USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку на площі біля РАЦСу п’яний водій ледве не збив двох людей та влаштував конфлікт з патрульними. Фото

15 Грудня 2021 10:15
14 грудня близько 20 години патрульним надійшло повідомлення про порушення ПДР на виїзді від РАЦСу на проспекті Соборності у Луцьку.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини у пресслужбі патрульних, заявник повідомив, що водій Renault Megane ледь не здійснив наїзд на нього і його дружину, коли вони гуляли на площі. Зі слів заявника, керманич перебував у стані алкогольного сп’яніння та намагався піти з місця події.

Патрульні, які прибули на місце, виявили автомобіль, з якого вийшов чоловік з ознаками алкогольного сп’яніння. Заявник та його дружина вказали, що саме вказаний керманич керував автомобілем.

Водій почав конфліктувати із поліцейськими, заперечував, що саме він керував автомобілем, та намагався піти геть. Також були присутні знайомі кермувальника, які долучилися до конфлікту.

На місце події викликали допоміжні екіпажі.

У результаті особу водія встановили. У зв'язку з наданими поясненнями свідків провели процедуру на огляд стану алкогольного сп'яніння водія. Водій від проходження огляну на місці події та в медичному закладі відмовився.

Тож патрульні зафіксували все зібраними матеріалами та протоколом про адміністративне правопорушення за ч.1 ст 130 КУпАП.

Фото з місця події оприлюднили у Фейсбуці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Прохожий Показати IP 15 Грудня 2021 10:27
Я зв'язку з активністю правопорушень водіїв на меганах, їх потрібно взагалі заборонити)
скептик Показати IP 15 Грудня 2021 10:30
оце правильні дії поліції
Андерсон Показати IP 15 Грудня 2021 10:39
Наступного разу обов'язково зіб'є
питання Показати IP 15 Грудня 2021 10:49
Скільки ще та алкашня за кермо буде садитись?! Що за нелюди такі?!
Анонім Показати IP 15 Грудня 2021 10:55
А руки скрутити сцикнули?Ну да,це ж не сільський дядько,якого можна заламати,а городський,може і по шапці дати.
Правопис до Анонім Показати IP 15 Грудня 2021 11:21
''міський'', ''городський'' кажуть сільські
Ау до Правопис Показати IP 15 Грудня 2021 12:14
100%, він і є той "сільський". І скоріше за все йому підбуханому, десь недавно поліцейські надавали по горбу
Лучанин до Анонім Показати IP 15 Грудня 2021 12:15
Луцьк - "велике село", всі про всіх знають. Словом "село", а також "село без сільради" повязують з людьми, які мають низьку культуру поведінки, а не їх місце народження/проживання. Зазвичай, це виховання йде від батьків. Ми не в росії, руки в нас не скручують без вагомих причин. і місце реєстрації точно не є такою причиною.
Я Показати IP 15 Грудня 2021 14:16
А що, перебувати в ТЗ випившим це злочин? Де поліцаї мають докази що він їхав?
ми до Я Показати IP 15 Грудня 2021 14:30
там свідки були. Зараз за новими законами можна зняти алканавта на мобільник алконавта, викликати поліцію, та разом з патрульними майбутнью вбивцю об..цяти.
Знаючий Показати IP 15 Грудня 2021 19:34
Я деколи шкодую, що пропав Беркут! Коли хтось бикував - приїздили дебелі хлопці, якщо бухий і бикує...давали такіх пі...ди ...і це діяло А зараз толерантність. Тому й п'ють і їздять ...лохи та бидло, яке накупило євроблях і відчуло себе пупом землі
любомир Показати IP 15 Грудня 2021 20:48
Хіба МЕГАН був на євроблясі.То до чого тут євробляхи.Правила одні для всіх.Подивись останні резонансні ДТП усі на укробляхах.Не пиши дурниці і не роби ворожнечу між людьми .Інакше ТИ сам бидло.
любомир Показати IP 15 Грудня 2021 20:54
А якщо шкодуєш за беркутом.То поїдь до БУЛЬБОФЮРЕРА у БІЛОРУСЬ і там його відчуєш на свої шкірі.