USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку муніципали демонтували незаконні металеві сходи

6 Грудня 2021 15:05
6 грудня працівники департаменту муніципальної варти Луцької міської ради демонтували металеві сходи, які встановили до однієї з квартир на вулиці Кравчука, 40.

Ці сходи було встановлено незаконно на земельній ділянці комунальної власності з метою подальшої реконструкції квартири під офісне приміщення чи магазин.

Власник приміщення за рахунок території загального користування планував побудувати додаткові квадратні метри та влаштувати окремий вхід, повідомляють муніципали на своїй сторінці у фейсбуці.

Роботи з демонтажу таких конструкцій триватимуть і надалі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 6 Грудня 2021 16:19
професійне взуття в того роботяги на фото.
волинянин Показати IP 6 Грудня 2021 16:20
демонтували працівники а муніципали тільки стояли, бо були з бодуна як завжди.
лучанин Показати IP 6 Грудня 2021 16:21
ото молодці ото працюють є чим пофастатись
Луцьк Показати IP 6 Грудня 2021 18:02
Там взагалі необхідно взятися за демонтаж таких сходів по всій вул. Кравчука ! І не тільки сходів, але і кіосків вздовж вулиці ! Там вже не пройти і не проїхати ! Зробили з вулиці стежку ! Вона вже стала не міською вулицею, а проходом між торговими рядами ! Ганьба !
ЗнайЮ Показати IP 6 Грудня 2021 19:02
Не домовився. Усім іншим так можна, а тут раптом порушення.
Наталка Показати IP 6 Грудня 2021 22:38
демонтуйте всі незаконні сходи до вікон перших поверхів, а не лише ті, хто не зміг відкупитись