USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку біля «Юванта» демонтували шлагбауми. Фото

6 Грудня 2021 14:21
6 грудня у Луцьку муніципали демонтували тимчасову споруду та шлагбауми поблизу торгового центру «Ювант».

Про це інформують на сторінці «Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради» у Фейсбуці.

Зазначається, що до Луцької міської ради неодноразово надходили скарги від громадян про неправомірні дії ПФ «Скорпіон-сервіс». Приватна фірма самочинно облаштувала стоянку для автомобілів на земельній ділянці комунальної власності, а працівники фірми вимагали кошти за проїзд та парковку на території, яка не є денною стоянкою.

Тимчасова споруда та шлагбауми розміщувались без відповідних дозвільних документів та використовувались для обмеження проїзду комунальною територією.

Тож виконавчий комітет Луцької міської ради 17 листопада ухвалив рішення демонтувати тимчасові споруди на вулиці Карпенка-Карого, 1. Сьогодні це рішення було виконане.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Че Показати IP 6 Грудня 2021 14:38
А біля старого ринку вони стоять законно?
Прохожий до Че Показати IP 6 Грудня 2021 15:03
Абсолютно. Та приватна власність
123 Показати IP 6 Грудня 2021 14:58
Біля Там Таму познімайте, із за тих шлагбаумів не їжджу до них зовсім. Рахую що коли чекаєш клієнта шлагбауми не повинні зустрічати на вїзді.
Дідо до 123 Показати IP 6 Грудня 2021 18:10
Не треба біля там-тама нічого знімати, а то не закупишся через базарників, ще зранку все позаймають!
CoBa до 123 Показати IP 6 Грудня 2021 18:12
Для тебе ж і стараються, приїхав закупитися, 2 годині більш ніж достатньо!
лоргі Показати IP 6 Грудня 2021 15:02
і не пройшло 20 років поборів
Микола Показати IP 6 Грудня 2021 15:04
Тобто 10 років гроші сплачувались за паркування автомобілів Бог зна куди? Мільйони гривень введені поза місцевим бюджетом, чи це не привід для звернення до правоохоронних органів для реагування? Чи закінчимо на знесенні шлагбауму...
Лучанин до Микола Показати IP 6 Грудня 2021 16:01
Звичайно привід збирай квитанції та подавай до суду.
волинянин до Микола Показати IP 6 Грудня 2021 16:23
на протязі 10 років знали табличку ділення, напевно ї мунваті щось перепадало.
Лучанин Показати IP 6 Грудня 2021 15:07
Супер! Влада працює,молодці.Хоча,платна стоянка існує більше 10 років,тільки зараз це зробили.Але краще зараз ніж ніколи )
Естонський фанк Показати IP 6 Грудня 2021 15:40
Тобто лише знесли будку з палкою? А чому не порахували штраф за 10 років незаконної діяльності?
Анонім до Естонський фанк Показати IP 6 Грудня 2021 23:54
термін позовної давности 3 роки...))
. Показати IP 6 Грудня 2021 16:05
Скоро Варшавку закриють Переганяють всіх на ДПЗ.
Покупець до . Показати IP 6 Грудня 2021 17:21
Їхати на варшавку за турецькими трусами чи вдома на дивані замовити онлайн китайські. Ммм що ж обрати...
Ввв Показати IP 6 Грудня 2021 16:13
Тц Варсавський шлагбаум стоїть на тротуарі...
Qq Показати IP 7 Грудня 2021 07:30
Ви так не радійте. Муніципали поставлять там свою будку і будуть косити!!!
Приїзжий Показати IP 7 Грудня 2021 10:14
Я за платну стоянку.Чому? Зранку всі місця будуть заняті, муніципали зразу будуть штрафувати.Хоча це незаконно.Законні штрафи тільки патрульної поліції.Рано чи пізно поліція тих муніципалів поставить на місце,бо вони виконують не свою функцію ,вони косять тільки бабло.
Волиняка Показати IP 7 Грудня 2021 11:06
Ці скорпіонсервіс взагалі нахаби,не встиг до каравану заїхати,вже бігом біжить і то подвійні чеки якогось лисого виписує.Ходять там в тих камуфляжах як царі.
Петро Показати IP 7 Грудня 2021 22:26
А коли вони повернуть громаді кошти ОТРИМАНІ ПРОТЯГОМ 10 РОКІВ незаконним шляхом? Чи сядуть по статті? (заволодіння в ОСОБЛИВО....)