USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку хочуть закрити дитячу залізницю: міськрада готова взяти її у комунальну власність

4 Вересня 2020 17:26
Укрзалізниця планує закрити дитячу залізницю в Луцьку.

Про це повідомили на сторінці «Луцька дитяча залізниця» у фейсбуці.

«Шановні юні залізничники, працівники залізниці, містяни та гості нашого міста Луцька. На превеликий жаль, з Укрзалізниці прийшла погана звістка. Планується повне закриття дитячої залізниці. Що буде після цього з залізницею – невідомо.

Тому ми хочемо попросити вас, аби ви поширювали допис по максимуму. Чим більше ви будете поширювати, тим більшою буде підтримка та меншою вірогідність закриття. Збережемо дитячу залізницю для майбутніх поколінь!» – йдеться у дописі.

Разом з тим радник міського голови Ігор Поліщук повідомив у фейсбуці, що Луцькрада готова взяти у комунальну власність комплекс споруд залізниці та обслуговувати її.

«Хочу повідомити лучан, що Луцька міська рада готова взяти у комунальну власність комплекс споруд дитячої залізниці та обслуговувати її, виплачувати працівникам зарплату, аби зберегти її для міста та продовжити її функціонування», – написав посадовець.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
ототак Показати IP 4 Вересня 2020 17:00
Руйнувати - не будувати! Девіз сучасної України - руйнація!
Зеленхунтен до ототак Показати IP 4 Вересня 2020 17:40
Не руйнація а декомунізація!
скептик Показати IP 4 Вересня 2020 17:04
правильно, краще там поставити якусь ригаловку
Zeman до скептик Показати IP 4 Вересня 2020 19:25
Можна зробити там класну двоповерхову пивнушку з атракціоном паровозиком!
скептик до Zeman Показати IP 4 Вересня 2020 21:26
ага, і на паровозику возити тих, хто вже пяний в дрова. і свисток їм дати
Лучанин Показати IP 4 Вересня 2020 17:23
Скоро стане зрозуміло, хто на це око поклав
Шарій Показати IP 4 Вересня 2020 17:25
хіба не можна просто передати на баланс міста?
Полтава до Шарій Показати IP 4 Вересня 2020 17:54
Краще поміняй нік