USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку на Перемоги BMW X5 врізалося в паркан

21 Листопада 2019 14:04
У Луцьку BMW X5 врізалося в паркан.

Про це повідомили в групі Автоандони Луцька у фейсбуці.

Зі слів очевидців, аварія сталася обідньої пори на проспекті Перемоги.

Як пише ВолиньPost, BMW зіткнувся з Opel і в результаті виїхав на тротуар.

У результаті утворився великий затор.

Подробиці – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
SV Показати IP 21 Листопада 2019 14:23
Врізалося!!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 21 Листопада 2019 14:37
Паркан,як на Соборності,відремонтують за кошти міського бюджету.
Анонім до Анонім Показати IP 21 Листопада 2019 21:47
Не сумнівайтеся!!! А як би взяли з одного та й з іншого по пару тишчьонок еуро! Запам'ятали б!!!
добрий день Показати IP 21 Листопада 2019 16:04
не врізалось, а підрізали.
Анонім до добрий день Показати IP 21 Листопада 2019 21:45
Іхав в правому ряді,і хотів всіх "зделать с права",а якийсь лох,не дивлячись в дзеркало вальнув в право! От і підрізали! Як би вміли керувати,а не тільки мажорити,і поважали б один одного,не було б нічого!!!
Вечір добрий Показати IP 21 Листопада 2019 20:57
З яких пір це ебеху підрізають! Так вони всі іздять!
AD Показати IP 21 Листопада 2019 20:57
Наші шановні прес-служби як завжди погано проінформовані так як авто рухалось по своїй полосі і його підрізали ,тому і вийшла дана ситуація ,а людям які пишуть типу *врізалося* пам‘ятайте ,що таке могло статись з кожним . Будьте добрішими.
Анонім до AD Показати IP 21 Листопада 2019 21:39
Вони всіх підрізають! Не жаль! Нехай вчиться а не мажорить!
Оце так карма Показати IP 21 Листопада 2019 21:14
Цей кадр мене перед ЦУМом на тому тижні підрізав. Благо, маю гарну реакцію та справне авто, встиг пригальмувати. Але карма, вона така.....
Степан до Оце так карма Показати IP 22 Листопада 2019 00:30
Татишо? Чесно?
Прикинь до Степан Показати IP 22 Листопада 2019 20:37
Запис відеореєстратора маю.
Вечір добрий Показати IP 21 Листопада 2019 21:23
Згоден!Може будти з кожним!!! Але треба на дорозі і думати що це можливо! І як би тримав дистанцію а не телефон,то гальма б допогли! А так це діагноз цих машин з іх водіями,а то і водійками!!! Не жаль!!!Бо знаю як оце іздило!!!
Запис Показати IP 21 Листопада 2019 21:43
Запис з відеореєстратора в студію! Чи на бмв грошей вистачило,а на камеру забракло?
Сергій до Запис Показати IP 22 Листопада 2019 22:59
А тобі хоча б на жигулик хватило?
ігор Показати IP 22 Листопада 2019 00:07
то ж не буде суддя чи прокурор за свої забора ставити