USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку на 40-му чоловіку зламали ребра та відібрали ланцюжок за 20 тисяч: злочинця покарали умовно

21 Листопада 2021 17:12
У Луцьку судили волинянин, який у серпні поблизу аптеки на вулиці Гордіюк зламав чоловіку ребра та відібрав у нього золотий ланцюжок з хрестиком за понад 20 тисяч гривень.

Луцький міськрайонний суд призначив злочинцю умовне покарання.

Як йдеться у вироку, розбій стався 11 серпня поблизу аптеки «Аптека 3і» на вулиці Домни Гордіюк, 37. Під час конфлікту з потерпілим злочинець п’ять разів вдарив його в груди, зламавши ребра. А після нанесення тілесних ушкоджень відібрав у потерпілого золотий ланцюжок з хрестиком вартістю понад 20 тисяч гривень.

У суді злочинець повністю визнав свою вину. Потерпіла сторона не мала до нього претензій, просив звільнити обвинуваченого від відбування покарання, встановивши іспитовий строк.

Врахувавши всі обставини справи, реальний строк на три роки суд замінив умовним на один рік та шість місяців.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
ооо Показати IP 21 Листопада 2021 17:23
Хреново
Лучанка Показати IP 21 Листопада 2021 18:08
Вкрав айфон - 5 років. Тут поламав ребра + 20 тис. і умовно!?
До ооо Показати IP 21 Листопада 2021 18:35
У нас самий гуманний суд.
Петро до До ооо Показати IP 22 Листопада 2021 08:34
Самий продажний суд..
Перехожий Показати IP 21 Листопада 2021 19:28
Зря відпустили.
Правильно Показати IP 21 Листопада 2021 19:32
Хай йому ще раз ребра поламають,раз він претензій немає!!!!!!
1+1 Показати IP 21 Листопада 2021 19:46
Чому нема фото героя,можливо від його дій е ще постраждалі ,які до МВС не звертались
Ира до 1+1 Показати IP 21 Листопада 2021 23:28
А вот это точно! Вывод- заплатили, и тебе не судим да и не судим будешь. Апопроще- украинцы все продажные. И мать родную продадут.
Олесь Показати IP 21 Листопада 2021 22:17
В що ...в Україні відмінили кримінальну статтю за гоп стоп . Нічого собі . Уже условку дають . Тоді хай випускають всих ворів і на условку . Чи я щось не так зрозумів ? Чи то ми вже маемо такий гуманний суд ? Аааа то видно награбованих грошей судді вистачило . І дайте того адвоката мені номер телефона що так рішае питання , молодчага адвокат .
Ира Показати IP 21 Листопада 2021 23:30
Адвокат преступников- Софулько. И дело тут совсем не в профессионализме и опыте работы. Понятно?
Во до Ира Показати IP 22 Листопада 2021 10:29
Уявляєте, що твориться, яка туалетна яма в голові адвокатів, які завжди вигороджують злочинців, заробляючи на цьому баснословні гроші? Нам треба така інституція як АДВОКАТИ? Ні і ще раз ні! Вбив, вкрав, зрадив - сам і виправдовуйся, відстоюй свої інтереси!
ABC до Во Показати IP 22 Листопада 2021 11:48
КОЖНА людина має право на захист в суді. Так написано в Конституції України.
666 до ABC Показати IP 22 Листопада 2021 15:52
Але не у всіх атрофовані совість та логіка. В адвокатів теж є близькі, які можуть в подальшому постраждати. Моя особиста думка, що в адвокати йдуть люди з гнильцьою, хоча інколи вони дуже допомагають. кожному своє місце
Roma Показати IP 22 Листопада 2021 08:39
На 40му своя атмосфера)) Йоб...на гопота там ніколи не зд.хне.
Roma Показати IP 22 Листопада 2021 08:44
Скажу на мові гопоти.. Потерпілий реально тєрпіла, якщо після того претензій не має))
Прокурор. Показати IP 22 Листопада 2021 10:52
Ребра, мабуть, вже були пластмасові. За голову потерпілого мовчу.