USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку – ДТП за участю пасажирського автобуса

14 Вересня 2019 21:04
Дорожньо-транспортна пригода за участю пасажирського автобуса «Еталон», що рухався за маршрутом Луцьк – Цумань – «Пролісок», трапилась сьогодні, 14 вересня, на вулиці Карпенка- Карого.

Про це повідомляє кореспондент Інформаційного агентства Волинські Новини з місця події.

Автопригода трапилась близько 20:20 години.

Так, зі слів очевидців ДТП, автобус рухався вулицею Карпенка-Карого, здійснюючи виїзд на вулицю Рівненську. У той час автомобіль марки Mercedes рухався прямо у зустрічному напрямку на протилежній смузі руху.

Ймовірно, водій автобуса хотів здійснити поворот у той час, коли Mercedes здійснював маневр випередження іншого транспортного засобу.

Унаслідок ДТП автобус отримав механічні ушкодження передньої частини з боку водія. Механічні ушкодження отримав і автомобіль Мercedes.

На місці працюють працівники поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Андрій Показати IP 15 Вересня 2019 00:40
Так піднесли, ніби Еталон винен (((. Не вірю. Фото мерса де?
Окуліст до Андрій Показати IP 15 Вересня 2019 18:12
Вам лінзи подарувати?) 1,4,5 фото
віктор Показати IP 15 Вересня 2019 08:29
мерседес чудив здійснював обгін на перехресті
ПДР до віктор Показати IP 15 Вересня 2019 18:11
Не обгін - випередження!
Андрій Показати IP 15 Вересня 2019 09:00
Так еталон і винен
Таки да до Андрій Показати IP 15 Вересня 2019 15:55
Розмітки немає, тому проїзжу частину ділимо навпіл і дивимося хто де знаходиться. Виходить якщо мерс на зустрічній смузі, то винен еталон? Гарно пошуткував, проте не до жартів, принаймні водію еталона, вні же не винен що бляхи по дорогах як хочуть так і їздять, ще й на "блатних" номерах.
Аня Показати IP 15 Вересня 2019 17:19
Який дурень дозволив таку кількість автоблях завести в Україну,це просто жах для пішоходів,і для навколишнього середовища забруднення....!!!!!
Лікар до Аня Показати IP 16 Вересня 2019 11:41
а де бляхи? У мерса укрномери