У Луцьку на Теремнівській спіймали п’яного водія BMW: отримав 40 тисяч штрафу і 5 років буде без прав
Їхав п’яним і без прав: у Луцьку водій за низку порушень має сплатити понад 40 тисяч гривень штрафу.
Відповідну постанову ухвалив Луцький міськрайонний суд.
Пізно ввечері 16 липня на вулиці Теремнівській патрульні зупинили водія BMW Олександра П. із ознаками алкогольного сп’яніння: різкий запах алкоголю, порушення координації рухів. Від проходження огляду він відмовився.
Також з’ясувалося, що чоловік повторно протягом року керував авто, не маючи прав.
Патрульні склали на порушника матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.5 ст. 126 та ч.1 ст. 130 КУпАП.
Читати ще: Створював аварійну ситуацію на Соборності: лучанка п’яного водія здала патрульним
На судове засідання Олександр П. двічі не з’явився, тож справу розглядали за його відсутності.
Після дослідження усіх доказів суддя визнав чоловіка винним у п’яному кермуванні і без посвідчення водія. Тож тепер порушник має сплатити на 40 800 гривень штрафу, а ще його на п’ять років позбавили прав.
Олена БІДЗЮРА
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відповідну постанову ухвалив Луцький міськрайонний суд.
Пізно ввечері 16 липня на вулиці Теремнівській патрульні зупинили водія BMW Олександра П. із ознаками алкогольного сп’яніння: різкий запах алкоголю, порушення координації рухів. Від проходження огляду він відмовився.
Також з’ясувалося, що чоловік повторно протягом року керував авто, не маючи прав.
Патрульні склали на порушника матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.5 ст. 126 та ч.1 ст. 130 КУпАП.
Читати ще: Створював аварійну ситуацію на Соборності: лучанка п’яного водія здала патрульним
На судове засідання Олександр П. двічі не з’явився, тож справу розглядали за його відсутності.
Після дослідження усіх доказів суддя визнав чоловіка винним у п’яному кермуванні і без посвідчення водія. Тож тепер порушник має сплатити на 40 800 гривень штрафу, а ще його на п’ять років позбавили прав.
Олена БІДЗЮРА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Показали відео підпалу будівлі Господарського суду у Луцьку. Медіа повідомило про затримання двох підозрюваних
Сьогодні 22:02
Сьогодні 22:02
У Луцьку на Відродження авто збило курʼєра Glovo
Сьогодні 21:23
Сьогодні 21:23
Звинувачення у катуваннях та небойові втрати: командира полку «Скеля» відсторонили з посади на час розслідування
Сьогодні 20:25
Сьогодні 20:25
Трагедія на Дністрі: на Буковині знайшли тіла трьох потопельників, ще одну дитину шукають
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Зеленський: Білорусь біля кордону з Україною завершує будівництво доріг і бази для боєприпасів
Сьогодні 19:08
Сьогодні 19:08
Які сигнали організму не варто ігнорувати в першу чергу
Сьогодні 18:48
Сьогодні 18:48

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.