USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку готуються відновити низку зупинок громадського транспорту

23 Липня 2019 08:50
Звернення лучан щодо відновлення ліквідованих зупинок громадського транспорту вивчатимуть, щоб підготувати відповідне рішення виконкому.

Про це стало відомо під час оперативної наради у Луцькій міськраді 23 липня.

Як поінформувала директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Лариса Карп’як, протягом двох тижнів 40 звернень лучан у групу швидкого реагування «15-80» стосувалися роботи транспорту, з них 16 були проханнями поновити ліквідовані нещодавно рішенням виконавчого комітету зупинки.

Виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт доручив керівництву управління транспорту та зв’язку до завтра проаналізувати звернення лучан щодо поновлення зупинок і подати на виконком проект рішення щодо відновлення зупинок, щодо яких є клопотання містян.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
лучанин Показати IP 23 Липня 2019 09:24
Поверніть зупинку напроти "Паспортного стола" по вул. Кравчука!
лучанка Показати IP 23 Липня 2019 09:42
ПОВЕРНІТЬ ЗУПИНКУ НАПРОТИ ВОЛИНЬ АВТО НА ВУЛ.РІВНЕНСЬКА.!!!
лучани Показати IP 23 Липня 2019 10:19
Поверніть зупинку на вимогу на Винниченка, тільки змістіть її на метр до мосту щоб відповідала вимогам ПДР. І бажано щоб там не тільки маршрутки зупинялися, але й тролейбуси. Сподіваємося на розуміння.
Нема на то ради Показати IP 23 Липня 2019 10:35
Так то для того і робиться, шоби з відновленням зупинки поставити павільон і туди втулити торговий кіоск ! То вже клініка ! А відстань між зупинками регламентується державними нормами ! Не мастіть собі голови !
Лучанин до Нема на то ради Показати IP 23 Липня 2019 11:59
Мова йде про зупинки "на вимогу", а вони не потребують обладнання як стаціонарні зупинки, лише має бути вивішений знак з додержанням вимог ПДР.
люд Показати IP 23 Липня 2019 11:55
Поверніть зупинку на вимогу між стадіоном і областною лікарнею
Лучанка Показати IP 23 Липня 2019 13:27
Поверніть зупинку на вимогу на Писаревського , Їжачка
Світлана Показати IP 24 Липня 2019 10:11
дуже потрібна зупинка на Молоді
Сергій Показати IP 25 Липня 2019 09:18
Поверніть зупинки на вимогу по вул.Конякіна 15 і на впроти!!!
олена Показати IP 25 Липня 2019 13:49
поверніть будь-ласка зупинку на Вишкові біля вул. Озерецька,