USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Муніципали ганяли «героїв» паркування у Луцьку

13 Січня 2018 09:45
«Героїв» паркування в Луцьку щоразу більшає. Це підтверджує чергове відпрацювання, яке вчора здійснювали інспектори департаменту муніципальної варти Луцької міської ради вулицями та дворами міста, йдеться на сторінці Департаменту муніципальної варти.

«Ганяти» порушників Правил благоустрою міста Луцька довелося на вулицях Федорова, 4 та 6, Конякіна, 15, Кравчука, 9, а також Чорновола, 2, пр. Соборності, 25 тощо.

Знахабнілі шофери не зважають на думку пішоходів та залишають своїх чотириколісних улюбленців посеред дворів, на тротуарах, дитячих майданчиках та інших заборонених місцях», - йдеться у повідомленні.

На порушників муніципали складають адміністративні протоколи за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Генії паркування шукайте себе на світлинах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Проходив поруч... Показати IP 13 Січня 2018 09:58
Муніципалам інструменти в руки і будувати ноаі паркомісця. Понабирали нахлєбніків. Дайте спочатку де машину поставити, тоді порядки наводьтє
Anonymous Показати IP 13 Січня 2018 09:59
ДЕ паркомісця? Бо ганяти і викладати фото з номером без дозволу власника авто, порушуючи закон про захист персональних даних, кожен дурень може, а врахувати те, що уже не совок і в багатьох є авто при ремонті дворів - то непотрібно! Агов, міськрада! Спочатку зробіть МІСЦЕ для паркування, а не ремонтуйте двори по совковому проекту, "як було", тоді ганяйте! В моєму будинку 100 квартир, а місць для паркування на ВЕСЬ двір 4. Не 10 навіть, 4! І ті біля 2-го під'їзду. Так ото людину, що припаркувалася біля 5-го вимушено на "газоні" (в лапках, бо трави там ще з часів СРСР не було), треба ганяти, чи шини їй може колоти, чи покумекати мізками просто і не вистрибувати з трусів від правильності? Чи може, таки РОЗШИРИТИ "проїжджу" частину двору, і зробити "кишені" для паркування? Футбольного поля в дворі немає, на дитячий майданчик місця лишиться в рази більше, ніж він є.
bob до Anonymous Показати IP 13 Січня 2018 10:18
Стоянок тьма. А те, що тобі лінь пройтися, то твої проблеми. Звик до свинства і кладеш болт на всіх жителів.
Коля до bob Показати IP 13 Січня 2018 10:52
Якби у Вас було авто, то таких дурниць не птсали б 100%
Трава кольору асфаль до Коля Показати IP 13 Січня 2018 19:53
Коля , як ви купляли авто, ви думали,що воно мало зберігатись у вас у спальні,чи на балконі???? .Так хто кому ...........?
Док до bob Показати IP 13 Січня 2018 13:07
Баран в стаді бекнув
Тёма до bob Показати IP 19 Січня 2018 15:57
Так реагують люди в якых немаэ машини
К.лучанин до Anonymous Показати IP 13 Січня 2018 17:50
"В моєму будинку 100 квартир, а місць для паркування на ВЕСЬ двір 4. Не 10 навіть, 4! І ті біля 2-го під'їзду."- Як почитаєш ці перли, то аж переймає ! Давай по твоїй пропозиції влаштують 100парковок біля будинку., по одній на квартиру. А деякі квартиранти матимуть 2 машини і через деякий верещатимуть що місць не вистачає. В НАС БЛЯШАНКИ більше цінуються ніж спокій та безпека людей та дітей. ЛЮДИ ГЕТЬ ПОДУРІЛИ ВІД ТИХ БЛЯШАНОК ! КОЛИ ВОНО ПІДЕ ВСЕ ПРАХОМ? Знайдуться і такі що будуть палити ті бляшанки, як у ФРАНЦІЇ палили тисячами ! Шановний, а діти де мають відпочивати та гратись коли все буде в парковках БЛЯШАНОК?
Бляшанка до К.лучанин Показати IP 13 Січня 2018 19:43
А , може, назад у село?
Анонім до Бляшанка Показати IP 13 Січня 2018 21:01
а може назад у Ліпіни?
Петерс Показати IP 13 Січня 2018 10:12
до Коньякіна 21 жаль недобрались, особливо ввечері... Понаставляють бусів, що і не пройти!
дідо Показати IP 13 Січня 2018 10:17
ВІдсутність паркомісць не дає право паркуватися з порушенням. Нема парковок- продай авто.
?? Показати IP 13 Січня 2018 10:18
З якої пори номерний знак персональні дані.Понаставляють машин не має де пройти людям. На стоянки платні ставте, а нє, гараж треба свій мати
Лучанин Показати IP 13 Січня 2018 10:31
Де паркомісця?!?!?! То що в районах новобудов багатоповерхівок натикали всупереч будівельним нормам, мініципали не бачать. Мажорів і олігархів, що ганяють, як космонавти, теж не бачать. А зарплату отримують за податки лучан.
дідо до Лучанин Показати IP 13 Січня 2018 12:01
продавай квартиру і приїзджай до нас в Любешів. Багато паркомісць і нема мажорів та олігархів.
бандерівець Показати IP 13 Січня 2018 12:42
джипів чи машин вартістю більш як 30 тис баксів не найшли?? чи очко жим жим
К. лучанин до бандерівець Показати IP 13 Січня 2018 17:59
Ай да " молодець"! Ну s видав. Аж смішно. А чи тобі відомо , що власники джипів живуть не в цих багатоповерхівках бараках , а за містом у своїх класних котеджах огороджених глухим парканом з відео та підсвітками?
Дядя Показати IP 13 Січня 2018 17:16
А де евакуатори?
таксист Показати IP 13 Січня 2018 17:26
в робочий час вже років пять на тротуарі біля сну вул н. бурчака стоїть корч де муніципали
Анонім Показати IP 13 Січня 2018 20:52
паркомісця їм подавай! на машину гроші нашлись а на гараж або стоянку нема? краще поставлю у сусіда під вікном або на тротуарі! як ви всі дістали вашими корчами бляшанками! бидлоття на колесах з неповагою ні до кого! ти ба які пани поставали на колесах!
К.лучанин до Анонім Показати IP 13 Січня 2018 21:39
А ви читали, як дехто реагує на ці корчі-бляшанки поставлені під вікнами , на тротуарах біля будинків? Ці машини почали вимазувати лайном ! Процес пішов і він набере більшого поширення. Я звами цілком погоджуюсь, що це є ЗНЕВАГА до жителів ставити бляшанки будь де. Біля багатоповерхівок і так місця мало, а тут ще ці бляшанки по всій території і на зеленій зоні.
До муніципалів Показати IP 13 Січня 2018 21:31
Чому ви не контролюєте правила паркування в районі Старого ринку? Вулиці сенаторки Левчанівської, Хакімова, Замкова, площа за військовим шпиталем буквально нашпиговані автомобілями, які порушують правила паркувння. За 1 годину можна виконати місячний бюджет міста.