USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку мешканці вулиці перекрили дорогу цвяхами і цеглою

19 Травня 2018 11:21
У Луцьку самовільно перекрили вулицю Шкільну, яка межує з вулицями Червоного Хреста та Ковельською.

Про це 18 травня у Фейсбуці повідомив Павло Антонюк.

"Ну ось що це таке? Самовільне перекриття вулиць тягне на адмінку", - пише він.

Та додає в коментарях, що це була непогана дорога, якою часто об′їжджали затори. Ще раніше там був односторонній рух, однак згодом знак забрали. Наразі тут жодних заборон щодо руху немає, окрім цвяхів, зазначає Павло.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Богдан Сташинський Показати IP 19 Травня 2018 11:32
"Толковие", ось кого треба у виконком міськради ...
911 Показати IP 19 Травня 2018 12:05
як рулить місцева поліцыя та муніципальна поліція та влада - це э нормально для реакції. І всі нормальні українці мають реагувати на те як в нас в країні керують долбики .
Хай знають наших ! Показати IP 19 Травня 2018 12:13
Гі&но порозкидати було би дешевше і скоріше !
як Показати IP 19 Травня 2018 12:18
Де муніципали?
На свою ж голову Показати IP 19 Травня 2018 12:18
А коли, не дай бог, до тебе ж швидку чи пожежну ?
Анонім до На свою ж голову Показати IP 19 Травня 2018 12:39
А ЯКБИ ВЕЗЛИ ПАТРОНИ...
Сем Показати IP 19 Травня 2018 12:58
Бо потрібно їздити вулицями, а не літати. І не доводити мешканців тихої вузької вулички до такого кроку. А іншого заборонного знаку, чим бетонний блок або автомобіль "ЗІЛ" впоперек догроги, в нас до цих пір не було. Можуть мешканці вілиці на якусь премію претендитувати, за впровадження нового заборонного знаку.
Анонім до Сем Показати IP 19 Травня 2018 14:11
Ну можна ще заборонити чужим ходити по вулиці на якій живете. Кркативно однако.
К.лучанин до Анонім Показати IP 19 Травня 2018 18:21
ТА ТОМУ , що мешканців тихої спокійної вулиці ДІСТАЛИ ці машини, євробляхи і т.інш. Там дітям ніде гратись, на велосипедах покататись бо машини весь час шугають. Воділи не хочуть їхати по маршрутній дорозі , бо це їм за падло! Можеш переконатись сам, поїдь і подивись що "розумахи" воділи витворяють. Там треба поставити дорожній знак!
... до К.лучанин Показати IP 20 Травня 2018 11:07
Це ДОРОГА! По ній Мають їздити машини! Для того вона і зроблена. А діти мають гуляти на майданчику або в дворі.
К.лучанин до ... Показати IP 20 Травня 2018 13:07
Ти такий "розумний" ,що аж СТРАШНО! Тобі кажуть що там нема майданчика для дітей, дітям немає де безпечно кататись на велосипеді,пограти у бадмінтон, а мамам покатати дітей у візочках. А ти строчиш своє. ПОЇДЬ ПОДИВИСЬ, А ПОТІМ ЩОСЬ ТОЛКОВЕ ТА РОЗУМНЕ СКАЖИ ! Я цей район дуже добре знаю . Жителі поступили ВІРНО! А ще нехай звернуться у МІСЬКРАДУ для вирішення цієї проблеми.Там приблизно10 хат побудовано з давніх давен, про який двір ти говориш- площа обмежена. ПО ЦІЙ ДОРОЗІ НЕ МАЮТЬ ЇЗДИТИ МАШИНИ, бо ЦЕ НЕ ТРАНСПОРТНА АРТЕРІЯ! ДЛЯ ЩВИДКОЇ ДОПОМОГИ Є ЗАЇЗД з КОВЕЛЬСЬКОЇ біля нового будинку ЛУЦЬКА РІВЄРА, навпроти приладобудівного заводу і це є проблемою.
Анонім до К.лучанин Показати IP 20 Травня 2018 16:36
Брехня ! Живу поруч, тому знаю що кажу !!! Там поруч вечірня школа і є спортйвний майданчик на якому діти можуть безпечно гратись ... а щодо проїзду через їх вулицю - ранше був забороняючий знак, зараз його немає - відповідно , або писати звернення щодо його відновлення, або не зважати на рух. Де катаються на велосипедах діти, чиї будинки на магістральних дорогах ?
Хм Показати IP 19 Травня 2018 14:47
Правильно зробили, хай спочатку поремонтують вулицю а тоді нею пускають автомобілі об'їзд поки ідуть роботи ремонті на ковельській.
Вася Показати IP 19 Травня 2018 19:07
за будівлею податкової, взагалі цепом і стовпчиками, вулицю перекрили і нічо
лучанин Показати IP 19 Травня 2018 19:22
я б гівновоза там спустошив..чисто за гвіздки.. не вашим і не нашим)