У Луцьку діти-переселенці створили символічне панно «Повернення додому». Фото
Вісім дітей-переселенців з Києва і Харкова та п’ятеро їхніх ровесників з Луцька створили в обласному центрі Волині патріотичне панно. Кожен з дітей малював те, що рідне і близьке серцю.
Про це розповіла Суспільному авторка ідеї Людмила Салинська.
Над створенням панно працювали чотири заняття, а це – майже десять годин, говорить Людмила Салинська. Діти-переселенці з батьками зобразили будинки, дерева, квіти, людей, котів та янголят. Допомагали їм у цьому учні Луцької художньої школи.
Назву «Повернення додому» для панно запропонували переселенці.«Коли ми починали це все малювати, було дуже важко наповнити якимсь таким барвистим змістом. Але першочергово, це наша мрія – повернення додому», – говорить переселенець з Харкова Степан Карпусь, який разом із 12-річним сином долучився до створення панно.
Через постійні обстріли родина Харкова на початку березня приїхав до Луцька. З того часу старший син Тимофій відвідує уроки арт-терапії при Луцькій художній школі.
«До війни, – каже хлопець, – ні разу не малював, а тепер подобається».Степан Карпусь малював панно разом з 12-річним сином.
«Панно створили на спеціальному будівельному полотні. Малювали акриловими фарбами. Його довжина п’ять з половиною метрів, а ширина метр та двадцять сантиметрів», – говорить Людмила Салинська.
Зараз панно експонується в артгалереї луцького Палацу культури.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповіла Суспільному авторка ідеї Людмила Салинська.
Над створенням панно працювали чотири заняття, а це – майже десять годин, говорить Людмила Салинська. Діти-переселенці з батьками зобразили будинки, дерева, квіти, людей, котів та янголят. Допомагали їм у цьому учні Луцької художньої школи.
Назву «Повернення додому» для панно запропонували переселенці.«Коли ми починали це все малювати, було дуже важко наповнити якимсь таким барвистим змістом. Але першочергово, це наша мрія – повернення додому», – говорить переселенець з Харкова Степан Карпусь, який разом із 12-річним сином долучився до створення панно.
Через постійні обстріли родина Харкова на початку березня приїхав до Луцька. З того часу старший син Тимофій відвідує уроки арт-терапії при Луцькій художній школі.
«До війни, – каже хлопець, – ні разу не малював, а тепер подобається».Степан Карпусь малював панно разом з 12-річним сином.
«Панно створили на спеціальному будівельному полотні. Малювали акриловими фарбами. Його довжина п’ять з половиною метрів, а ширина метр та двадцять сантиметрів», – говорить Людмила Салинська.
Зараз панно експонується в артгалереї луцького Палацу культури.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Запоріжжі загинув майор з Волині Сергій Коломієць
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Швидка мода витісняє ремонт: волинський майстер понад чверть століття повертає взуттю друге життя
Сьогодні 08:36
Сьогодні 08:36
Через спеку Луцька міська рада тимчасово змінює режим роботи
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
На Волині судили жінку, бо 14-річний син зняв інтимне відео
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
Лосось не у списку: дієтолог назвала найкорисніші види риби для серця і рівня холестерину
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Дорогу Калинівка–Люблинець підлатають за 4 млн
Сьогодні 06:45
Сьогодні 06:45



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.