USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку на час карантину хочуть ввести платний проїзд для непрацюючих пенсіонерів. Петиція

20 Листопада 2020 21:53
У Луцьку пропонують запровадити платний проїзд у громадському транспортні для непрацюючих пенсіонерів, допоки діють карантинні обмеження.

Відповідну петицію зареєструвала Наталія Сергіюк. Підписати її протягом 15 діб можна за посиланням.

Як вказала лучанка, введення платного проїзду для пенсіонерів дозволить розвантажити транспорт у години пік.

«На період дії загальнонаціонального карантину із забороною здійснення перевезень пасажирів у міському сполученні в кількості більше, ніж кількість місць для сидіння, пропоную запровадити платний проїзд для непрацюючих пенсіонерів у години пік – зранку (з 7-ї до 10-ї години) та ввечері ( з 16-ї до 19-ї години) – для того, щоб не створювати дискомфорту людям, які в цей час добираються на роботу, навчання або назад», – зазначила лучанка.

Нагадаємо, аби петицію розглянули, її мають підписати мінімум 300 осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Maха Показати IP 20 Листопада 2020 21:55
підтримую !
Ахам до Maха Показати IP 21 Листопада 2020 22:19
І Іі І І ооооооооооооооо гогогогого -іржання коня, звертающого на себе увагу і
124 Показати IP 20 Листопада 2020 22:18
Тарифи піднімають, плату за проїзд. Краще дармоїдів не 450, а 2оо зробіть.
До Наталії Сергіюк Показати IP 20 Листопада 2020 22:31
А, Вам пані Наталля ціни на продукти та на ліки підняти треба в такому випадку!
Наталія до До Наталії Сергіюк Показати IP 23 Листопада 2020 09:01
Якщо вони піднімуться, то і для Вас у тому числі))
еге ж бо Показати IP 20 Листопада 2020 22:39
Правильно, а то вештаються по місту, заражаються а потім в лікарнях місць немає. Якщо на працю - безумовно треба їхати, а по особистих справах можна і не в години пік.
Фахівець Показати IP 20 Листопада 2020 22:58
Не займайтесь дурницями. Є закон про безоплатний проїзд пенсіонерів. Завтра я зроблю петицію що жінки з іменем Наталя не мають права користуватись транспортом по парних днях. А шо, не можна??
Ололо до Фахівець Показати IP 20 Листопада 2020 23:12
В інших містах такі обмеження діють.
Наталія до Фахівець Показати IP 20 Листопада 2020 23:25
Я маю автомобіль і мені нафіг не здався той трансопрт )
Наталія до Фахівець Показати IP 23 Листопада 2020 09:03
Можна, чому ж ні, у нас свобода слова))
Фахівець Показати IP 20 Листопада 2020 23:13
Краще б запустили нормальні великі автобуси, з добрим кондиціюванням, які б ходили вчасно і часто в години пік, а не ці скотовозки, в яких немає чим дихати. Пенсіонери, бачиш, їм заважають.
Анонім до Фахівець Показати IP 23 Листопада 2020 12:14
Купи їм ці автобуси. А пенсіонери заважають, бо займають місця, яких якось мало.
скептик Показати IP 20 Листопада 2020 23:16
такой злобний девушка. не зря звут наташа. сідай на таксі, вумніца
Татьяна Показати IP 21 Листопада 2020 00:10
Підтримую на всі 200 % . давно треба було так зробити
Юлія Показати IP 21 Листопада 2020 00:25
Ви що з глузду зїхали?
Юра Показати IP 21 Листопада 2020 01:59
Не діліть країну, бо можна догратися
Капєц Показати IP 21 Листопада 2020 09:34
Хай пані Наталія спробує вижити на мінімальну пенсію...скоро, після виходу на пенсію, буде простіше лягти відразу в гроб і не висовуватись з хати...і то, наврядче той гроб собі позвлиш!
Наталія до Капєц Показати IP 23 Листопада 2020 09:06
До чого тут мінімальна пенсія, до можливості людям добратися до роботи і навчання??
Кріт Показати IP 21 Листопада 2020 09:37
Платним проїзд не робити, а от обмеження в часі, то зауваження слушне. Пенсіонери мають купу хронічних захворювань, тому нехай бережуть себе і сидять дома. Щоб через них не довелося школи та садочки закривати. Зрештою, фахівець правий, не займайтеся дурницями, владі потрібно зменшити дефіцит пенсійного фонду. Як то кажуть" меньше народу - больше кислороду"
Жах ! до Кріт Показати IP 21 Листопада 2020 19:32
Тоді необхідно повернути Радянську систему охорони здоровья,яку знищила американка супрун,тоді до пенсіонерів "з купою хронічних захворювань" лікар буде приходити додому...а зараз пенсіонери повинні сами їхати у поліклініку ,зранку здавати аналізи ,обстеження ...і ще багато чого.
Анонім до Жах ! Показати IP 21 Листопада 2020 23:17
Копаймо глибше, повертаємо закон природи: виживає найсильніший.
Бляха Показати IP 21 Листопада 2020 11:23
100%
Народна прокуратура Показати IP 21 Листопада 2020 11:25
Пропозиція, звичайно, досить радикальна. Але спроби достукатись до свідомості пенсіонерів упродовж останнього року результатів не дали. Скажіть, будь-ласка, шановні пенсіонери, куди дійсно Вам так кортить їхати в години пік? Весь Луцьк з кінця в кінець проїдещ тролейбусом за годину, це ж не Київ. Невже Ви не встигнете за день потрапити в магазин, на ринок чи до внуків?
Жах ! до Народна прокуратура Показати IP 21 Листопада 2020 19:36
в ПОЛІКЛІНІКУ ДО ЛІКАРЯ НА ПРИЙОМ,НА ДЕННИЙ СТАЦІОНАР,ЗДАВАТИ АНАЛІЗИ....(чітай вище)
Анонім до Жах ! Показати IP 21 Листопада 2020 23:12
З 10ї на прийом до сімейного записатись можна, а не пертись зранку. І аналізи до 12 ї. Це ж для вашої безпеки, а вам " море по коліна". За кордоном ще й певний час для закупів виділяють для пенсіонерів.
Оксана Показати IP 21 Листопада 2020 15:35
Пропозиція від Кріт слушна
Свідомий Показати IP 21 Листопада 2020 16:16
Согласен! Сделаете проезд платный - меньше пенсионеров будет ездить в транспорте.
Експерт Показати IP 21 Листопада 2020 18:08
Правильно! Доб'ємо пенсіонерів! Дорогу молодим, а пенсіонери повинні в могилі лежали! (Чорний юмор)
Ксюша Показати IP 21 Листопада 2020 20:43
Давайте зразу хай школярів забирають шкільні автобуси, і тоді взагалі буде норм
Анастасія Показати IP 21 Листопада 2020 23:08
Як це підло та низько по відношенню до старшого покоління. Краще б пані Наталія, яка склала цю петицію, подумала своїми мізками, і зареєструвала петицію про більшу кількість транспорту. Соромно, що в нашій країні є такі люди!
Наталія до Анастасія Показати IP 23 Листопада 2020 09:07
Якщо Ви така розумна, чому ж не реєструєте?
Корольчук Марія Васи Показати IP 22 Листопада 2020 11:10
Брєд сивої кобили. Дурнішого проекту петиції чим цей, ще не придумував ніхто. А ось же нашлась така в лапках розумна істота, яка саме вчепилася до непрацюючих пенсіонерів та бажає заставити сидіти їх вдома. Ні стиду ні сорому немає у авторки цієї петиції. По перше: як можна розрізнити працюючого пенсіонера і непрацюючого; по друге: мені 60 років, я працююча пенсіонерка, мені, що з собою у час пік в тролейбусі паспорт возити чи довідку з місця роботи, що я кожного дня мушу їздити на роботу, а з роботи додому; по третє: нехай доживе до моїх років ця психічно хвора особа, що бажає свою петицію закріпити законодавчо, буде по іншому говорити. Якесь приниження всіх категорій пенсіонерів (немає значення ти працюючий чи непрацюючий пенсіонер або інвалід), нелюдське позбавлення прав всіх пенсіонерів на додаткову працю, зарплату і вільне переміщення у громадському транспорті.
Наталія до Корольчук Марія Васи Показати IP 23 Листопада 2020 09:30
По перше, якщо людина їде з відрами, граблями і клєтчатими сумками, зрозуміло, що не на роботу; по друге, якщо вище перераховані люди, коли їх кожен ранок просиш, не розуміють, що у даний час, коли тільки дозволені сидячі місця і через них хтось не може вчасно потрати на роботу (що є порушенням трудових відносин і підставою для звільнення) і навчання, і якщо буде запроваджена дана петиція в дію, так, прийдеться для працюючих пенсіонерів їздити з довідками з роботи (що не є проблемою) і по третє, при чому тут нелюдське позбавлення додаткової праці і зарплати, а на рахунок вільного переміщення у громадському транспорті, що ж зробиш, якщо у них не має поваги до працюючих людей, учнів і студентів.
Укр. Показати IP 22 Листопада 2020 12:43
Проблeми які створила дeржава та місцeва влада, намагаються пeпeкласти на рядових. Кількість тролeйбусів збільшіть. Нe можeтe,тоді копня в дупцю і нафіг з влади.
Олександр Показати IP 22 Листопада 2020 13:53
Пані Корольчук Марія Василівна, Вам !!!!! На думку Наталії (авторки петиції) непрацюючим пенсіонерам нема чого робити і вони їздять тролейбусами саме з 7 до 10 ранку, а потім ще катаються у вечірній час. Цікаво, пані Наталія сама прийшла до такого висновку, чи отримала пораду від людини, хвору на шизофренію? На думку Наталії, якщо вона думала, пенсіонери, які зранку їдуть до медичних закладів, бо їм так в часі призначено або до дітей глядіти онуків, мають бути позбавлені визначеними законами України прав на безкоштовний проїзд. Доречі, пенсіонери, які користуються картакми для безоплатного проїзду в тролейбусах із застосуванням валідаторів фіксують кількість поїздок і за це держава субсидує витрати тролейбусного управління.
Наталія до Олександр Показати IP 23 Листопада 2020 09:41
Олександр, давайте Ви не будете за мене розписуватись!!! Краще напишіть, якщо Ви такий мудрий, що робити, якщо зранку просиш їхати на дачі і базари пізніше, тому що вже на другій зупинці працюючі, учні та студенти не можуть сісти в транспорт пів восьмої ранку, а на наступний день знову ж та сама картина???
катя Показати IP 23 Листопада 2020 10:41
особливо зараз, коли, можна їхати тільки на сидячих місцях - це треба зробити! Приклад з життя : вижоджу з квартири о 8:10 , виходить сусідка пенсіонерка ( 80 років),питаю куди ви так рененько , в поліклініку ? ( бо ще може йти в цей час в церкву, але це будній день і не свято). Вона каже - їду на базар, там така точка є там беру... і т д. і т. п. Та нехай їде- АЛЕ ще й базар так ран не всі відкрились. І холодно,чому не вийти з дому в 10, 11 год ? А на зупинці люди , яким треба на контретну годину добратись .