USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У Луцьку молодики жорстоко побили чоловіка: відео інциденту

26 Квітня 2021 13:37
Група молодиків жорстоко побила неозброєного чоловіка. Інцидент трапився 25 квітня близько 23 години на вулиці Винниченка, що в Луцьку.

Момент побиття потрапив на камеру, відео з якої Інформаційне агентство Волинські Новини отримало з власних джерел.

Про причину конфлікту достеменно невідомо. Із запису видно, що чоловік йде назустріч компанії молодиків і після декількох фраз починається бійка. При цьому, один юнак із компанії спочатку намагається зупинити побиття, а потім і сам отримує декілька ударів.
Як розповіли в оперативно-диспетчерській службі КЗ «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», у бійці постраждав 37-річний чоловік. Його зі струсом мозку та закритою черепно-мозковою травмою госпіталізували до Луцької міської клінічної лікарні.

На місці працювала слідчо-оперативна група поліції. Постраждалий відмовився писати заяву в поліцію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Пфф Показати IP 26 Квітня 2021 13:45
Поліція нас береже, приїхали як то подивитися. Чувакі яки били мужика могли собі спокійно помахати ручкою і піти додому з таким успіхом. ВТФ?)))
Лучанин до Пфф Показати IP 26 Квітня 2021 14:47
Букви знаєш, читати вмієш? То прочитай уважно останнє речення статті - воно зовсім не про поліцію
лучанин Показати IP 26 Квітня 2021 13:52
дати років 2 стргача щоб розуму набрались
Какуй лучанин до лучанин Показати IP 26 Квітня 2021 16:45
Дай.
Я Показати IP 26 Квітня 2021 13:54
Ур**и малолітні! А потім на суді мати буде плакати і казати, що мій синочок мухи не образить...Росте покоління неадекватів!
От де справелисть? Показати IP 26 Квітня 2021 14:03
ЧОГО ТАКІ УПИРІ КОН**НІ ЛАЗЯТЬ МІСТОМ??? І САМЕ ГОЛОВНЕ ЇМ ЗА ЦЕ Ж НІЧОГО НЕ БУДЕ! ТАКИХ ТРЕБА ПОЗБАВЛЯТИ ВОЛІ НА 5 РОКІВ (а в ідеалі 5 років з катуваннями)! Таке ж можна розцінювати як спроба вбивства після такого можна і не вижити! Я розумію всяке буває і різні конфлікти бувають даже з бійками, але ж навіщо так жорстоко (щей один проти всіх)???
Євробидло Показати IP 26 Квітня 2021 14:13
Невже вам не видно що чоловік агресив першим? ВІдео уривчасте і починається на самому піку конфлікту - тобто причина достеменно невідома. Та і не били вони його, а поклали на землю і обезвредили.
Володимир Показати IP 26 Квітня 2021 14:13
То ж видно по походці як воно йде до них нарване
Луцьк до Володимир Показати IP 26 Квітня 2021 14:24
По вашому виходить, якщо в людини "нарвана походка" то її обов*язково треба вбити?
Євробидло Показати IP 26 Квітня 2021 14:20
Да і ще, той що сидів зверху - нулячий в грепплінгу))))
Так нас! Показати IP 26 Квітня 2021 14:30
Таксист пдорг.
Куні до Так нас! Показати IP 27 Квітня 2021 08:58
Таксист там наклав у штани що сморід був ще той. Байдужий одним словом. Але можливо і він колись попаде в таку ситуацію.
Анонім Показати IP 26 Квітня 2021 14:41
Точно кацапи, бо троє на одного.
Я до Анонім Показати IP 27 Квітня 2021 07:17
свідомі тільки кодлом кидаються..а один обсцик.ється
здивований Показати IP 26 Квітня 2021 14:46
Толпою добре бити... а один на один слабо...
Kolya Показати IP 26 Квітня 2021 15:13
а нічого, що на 30ій секунді поліцейська машина просто проїхала повз, коли людину на тротуарі ногами б‘ють
Лучанин до Kolya Показати IP 26 Квітня 2021 15:43
Так ще й плюс до того поліція не надала відразу допомогу, а розмовляла з учасниками біля лежачого без свідомості чоловіка. А на 7:41 коли він знову лежав поліцейській шарпонувши перевернув його на іншу сторону, думаю, такого з людиною зі струсом робити не рекомендується.
123 Показати IP 26 Квітня 2021 17:09
відмовився чи не відмовився писати заяву. до чого ця фраза. На відео злісне хуліганство в громадському місці вчинене групою осіб. Це повний кримінал ст. 296 КК України і заява тут не потрівбна.
Сергей Показати IP 26 Квітня 2021 17:36
хз кто прав кто виноват,ну тот что шёл на них с самого начала не зря же,значит что то произошло между ними, да и вообще сколько таких драк перевидал на дискотеках,где одного бьют толпой,это щас такая драка могут и засудить их, а раньше это было нормально,это повезло что он не кикбоксёр какой то там,так бы поломал всю толпу))
шок Показати IP 26 Квітня 2021 18:24
Центр міста і ніхто не викликав поліцію? А полісмени як на прогулці просто дивляться?! Що??? Нікого не затримано? Чому хуліганьйо не лежить лицем в підлогу?
Анонім до шок Показати IP 26 Квітня 2021 22:03
Тому що поліцейських по оголошенні шукають і приймають на роботу.
А Показати IP 26 Квітня 2021 20:04
Один тримає а інші бють. Це все на що вони здатні. Один на один - то не для них.
456 Показати IP 26 Квітня 2021 21:05
1:32
Григорій до 456 Показати IP 26 Квітня 2021 23:48
Дійсно дівчину сидячу з ноги в голову. За таке роздирати треба. При чому постраждалий, якщо ж постраждала. Я в шоці.
Рей Показати IP 27 Квітня 2021 02:36
Канюка отжигає,як завжди
Містянка Показати IP 27 Квітня 2021 09:32
Дикунство. Нарвані учасники з обох боків бійки. А найміцніші нерви у поліціянтів. Мабуть, ще не таке бачили. Висновок: не ходіть поночі. Можна з нарваними пересіктись.
Ольга Показати IP 27 Квітня 2021 21:37
Канюка Андрий як завжди, постарався. Як пити, то друг. Як драка, то вiдмова вiд справи. Нацioналiзм пре завжди. А по закону нiхто не хоче нести наказания.
теремнівський до Ольга Показати IP 28 Квітня 2021 17:31
побитий чоловік, це Андрій Дячук Миколайович. до чого тут Канюка?
Антитаксист Показати IP 28 Квітня 2021 09:17
Покарати слід і таксистів,які байдуже спостерігали за цим побиттям. Найкраще: ліквідувати цю стоянку таксомоторів. Найбільші скоти тут вони: тверезі, сильні, здорові.