USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку біля прокуратури активісти блокують дорогу

22 Жовтня 2018 14:32
Луцькі активісти перекрили рух вулицею Винниченка. Люди з плакатами у руках рухаються нерегульованим пішохідним переходом.

Акція протесту відбувається 22 жовтня біля приміщення прокуратури області.

Подібну акцію активісти влаштовують вже не вперше. Мета заходу, кажуть, незмінна - зняття з посад очільників прокуратури та поліції Волині.

Протестувальники періодично рухаються переходом. Вулицею Винниченка ускладнений рух. За акцією спостерігають поліцейські.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Степан (Крымчанин) Показати IP 22 Жовтня 2018 14:49
Як багато активістів!!!
Крім Показати IP 22 Жовтня 2018 15:20
мене ще когось дратує це дурне перекриття доріг, як форма протесту ?!! і не важливо вже проти чого і хто протестує таким методом, бо в таких ситуаціях домінує бажання дати копняків в с..ки і звільнити проїзд.
33ий Показати IP 22 Жовтня 2018 17:50
більше так не гоніть будь ласка, активісти.
Проти Показати IP 22 Жовтня 2018 18:11
Нормальні люди в цей час працюють на робочих місцях, а не совають перекриваючи вулицю. Якщо в них нема роботи, то забезпечте їх на пару років, або громадськими роботами. Так вони суспільству більше користі принесуть.
Анонім Показати IP 22 Жовтня 2018 18:16
"активісти " вже дістали;спочатку розвалили державу...хто та для чого їх зараз наймає
Анонім до Анонім Показати IP 22 Жовтня 2018 19:52
Звичайно, навіщо вкалувати на заводі в дві зміни, коли можна пару годин покричати і заробити в два рази більше.
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2018 00:23
вони хоч шось роблять поки інші лише чекають на покращення