ножем у груди: подробиці вбивства біля магазину в Луцьку

Зараз на місці працюють всі необхідні служби.

Деталі згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Ірина Показати IP 3 Квітня 2023 20:28
Який район такі й новини.
гепезенянин до Ірина Показати IP 3 Квітня 2023 21:12
який інтелект такі й коментарі...
Ірина до гепезенянин Показати IP 3 Квітня 2023 22:31
Інтелект на рівні, недосяжному для тебе. Знаю з власного досвіду - гіршого району в Луцьку немає. Подобається жителям ДПЗ це, чи ні. Навіть адекватні люди, яких життя змусило там жити, зі мною згодні.
гепезенянин до Ірина Показати IP 4 Квітня 2023 06:04
ось тут я з вами згоден.До вашого рівня інтелекту мені не опуститись...Дно вам пасує " нешановна пані"...
Ірина до гепезенянин Показати IP 4 Квітня 2023 14:32
ДПЗ це і є дно, завдяки таким жителям, як ви, які вдало доповнюють картину і показують це знову і знову. Алкаші, наркота, сміття всюди. Але ж ви цього не визнаєте, або ж є частиною цього. А до рівня інтелекту важко опуститись чи піднятись якщо в голові пусто. Більше того, вам це зробити нереально.
ABC до Ірина Показати IP 5 Квітня 2023 12:10
ДПЗ лишився у совецькому союзі. Зараз район називається ЛПЗ - Луцький підшипниковий завод. І судячи з ваших домислів, ви давно там не були. Його дурна слава лишилася у 90-х, але деякі люди і досі керуються стереотипами. Зараз це дуже зелений і чистий район із хорошими дорогами. Не без проблем, але він набагато комфортніший за "бетонні джунглі" 33/40/40а, де скоро вже не буде де травинці рости через те що забудований кожен метр, а дихати реально немає чим через постійний поток автомобілів.
Анонім до Ірина Показати IP 4 Квітня 2023 23:36
А що ? На ДПЗ живе твій колишній ?
Радувець Ларіса Показати IP 3 Квітня 2023 20:29
А що чути про психа з собакою що на вулиці Миру у Луцьку рубав людям двері сокирою?
Ррр Показати IP 4 Квітня 2023 23:54
Райони всі однакові скрізь є нормальні люди,є наркомани та алкоголіки є також невтішні новини по всіх районах ,є також і люди які завжди хочуть когось принизити хоча самі не бачать себе та свій рівень культури спілкування