USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку – ДТП за участю мотоцикліста та авто поліцейських. Фото

14 Травня 2021 12:52
На проспекті Відродження у Луцьку трапилась аварія за участю мотоцикліста та автівки поліції.

Про це повідомили у соцмережах.

Аварія сталась близько 11:45.

За словами очевидців, поліцейські наздоганяли мотоцикліста.

Як розповіли Інформаційному агентству Волинські Новини в оперативно-диспетчерській службі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», 19-річного мотоцикліста госпіталізували у міську клінічну лікарню із травмою грудного відділу хребта.

На місці пригоди працює поліція.

Деталі – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
скептик Показати IP 14 Травня 2021 12:58
зустрілись три п.....ки: один на моцику і двоє в формі
Анонім Показати IP 14 Травня 2021 13:48
ніби мото має може наздоганяти лише поліція на мотоциклі??? чи помиляюся?
Колік Показати IP 14 Травня 2021 13:57
долітався-"хрущ".
valdis peish Показати IP 14 Травня 2021 14:27
нарешті взялися за ціх пр*дурів на моциках
директор школи Показати IP 14 Травня 2021 14:53
Застосовувати засоби примусової зупинки транспорту для примусової зупинки мотоциклів ЗАБОРОНЕНО!! Засіб примусової зупинки "ато патрульних" не являється таким засобом! (ЗУ Про Нац.поліцію). В ДТП винен водій патрульного авто, який виїхав на смугу зустрічного руху ( навіть за умови включених спецсигналів, водій має забезпечити безпечний проїзд). Учіть "матчасть"!
123 до директор школи Показати IP 14 Травня 2021 17:16
Знаєш, учоний, може бути що формально ти і правий. Тільки от суть в тому, що більшість водіїв буде абсолютно не проти "Застосовувати засоби примусової зупинки транспорту для примусової зупинки мотоциклів". Чому? Бо - за**али ці недороблені "валентіни россі", які в упор не розрізняють трек і дорогу загального користування. Пи.Си. Вину чи невинуватість в Україні визначає лише суд, учоний ти наш)
парень Показати IP 14 Травня 2021 15:09
Чому тікав? не тікав би не попав би. тепер точно їздити перехочеться на мотоциклі. копи молодці!
директор школи до парень Показати IP 14 Травня 2021 15:41
тІкав бо вже мабуть знає як патрульні виписують на "1 штраф" по 5-6 постанов для "галочки" які включають в себе як приклад: 1- не зупинка поліції, 2-не вкл./показав показчик повороту, 3-перетенув лінію, 4-не вкл. аварійку, 5-порушення пішоходом, 6-курив в невстановленому місці, 7-шолом або ремінь, 8-користувався телефоном, 9-без страхового полісу і головне ..... НЕПОКОРА працівнику поліції з "заламуванням" останнього для ФЕЙСБУК новин
Лучанин до директор школи Показати IP 14 Травня 2021 18:53
Особисті спогади? Буває.
монтана Показати IP 14 Травня 2021 15:09
Переслідувати мотозасоби З А Б О Р О Н Е Н О !!!!
Кравчук Показати IP 14 Травня 2021 16:05
знову аварію влаштували поліцейські