USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку більше не курсуватиме маршрутка №29

28 Грудня 2021 14:03
З Луцьким підприємством електротранспорту розірвали договори за двома маршрутами.

Відповідне рішення ухвалили члени Луцького міськвиконкому під час засідання 28 грудня.

Зокрема, договори на перевезення пасажирів з ЛПЕ розірвали за маршрутами №25 та №29.

Як пояснив у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини начальник відділу транспорту міськради Віктор Главічка, такий проект рішення підготували у зв’язку зі зверненням КП «Луцьке підприємство електротранспорту», яке повідомило, що не обслуговуватиме ці маршрути.

На маршрут №25 призначений тимчасовий перевізник до проведення конкурсу та визначення перевізника. Ним стало ТзОВ «Преміум-сервіс ЛТД».

Автобус №29, пояснив посадовець, вулицями Луцька не курсуватиме, оскільки його шлях дублюють інші маршрути, відповідно до внесених змін на попередніх засіданням виконкому.

Юлія МАЛЄЄВА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Лучанин Показати IP 28 Грудня 2021 14:15
Поясніть будь ласка які маршрути дублюють шлях від 5 школи до Володимирської. Чи може я маю сісти на 24 та 32, а далі йти пішки? Чи я маю робити 2 пересадки? Якщо робите таке "покращення", тоді робіть можливість робити багато пересадок за один квиток щоб можна було доїхати з одного кінця міста в інший. Тоді взагалі можна половину маршрутів закрити. Власне я ніколи не бачив 29 порожньою. На інші маршрути буде збільшено кількість машин? Хто дасть відповідь на ці питання? І яке право чиновники після цього мають казати щоб приміські автобуси не їздили містом?
Заступник заступа до Лучанин Показати IP 28 Грудня 2021 14:53
Логіка чиновників проста, на вишкові аеродром, отже місцеві жителі користуються приватними літаками, а якщо так, тоді навіщо їм маршрутка?
Уася до Лучанин Показати IP 28 Грудня 2021 15:11
Якщо не подобається, чому тут написали? Напишіть Поліщуку у ФБ - там просто гидко читати хвалебні оди "дякую, стало набагато краще", "все - просто супер", "давно про це мріяли"... жодних скарг, а виявляється - навпаки?
Анонім Показати IP 28 Грудня 2021 14:57
Не задоволена!!!! Тому що з Київського майдану до КРЗ доїхати досить тяжко зранку на роботу. 12 маршрутка ходить через 30хв а тролейбус 1 їздить як хоче ,....
Анатолій Показати IP 28 Грудня 2021 16:11
Абсурдне рішення щодо маршруту 29. Особлива вдячність членам виконкому від мешканців Великого Омеляника. Тепер, щоб дістатися до роботи вранці та з роботи ввечері потрібно буде займати чергу на маршрутки за 1 годину!!!
Ксюша Показати IP 28 Грудня 2021 16:27
І так з Володимирської важко вибратися , інколи доводиться на Львівську іти пішком щоб на щось сісти. А тут то взагалі.
Сергій Показати IP 28 Грудня 2021 16:49
Район МКБ якийсь проклятий... Скільки тут живу, більше 25-ти років, завжди з доїздом були проблеми, особливо в вечірній час, транспорту просто немає, а вони ще й наявні маршрути відміняють. Клоуни.
Вікторія Показати IP 28 Грудня 2021 16:55
Таке враження, що по Володимирській і у Великому Омелянику люди не живуть. Але ж живуть таки. І їздять на роботу і з роботи і зранку і ввечері. Дуже тяжко добиратись. А на вихідних, то взагалі жах. Добре , що виручають чи торчинська, чи шепельська маршрутки, як кого. Але часом і ці не спиняються. А 25 маршрут ввечері взагалі позволяє собі не зупинятись, хоча їде напівпустий і люди на зупинках спиняють. На собі перевірено неодноразово. " дякуємо "владі за турботу
Степан Показати IP 28 Грудня 2021 17:04
Дуже вам "дякуєм"! З мкб і так тяжко вибратись тепер ще плюс пересадка, мінус гроші і мінус час. Ще раз дуже "дякуємо"!
Анонімний Показати IP 28 Грудня 2021 17:36
У людей гаманці не резинові та поки дождеся якоїсь маршрутки уже можна спізнитись бо людям деяким тяжко добиратися до роботи особливо зранку із тими пробками то капець буде, і так з крайніх точок як МКБ тяжко добратися, якщо 25, 29 відмінили то питання чим їхать?Та і які такі маршрути дублюють їхній маршрут? 251? і всьо я тільки її знаю як зупинеш 251 після того як відмінили маршрут то не зайти і не вийти буде.
Хо хо гої Показати IP 29 Грудня 2021 03:20
Нічого особистого, просто бізнес. Роздупляйтесь, пора.
джем Показати IP 29 Грудня 2021 11:51
Жителі МКБ чого ви рознились? До вас тролейбуси їздять. Взагалі оборзіли, вам може ще по окремому маршруту дати в кожен район міста.
до Віктора Главічка Показати IP 29 Грудня 2021 16:12
Начальник відділу транспорту міськради Віктор Главічка, запрошую Вас приїхати на МКБ вранці і приблизно о восьмій годині і виїхати на Відродження, бажано без пересадок!!! А на наступний день спробувати сісти у тролейбус у цей же час!!! Цікаво на це подивитись було б!!!
до джем Показати IP 29 Грудня 2021 16:15
Тролейбус їздить з МКБ - ЦУМ - ТАМ-ТАМ - Карбишева. Тобто на Відродження не заїхати без пересадки. Вранці о 8.10 і о 8.40. Проміжок 30 хвилин, то це ще добре, а вдень і у вихідні 1 раз на годину!!! Спробуй так поїзити розумник.
джем Показати IP 29 Грудня 2021 21:36
Вам на Відродження, а комусь на Вишків треба, а ще комусь в район ДПЗ, і всі щоб без пересадок Короче ви розумієте весь абсурд своїх "хотєлок".