USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку на пішохідному переході збили людину

22 Лютого 2019 09:49
На луцькому проспекті легковик збив людину.

Про це повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини очевидці.

З їхніх слів, 22 лютого близько 9:30 на проспекті Соборності сталася аварія.

Легковик Renault Kangoo на пішохідному переході збив жінку. Потерпілу госпіталізувала 7-бригада ШМД

На місці працюють патрульна поліція Волині та медики.

Деталі ДТП з'ясовуються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
нострадамус Показати IP 22 Лютого 2019 10:01
і знову на переході... деб*лам закон не писаний
Бандера Показати IP 22 Лютого 2019 10:09
Пішоходні переходи погано видно полуцьку,є декілька що гарно освітлюються і видно розмітку,не тільки вина водіїв а й служб які мають обслуговувати це все.
Просто до Бандера Показати IP 22 Лютого 2019 16:44
Знак на**я?
Водій до Просто Показати IP 22 Лютого 2019 18:21
А вони встановленні згідно вимог ДСТУ та правил? І розмітка є, яка має обов'язково бути зі знаком? Можете не відповідати.
Коля Показати IP 22 Лютого 2019 10:09
Коли вже поліція наведе порядки на дорогах?!! Коли вже Уряд Верховна рада щоб зробить, щоб козлів на дорогах не було?! Може бояться їздити в тверезо і без наркоти?? Може перш ніж дати права потрібно агресивних психічних визнаичити, на дорогах ведуть себе як цар і Бог!! Скільки ще так люди будуть калічитись і саме страшне гинути через придурків. А якщо на своїх рідних так наїдуть як будуть гнати як сумашедші!!! робіть щось влада! Невже гроші вам все а на життя людей начхати?!
Kent Показати IP 22 Лютого 2019 10:53
В європі машини починають зупинятися, ще до того як ти йдеш до пішохода,а в нас буває стоїш на пішоході і фіг хто зупинеться))
Анонім Показати IP 22 Лютого 2019 11:01
Там гуртожиток,саме дтп не бачив,але не раз спостерігав як студенти вибігають на тому переході,але і авто деколи летять,не пропускають.Якби не збили на смерть двох людей то й досі не освітлили б той перехід.Ще полюбляють автоандони розвертатись на тому переході.потрібно поставити стовпчик,а на дорозі перед переходом лежачий поліцейский.