USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку – черги з охочих отримати 2200 грн від ООН. Хто може розраховувати на допомогу?

20 Липня 2022 18:47
2200 гривень від Організації Об’єднаних Націй для незахищених верств населення – завдяки підписаному договору між Міністерством соціальної політики України та міжнародними організаціями окремі категорії населення можуть претендувати на додаткову фінансову допомогу.

Біля багатьох банківських установ протягом останніх днів можна помітити черги з тих, хто хоче отримати такі виплати, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс». (На головному фото – черга біля банку на вулиці Винниченка в Луцьку).

Кому буде доступна така допомога, вирішує міжнародна організація. Наразі заявки вже подали понад 600 тисяч українців.

Директорка департаменту соціальної політики Луцької міської ради Вікторія Майборода пояснює: «Не всі мають право на отримання цієї допомоги. Люди можуть самостійно зайти на сайт Міністерства соціальної політики, оформити заявку на отримання допомоги. Якщо людина має право на отримання цієї допомоги, їй надійде повідомлення про це. Ідеться про 2200 гривень. Гроші надають міжнародні організації».

Фінансова допомога приходить безпосередньо на рахунок людини, яка має право на її отримання.

«Допомогу можуть отримати внутрішньо переміщені особи, в тому числі особи, які були в зоні активних бойових дій, переміщені пенсіонери», – наголосила Вікторія Майборода.
Нагадаємо, під час війни деякі категорії українців можуть отримати фінансову допомогу від Організації Об’єднаних Націй у розмірі 2200 гривень.

Відзначимо, що пенсіонери, які не є тимчасово переміщеними особами, також можуть розраховувати на матеріальну допомогу від міжнародних організацій. Мінсоцполітики та Управління верховного комісара ООН у справах біженців направлять грошову допомогу для майже 65 тис. старших українців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Олена Показати IP 20 Липня 2022 20:56
Спочатку треба було проінформувати людей по ТВ,радіо та на сайті Мінсоцу.Щоб не стояли всі як телята не знаючи за чим .Ринулись всі і багаті і бідні.Обговорюють щось між собою,інфа невірна.Зареєструється 1млн.Отримають ,може половина.І знов ринуть черги в банки:а чому,а чому мені не прийшло?По качану - "вам відмовлено".
Анонім Показати IP 21 Липня 2022 07:41
В нас все як завжди.От яйценюк в свій час добре роздратував людям: люди не переживайте за ціни на газ всім дамо субсидію!
Мирон до Анонім Показати IP 25 Липня 2022 23:01
І що, не дав?
Дідо Показати IP 21 Липня 2022 09:26
"65 тис. старших українців" - тобто , як це розуміти ? Старших за 60 ? Старших за 70 ? Чи йдеться про старших лейтенантів ?
Rht до Дідо Показати IP 21 Липня 2022 19:42
Гроші видадуть тільки на 65 тис. старших людей(читай пенсіонерів) решта з мільйонів "спраглих" зареєстрованих пролітає як фанера над Дніпром.
Лариса Показати IP 21 Липня 2022 12:53
Як отримати допомогу2200
Галина Показати IP 21 Липня 2022 18:11
Виплата допомоги одноразової пенсіонерам - це реальність чи фейк. Коли закінчується прийом заявок
лучанка до Галина Показати IP 21 Липня 2022 21:04
Приватбанк за півріччя втратив клиєнтів,закрились відділення, тепер набере- пенсіонерів..Щоб за наданими стариками даних,не пропали на картці фінанси,які є. Може хай заплатять 80-90 літнім учасникам ВВвійни, які з 2018 року судяться з департаментом за свої пільги, сплативши 1000 судового збору.
Волинянка Показати IP 22 Липня 2022 19:54
Так,інформації обмаль ! А ще банки при цьому в мінусі не залишаться-пенсіонерів заставляють оформлювати страховки мінімум на півроку,а чи нададуть допомогу -ще невідомо !
Надія до Волинянка Показати IP 24 Липня 2022 00:08
Банк не має права вас примусити. Читайте Закон про банківську діяльність. Пропонувати все, що завгодно, може, але і тільки.
Богдан Показати IP 25 Липня 2022 16:05
Доброго Вам дня. Я інвалід. Мені 42 роки. Чи маю я право подавати заявку на отримання допомоги від ООН в сумі 2200 грн?
Олег Показати IP 26 Липня 2022 14:43
Друже , подавати мають право всі, тільки не всім виплатять
Наталя Показати IP 29 Липня 2022 00:28
Люди, це фейк, не ведіться на цей обман. Ви добровільно віддаєте невідомо кому свої приватні дані. Чому невідомо, шахраям!
Славік Показати IP 10 Серпня 2022 13:32
Щоб не стояти в черзі, а відкрити за допомогою смартфона https://www.blogger.com/blog/posts/9094508295133503209