USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку із суду намагався втекти обвинувачений

23 Вересня 2020 11:35
У Луцькому міськрайонному суді з-під варти втік обвинувачений.

Про це Інформаційному агенству Волинські Новини повідомили очевидці.

Подія сталася об 11.25. Чоловік був беззбройний. Зі слів свідків, він вирвався із зали суду та почав тікати. Його кинулися доганяти конвоїри, які відкрили попереджувальний вогонь. Проте це не зупинило втікача.

Як з'ясувалося, обвинуваченого вдалося-таки спіймати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
лучани Показати IP 23 Вересня 2020 12:02
який відкрмлений злочинець. Таких люблять на лагері.
Пенсіонерка Горбата до лучани Показати IP 23 Вересня 2020 15:41
Шо ти плетеш дурню
ототак Показати IP 23 Вересня 2020 12:08
Ще і водички дали попити :) А не лякає, що бутилкою "зарядити" може? :) Ну і охорона... Не дивно, що тікають...
Вітольд Показати IP 23 Вересня 2020 12:33
Якийсь багатий, бо ведуть мов нареченого до нелюбої нереченої (судді, якій під 60). Був би якийсь зануджений селянин, то закували б за спину в наручники і сунули писком по землі.
Ігор Показати IP 23 Вересня 2020 12:40
босоніж далеко не втічеш
До отак Показати IP 23 Вересня 2020 13:32
А до чого тут охорона? Затриманих конвой охороняє, вчи матчасть, село
Це син Лесі Володими Показати IP 23 Вересня 2020 13:45
Директора луцького цнапу!!! Карпяк Денис Васильович! Сором Вам Леся Володимирівна! Хай посидить!
До редакції Показати IP 23 Вересня 2020 13:45
Вибачаюсь, думав Ви все «під себе» а не фактично
Пенсіонерка Горбата Показати IP 23 Вересня 2020 15:44
Щоб вони ще так завзято кровопивців-депутатів ловили..Ото була б їм хвала..А то хлопчина курку вкрав...піймали..
Іван Показати IP 24 Вересня 2020 18:23
Цей хлопчина має пару розбоїв, крадіжок, 6 викрадених авто, хуліганство і шахрайства. І це ще не повний список його пригод. Наркоманисько закінчене!!!
Володя до Іван Показати IP 24 Вересня 2020 22:13
А ще цей хлопчина нещодавно зніс дві секції кованої огорожі біля каплиці СНУ, тікаючи п'яним о 03 години ночі на автомобілі , вартістю більше 30 тисяч доларів.
Автомобіль Показати IP 25 Вересня 2020 22:34
Не його був, а його друга