USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку на переході збили жінку. Оновлено

2 Липня 2018 18:10
У Луцьку на пішохідному переході збили жінку.

Про це у Фейсбуці повідомив Сергій Поха.

З його слів, смертельна ДТП сталася 2 липня на проспекті Відродження.

Жінку, яка переходила дорогу, збив Мерседес.

Проте як повідомила речниця патрульної поліції Волині Ольга Бузулук, жінка 1957 р.н. залишилася живою при ударі.

Обставини ДТП з'ясовує поліція.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
О Показати IP 2 Липня 2018 18:46
модний номер, цікаво хто власник?
—— Показати IP 2 Липня 2018 18:46
А при чому тут той Поха...?Хто він, щоб щось коментувати і повідомляти...
Активіст до —— Показати IP 2 Липня 2018 19:43
Він активіст і громадський діяч. Короче трутень.
Андрій Показати IP 2 Липня 2018 19:40
Водій, гнида. Гнав добре, там той пішохідний за 400 метрів видно добре,. Бля і видають права таким сліпим.
—— Показати IP 2 Липня 2018 19:42
Той 212 постійно їздить по місту то без бампера... видно (гусари ще ті...)
Водій на бляхах Показати IP 2 Липня 2018 21:12
Все таки не машина винувата, а водій.
1 до Водій на бляхах Показати IP 2 Липня 2018 22:08
Як тут деякі кажуть, не на бляхах, значить шанована культурна людина. Податки за машину заплатила, не полішуцьке же бидло на корчі. 8 чи 9:1 за 3 дні. Вже з рахунку збився. На цьому свій рахунок і закінчу. Висновки робіть самі. Хоча яка в бляхофобів своя думка з висновками? Мінусуйте і снюнявте далі....
Анонім до 1 Показати IP 2 Липня 2018 22:40
Я притримувався думки,що всі мають право їздити,але коли на переході пролетіло бидло на бляхах,я змінив свою думку,рано нам давати дешеві машини,це як мобільний,раніше розмовляли ті,хто гроші заробляв,а зараз кожна б.розказує в маршрутці розказує своє інтимне життя по телефону,бо дешево,робіть висновки
1 до Анонім Показати IP 2 Липня 2018 23:33
Не роби по одному водію висновок про всіх.
Лучанин до 1 Показати IP 3 Липня 2018 02:37
Не про всіх. Трапляються й такі які зупиняються перед переходом. Але коли йдеш і бачиш: поїхав на червоне, підрізав, не пропустив, жене як... і коли обертаєшся і дивишся на номери, то відповідно робиш висновки. Окрім того до цього часу залишається можливість залишити місце ДТП і бути непокараним, а це основне! Також можна і по марках авто робити висновки хто більше порушує незалежно від номерів. БМВ на 1 місці. Знаю людей які мають БМВ і майже не порушують, проте хоч і по мєлочах, але все ж таки порушують, мабуть в цих машинах просто є якась містика. Якщо ви їздите на бляхах і не порушуєте ПДР, то чому так вас хвилює відношення людей до бляхарів? Вас же це не стосується. Коли на вулиці кричать дурень, то не всі ж обертаються.
1 до Лучанин Показати IP 3 Липня 2018 10:03
Тому що як мінімум обідно коли тебе називають д*білом ніщебродом тільки тому, що в мене авто на литовцях. Це те саме що говорити, що всі хто їздить на червоних авто автоматично стають геями бо десь колись їх бачив у червоному авто. Я максимально довожу до відома немислячим людям, що поведінка водія особливо не залежить від номерів авто чи того факту, що він за авто заплатив податок в дві вартості авто. На жаль, не всі це розуміють. Не потрібно робити "наріцательним" факт д*більства для всіх, хто на бляхах. Що стосується втікачів, то їх і на укрбляхах можуть не знайти, коли авто куплене без переоформлення. Максимум, що можуть найти це власника, який в цей час автом не керував і хто був за кермом знати не знає. Давайте і надалі д*білами називати дійсних д*білів на дорозі незалежно від номера їх авто.
1 до 1 Показати IP 3 Липня 2018 11:30
Мінусують попередній пост власники червоних машин?))))
Dsp до Анонім Показати IP 3 Липня 2018 08:55
Я з вами згідний.За доступності дешевих авто,їх купують люди в яких зовсім не має досвіду водіння і коштів на авто.Думка в таких людей така,що мені не жалко таке авто бо воно дешеве,і гонять як припарені.
1 до Dsp Показати IP 3 Липня 2018 10:12
Ти помиляєшся. Зі всіх моїх знайомих на бляхах, а це десь 15 чоловік, лише один має таке відношення до авто. Погана координація на дорозі деяких моїх знайомих дійсно пояснюється тим, що це їх перше авто, тому не маючи впевненості і досвіду вони буває туплять на дорозі. В даному випадку тупізна ця проявлялася би і на розтаможених авто чи на авто того ж цінового діапазону но 80 років. Всі колись були новачками на дорозі незалежно від того, куплялися права чи ні. Не робіть висновок про всіх на основі поведінки декількох водіїв. Давайте і надалі д*білами називати дійсних д*білів на дорозі незалежно від номера їх авто.
Ага Показати IP 2 Липня 2018 21:33
Якби були єврономери, то коментарів було в 10 разів більше....
Маг Показати IP 2 Липня 2018 22:46
Жінка померла вреанімаціі
Лучан Показати IP 3 Липня 2018 08:53
Хай земля буде пухом,чудова людина,мама,бабуся,педагог.
Лучанка Показати IP 3 Липня 2018 15:43
Хай земля буде пухом.. Як звати було потерпілу?