USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.85 10.00

У Луцьку на пішохідному переході авто збило 17-річну дівчину

15 Березня 2024 16:22
Дорожньо-транспортна пригода трапилася 15 березня близько 15:00 на вулиці Конякіна у Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Водійка автомобіля Mercedes здійснила наїзд на дівчину, яка перетинала проїжджу частину дороги по нерегульованому пішохідному переході. Постраждала отримала тілесні ушкодження, її швидкою госпіталізували у медичний заклад.

На місці працює слідчо-оперативна група, яка опитує водійку та свідків ДТП.

Як розповіли у пресслужбі ГУНП у Волинській області, наразі на місці події працюють слідчі Луцького районного управління поліції. Правоохоронці встановили, що водійка автомобіля Mercedes допустила наїзд на 17-річну дівчину. Автопригода трапилася на нерегульованому пішохідному переході. Усі обставини з'ясовуються.

Читати ще: На Волині вантажівка влетіла в Hyundai, постраждала водійка

Вирішуватиметься питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 286 ККУ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 15 Березня 2024 16:31
Машин навезли у нас багато, але не навчили бидло бути водіями. Треба каміння носити в карманах
123 Показати IP 15 Березня 2024 17:01
Починаємо полішуцьку гру зроби з потерпілого винного: а чого вона не дивиться на переході хто їде? вона шо не знає, що їй зупинитися легше ніж мені машину?
Петро до 123 Показати IP 15 Березня 2024 20:00
Потерпіла водійка? Мене поліцай зробив винним бо машиною вдарив водятел на тротуарі, який перетворили в доїзд до "гостинця". Якщо поліцай не знає різниці між тротуаром і проїзджої частиною, то чому він служить? На переході має бути збавлена швидкість, це при обмеженні в місті 50км/год! Чи ні?
Пес Дюк до 123 Показати IP 15 Березня 2024 20:18
все ви правильно написали,тільки сарказм не зрозумілий ..
Лучанка до 123 Показати IP 15 Березня 2024 20:53
І що, тебе завжди пропускати треба? Це ПІШОХІДНИЙ перехід, і водії мають це розуміти, тим більше, що їх тут багато. Я водій і мати дітей, і не бачу проблеми зупинитися, дратують ті, що переходять не за правилами, це так. А категорія водіїв, яким "тяжко зупинитися" на пішохідці, і під яких пішоходи мають підлаштовуватися купують права 100%
Смартфон до 123 Показати IP 16 Березня 2024 00:24
90 відсотків панянок переходять пішохідний перехід з смартфоном в вухах. Це заборонено. Хоч одна панянка була оштрафована поліціянтами?
123 до Смартфон Показати IP 16 Березня 2024 12:31
Я була без наушників, ви там не були і нічого не бачили, і те що я пережила не бажаю нікому пережити. І якщо не знаєте що сталося то судити не треба