USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.96

У Луцьку легковик в'їхав у припарковану маршрутку

22 Травня 2018 22:40
У Луцьку на вулиці Конякіна водій БМВ обминав легковик Чері Амулет, який виїхав на зустрічну смугу, та влетів у маршрутку.

Аварія трапилась близько 20:50 у вівторок, 22 травня, повідомляє інтернет-видання «Волинь24».

За словами свідків, на повороті біля супермаркету «Салют» автомобіль Чері Амулет виїхав на зустрічну смугу. Намагаючись оминути його, водій БМВ на польській реєстрації вивернув кермо та влетів у маршрутку №24. Та була припаркована на проїжджій частині менше, ніж за десять метрів від пішохідного переходу.

Від удару сильно потрощена передня частина легковика, в салоні спрацювали подушки безпеки.

Гальмівний шлях БМВ – близько 15 метрів.

На щастя, ніхто не постраждав.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
d Показати IP 22 Травня 2018 23:18
чері на укр бляхах?
—— Показати IP 22 Травня 2018 23:19
Бачив учора тих облолбаних (мажорів...)))) на BMW музика на всю... руки з вікон... Вони приїхали туди- куди і їхали...
ghj до —— Показати IP 23 Травня 2018 08:16
це не мажори це бики
Джек Показати IP 22 Травня 2018 23:30
Нічого удівітєльного-євробляхи
Статистик Показати IP 22 Травня 2018 23:34
Ще мінус одна бляха
valik Показати IP 22 Травня 2018 23:56
треба було валити того чері на укробляхах лоб в лоб,тобі б нічого не було..а так він звалив а ти свою машину розбив...( не справедливо!
лучанин до valik Показати IP 23 Травня 2018 11:53
чері- вигадане авто )) а що іще евробляхару для виправадання могло швидко прийти у голову..
ПДР Показати IP 23 Травня 2018 01:02
Якби "водій" БМВ виконував вимоги ПДР, то взагалі б нічого не було. Він підїхав до зупинки громадського транспорту та до пішохідного переходу. Що при цьому вимагають ПДР? Не треба розказувати за чері, якби не швидкість, то міг би просто звернути в сторону та їхати далі, або в крайньому випадку водію чері прийшлося би ремонтувати БМВ. Ще раз доказано діагноз, а тут він ще й подвійний виявився, з ускладненнями - БМВ + бляхи + не було часу прочитати (а може і не вміє) ПДР.
Правдоруб Показати IP 23 Травня 2018 01:36
Якщо не помиляюсь там камери стоять - є можливість знайти винуватця.
666 Показати IP 23 Травня 2018 08:45
Тормозной шлях 15м?! Це вы вони летіли щоб з BMW таке зробити?
Metaller555 Показати IP 23 Травня 2018 09:28
Тобто, ідіот на китайському ржавому кориті вилетів через подвійну смігу на зустрічку в лоб БМВ, яке рухалось по своїй смузі і явно не чекало такого повороту подій, але винні все-рівно "бляхи"? Дивуюсь, який "космос" у людей в голові...
Vikings Показати IP 23 Травня 2018 09:38
Так винуватець чері треба було його валити
Євробидло Показати IP 23 Травня 2018 10:41
Тут звичайно БМВ якби не при делах, але Мені смішно коли бляхобо*жів називають мажорами))))) Мажори які неможуть купити нормальну гуму і оригінальні зч до свого корита)))))
бляховод Показати IP 23 Травня 2018 11:58
чего греха таить.. летел наш брат и прилетел...(
2323 Показати IP 24 Травня 2018 11:19
Схожу машину бачила в дворі, там точно хлопці кололись. Кров на вміст наркотиків та алкоголю вони здавали? А швидкість дозволена яка?! Там здається ще є знак обмеження швидкості.